Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) NoMagix


NoMagix
addikt

Köszönöm a tesztet!
Jó ideje keresek valami új telót ebben az ársávban, de ennél sem fogott el az "ez kell nekem" érzés!

(#2) #41360896


#41360896
törölt tag

Gyakorlatilag felesleges volt időt és energiát pazarolni a gyártására!

(#3) Sgr_A


Sgr_A
addikt

szódával elmegy csak Q nagy és droid one van rajta ;]
150mm fölött nekem nem kényelmes a teló, a one pedig számomra buta és ronda

(#4) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Pont jó lesz szerződéshosszabbítás mellé 0ftért oda adni az embereknek

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5) #64371968


#64371968
törölt tag

Gcam-el lehet javítani a kamera minőségén, a google gomb egyáltalán nem Felesleges, ingyenes programmal át lehet állítani, nekem például a zseblámpát aktiválja .

(#6) bollokcs80 válasza enginev3.0 (#4) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Operátoroknál úgyis a jól csengő márkanevek mennek.

"Magunkfajtáknak" inkább egy Xiaomi-t vagy egy Realme-t ennyiért.

B.Cs.

(#7) janeszgol


janeszgol
félisten

Az előlapi kamera képe ocsmány, viszont a hang jó. Videóhíváshoz jó. A hátlapi kamera közepes alatti. A színek rendben vannak. A hang közepes.
Szerintem nem rossz ajánlat. A kijelző elmegy, a hardver nem rossz. A 4.2 BT-ért jár a mínusz.
Inkább azoknak való, akik többet játszanak, mint kameráznak, és olcsón akarják megúszni.

(#8) Polarstar


Polarstar
nagyúr

A szürke nulladik árnyalata.... A régi jó kis nagyszerű Connected people kék egy unalmas kihajított palaszín lett.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9) Lincoln6echo válasza janeszgol (#7) üzenetére


Lincoln6echo
tag

+1
Rám gondoltak :) Nekem kimondottan tetszik,de èn fan vagyok,uh ez nem meglepő :K

(#10) forgonati


forgonati
őstag

A klasszikus rém gagyi forma, alul böszme káva, ami cssk arra jó hogy a márkanév odaférjen (nekem mondjuk nem lenne szemem kiírni) felül meg notch. Ha nem lenne rajta az elején a Nokia, azt gondolnám, valami retek cubot, doogee vagy hasonló...

Keelah Se'lai!

(#11) ghiottone


ghiottone
nagyúr

"két évig fogja kapni a frissítéseket" - Android One esetében nem 3 évig? Nekem az Android Enterprise vonal rémlik 2 évig garantált frissítéssel.

szerk.: nem tudom miért gondoltam a 3 évet, de tényleg legalább 2 év. Rosszul emlékeztem. :B Pixel és Samsung egyes telóira van 3 év android esetén.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#12) joey04


joey04
titán

remélhetőleg a háttérben való szervezkedés hatására lesz majd valami változás, mert siralmasan középszerű vagy gyenge ajánlatok vannak jelenleg a cégtől. :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) this is life válasza forgonati (#10) üzenetére


this is life
Ármester

Az alsó káva nem ördögtől való ha a gesztusvezérlés mellőzve van . Könnyebb , jobb a virtuális gombokat úgy használni ,hogy nem a kijelző alját tapicskolja az ember.
Nincs ezzel a telefonnal semmi gond, csak a helyén kell kezelni pl céges flotta ,előfizetés mellé ingyen ..stb

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#14) jUUh


jUUh
addikt

Egy FHD kijelzővel szerintem még korrektebb ajánlat lenne. Így se rossz.

Samsung Galaxy S23+

(#15) rhen válasza ghiottone (#11) üzenetére


rhen
senior tag

2 év feature upgrade, vagyis 2 Android főverzió és 3 év security update.

