Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) attisx


attisx
addikt

De miért pont S40-be raknak először (H)VGA kijelzőt? :F

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#2) #16820480


#16820480
törölt tag

aztarohadt! 2,4"-on ennyi pixel? :O már a Diamondot is érte kritika, hogy a 2,8-ra mennyire sok ez...

(#3) infectedmann


infectedmann
őstag

Csak nekem tűnt fel:

Sesies ... Series

(#4) (An)Dante válasza infectedmann (#3) üzenetére


(An)Dante
őstag

Nem csak neked tűnt fel, de van akiknek sikerül privát üzenetet írni a gépelési hibákról, ahelyett hogy "lényegi hozzászólásként" a fórumban tenné szóvá...

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#5) (An)Dante válasza attisx (#1) üzenetére


(An)Dante
őstag

Azért mert Series 60-ban nHD (640x360) van HVGA (480x320) helyett, ami másfélszer annyi képpont.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#6) attisx válasza (An)Dante (#5) üzenetére


attisx
addikt

Vagyúgy... A cikkben 480x640-es felbontás szerepel, nem is értettem miért HVGA. De így már világos, hogy fél VGA-ról van szó...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#7) gerilee


gerilee
aktív tag

Ha csak a specifikációt nézem közelít a számomra ideális telefon felé, mindössze egyetlen probléma van vele, hogy nem tetszik... :(

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#8) whiz


whiz
aktív tag

Az akksi kicsit alulméretezettnek tűnik... amúgy idevele! :D

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#9) joey04


joey04
titán

szerintem is gyenge lesz akksi, hiányzik a 3.5ös csati, és csak 15 fps vga videó.Ha ezek rendben lennének nagyon jó választás lenne, így sem rossz azért.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) wolruf


wolruf
őstag

Asszem megvan a 6500 Slide-om utódja.... Persze majd akkor cserélem, ha lejjebb megy fél év múlva az ára :) Wifi... Series40-ben Hmmm :) Akarom :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#11) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

ebben a mobilban az IBM notebook féle joystick lesz?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#12) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Nem rossz tudás egy "buta" telefontól. Az akku az viszont nagyon gyenge. :(

(#13) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

A paraméterek impozánsak, de a GPS meglétét feleslegesnek tartom addig, míg nincs egy normális magyarországi lefedettséggel, elég gyorsan, adatforgalom generálása nélkül működő navigációs szoftver Java-nyelvre.

A forma megítélése szubjektív, nekem nem tetszik, mint mostanában egyik Nokia sem...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#14) engusz


engusz
veterán

Érdekes készüléknek tűnik, ezért nagy lendülettel estem neki a cikk olvasásának. Mikor a lap aljára értem, akkor vettem észre, hogy ez csak egy hír. :) Megyek a kávémért...

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#15) Pajoz


Pajoz
őstag

Ez a tudás egy S40es telótól nagyon odavág!Ennyi képpont 2,4"on bizt tűéles képet ad.

[ Szerkesztve ]

(#16) eldiablo válasza Pajoz (#15) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

A tű, mióta éles? :B

(#17) Bog válasza eldiablo (#16) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Valamelyik cikkben talán én is írtam, hogy tűéles. (Nem tudom, hogy kikerült-e már, mostanában paralel írok 4-5 cikket.) A Word kijavította, de az élő szókincsben a "tűéles kép" fogalma szerintem létezik.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#18) Ricardo válasza Bog (#17) üzenetére


Ricardo
félisten

(#19) Viktor0610 válasza Ricardo (#18) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt én is eljátszottam, de a Google nem nyeltanár?! ;]

Samsung Galaxy A54

(#20) Ricardo válasza Viktor0610 (#19) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem is ez volt a célom. A kérdés nem az hogy éles e a tű hanem az hogy használatos e a mindennapokban és a köznyelvben a tűéles kifejezés. Ennek prezentálása képpen linkeltem be. ;)

[ Szerkesztve ]

(#21) eldiablo válasza Ricardo (#18) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Egy kifejezést rengeteg helyen használhatnak tévesen. :U
Végülis lényegtelen a dolog.

(#22) attisx válasza eldiablo (#21) üzenetére


attisx
addikt

Hamár átmentünk nyelvészeti topikba, annyit még hozzáfűznék a dologhoz, hogy nem feltétlenül helytelen az adott kifejezés használata. Bár nem talátam rá semmilyen forrást, de szerintem a tűéles kifejezés tulajdonképpen egy köznyelvi rövidülés arra, hogy egy kép annyira éles, hogy még a tű hegye is látszik rajta...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#23) AMD Power


AMD Power
titán

A tudása OK! De nagyon remélem ,hogy nem csak a kijelző hanem az anyaghasználat is jobb lett.

(#24) hemaka


hemaka
nagyúr

Úgylátom mostmár minden kacat kamerára ráírja a Nokia, hogy Carl Zeiss... :C

(#25) Jadro


Jadro
veterán

Ez nem szép, de legalább okos. Az ára sem igazán spórolós.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#26) <NewL>


<NewL>
addikt

Drága,és túl gömbölyü:)...nekem a 6500 slide formálya még most is jobban tetszik,meg az anyaghasználata mint a most megjelent bigmp-es telefonja a Nokiának!

There's an app for that

(#27) nemma


nemma
addikt

Hm, nem rossz a tudása, egyedül az a ronda menü aggaszt, ami pl az E66-ban is van. Pfuj, csúnya :(

(#28) devsas


devsas
csendes tag

ha classicban kijönne még jobban érdekelne :R

Sony Xperia Z1 Compact

(#29) zombinyul


zombinyul
addikt

Úgy gondolom,az eredeti 6260-as is megérdemelne egy pár sort tisztelt Mobilarénás szerkesztők :))

Véleményem szerint egy nagyon jól eltalált telefon volt anno,édesanyámat 3 éve szolgálja ki szépen.Mindemellett "régikori" S60-as mivolta ellenére az akkut elég hetente tölteni(igaz kb. kétszer telefonál hetente,csak naponta kap egy SMS-t--maximum).Ami jó arány,tekintettel arra,hogy az egykori 3660-asomat,vagy N-Gagemet simán vagy háromszor lekörözi.
Sziasztok.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#31) attika89 válasza wolruf (#10) üzenetére


attika89
senior tag

Tudásra tényleg jó telefon, de manapság nagyon túlzásba viszi a Nokia a túl műanyag telefonokkal (szerintem).
Nekem most egy 6500 slide van. Nagyon szuper az is és az fém!
Azzal lehet abba is hagyták a fém burkolat használatát?
A fém telók általában kapásból minőséginek tűnnek, de ezeket a fröccs öntött cuccokat még össze sem szerelik rendesen. Szal nem éretem.
A Slide-om utódja már nekem is megvan => INNOV8 :)) Ha 100e re lemegy az ára én más viszem is.

Opp... nem válasznak akartam :B Bocs

[ Szerkesztve ]

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#32) madstunt


madstunt
addikt

A mostani S40 5th ed. is támogatja a tv kimenetet meg a wifit ( ld 6500 slide és 6300i )
ja látom nem ujdonságként írtátok bocs

[ Szerkesztve ]

(#33) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Szép teló, kipróbálnám, az ára sem vészes... :N

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#34) NeRo28 válasza #16820480 (#2) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Már több mint két éve volt a nokiának olyan telója ami kb. ugyanilyen pixelsűrűséggel rendelkezett!352x416 képpont 2.1 colon!Ilyen az N90 N80 E60 E70!:K

(#35) iwii


iwii
csendes tag

Akinek van ilyen, az nyugodtan nyilatkozzon! :D Nagyon bejövős, és tervben van vétele, de egyszerően nincs sehol se teszt! :F

Amúgy lassan egy éves cucc, de tudásra szerintem még mindig ver néhány mostanába megjelent telefont.

[ Szerkesztve ]

(#36) meroly


meroly
veterán

Tisztára mint a 6710 navigator.... csak S40-es....
nem bejövős :(

Impossible is nothing

(#37) vati


vati
senior tag

A címbeli telefont hol lehet legálisan megvásárolni 2 év magyarországi garral, magyar menüvel?
Lehetséges, hogy a Nokia nem forgalmazza nálunk ezt a típust?
Miért a nagy csönd körülötte?

A teló igencsak jó ár/érték arányúnak tűnik: per. pill az E52 az alternatíva, de ez jobb.

A 6710-es egyrészt nem ugyanezt tudja, -pl hol van benne hVGA kijelző- másrészt jóval drágább, nem egy árkategória.

Ilyenolyan szürke- vagy feketeimportos gyanús webshopokban előfordul a 6260-as itt-ott. Ezekből ott szoktam kifordulni, amikor hatályos magyar jogszabályokkal ellentétes dolgokat írnak ki "vásárlási feltételek" címén. (az "1 év EU-garancia" maláj/angol menüvel sem érdekel...)

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

(#38) meroly válasza vati (#37) üzenetére


meroly
veterán

Csak import-ként lehet megvenni esetleg bolti garanciával. A nagyobb boltok oldalán megtalálod.

Impossible is nothing

(#39) nemethtomi válasza whiz (#8) üzenetére


nemethtomi
csendes tag

ez egy bitang jó telefon ECCERŰ DE NACCERÜ :K

S boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa ......

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.