(#16) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Elfelejthetnék már a gyártók ezeket a randa előlapi kialakításokat. Amúgy ez a hardver szépen muzsikál asszony Redmi Mote 8T-jében is. Ott sincs vele gond. Átlagembernek a főkamera minősége bőven jó.. Egyáltalán nem csinál rossz képeket. A többi kukkert úgy sem fogja kutya sem használni.
Jó áron ez sem (sokkal) rosszabb, mint kategóriatársai.

(#17) ghiottone válasza rhen (#15) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Akkor jól emlékszem. Most végig olvastam, alul ott van a 3 év - "Monthly security updates to be supported for at least 3 years after initial phone release."

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#18) #90305280 válasza Polarstar (#8) üzenetére


#90305280
törölt tag

'kihajított palaszín lett'

Palesztin -t olvastam... :U
(Munkaköri ártalom...)

(#19) F.B.I.


F.B.I.
veterán

60K-ért, nyers droiddal, 4Gb memóriával....hibátlan. :C

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#20) Di Natale válasza bollokcs80 (#6) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Vigyázz, a járvány miatt sokan elvesztették a munkájukat. Dehogy a végén az operátorok között találd magad. ;)

(#21) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Nagyon bejövős, már untam a MIUI, EMUI szutykokat. Tiszta droidot a népnek. :C

(#22) enginev3.0 válasza -Faceless- (#21) üzenetére


enginev3.0
félisten

+1

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#23) Hallosz


Hallosz
senior tag

Volt nálam néhány napig egy, ilyen cserekészüléknek. Sok hívás, 1/2 óra navi, sms e-email, Messenger Face, lefényképeztem néhány házat, 2 napig simán bírta. A hangja jó, napon árnyékolni kell a kijelzőt, semmilyen megakadás nem volt. Igaz, ha ettől megakadna az gáz lenne. De ment szépen tette a dolgát.
Fura, kicsit sajnáltam megválni tőle. :U

Mert lakni, muszáj.

(#24) SkyLine3000 válasza Hallosz (#23) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ez a vas a Redmi Note 8T-t is akadás nélkül hajtja meg, úgyh ezen pláne röccenés nélkül kell mennie. Ezen a felbontáson még az akksi is kevesebbet eszik. Kicsit beesik az ára és nem lesz ez rossz vétel. Akinek ennyi elég...

(#25) francz'70 válasza forgonati (#10) üzenetére


francz'70
aktív tag

Ha nem lenne rajta az elején a Nokia, azt gondolnám, valami retek cubot, doogee vagy hasonló...
Engem már a Nokia felírat sem zavar abban, hogy azt gondoljam......... sajnos :F

(#26) Dhampir válasza Hallosz (#23) üzenetére


Dhampir
félisten

Giroszkóp van benne? :F
(Gsmarena nem írja, devicespecifications szerint van benne)

[ Szerkesztve ]

(#27) ddaydome


ddaydome
senior tag

Sziasztok!

Szerintem a telefon 45 ezerèrt nagyon jó vètel lenne....Ennyièrt billeg a mèrleg.
Tovàbbà egy jó kamera elèg lenne hàtra ès egy kisebb, 4,7-s kijelző. Na az lenne csak a halleluja.

Üdv:g

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#28) Hallosz válasza Dhampir (#26) üzenetére


Hallosz
senior tag

Fogalmam sincs, miből lehet rájönni, hogy van-e benne?

Mert lakni, muszáj.

(#29) plömplöm


plömplöm
őstag

hát, rajta volt ez is a listán, mert hogy ez az egyetlen, jelenleg ötszámjegyű összegért kapható, bolti új 0km-es android one teló. aztán mégiscsak egy redmi 9 lett az adott fiamnak és nem ez, mert inkább a miui de az erősebb hw, mint maga a one. ráadásul a redmi9 10ezerrel olcsóbb.

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#30) Dhampir válasza Hallosz (#28) üzenetére


Dhampir
félisten

Például valamelyik szenzor teszt alkalmazással.

(#31) JamesFinn válasza Dhampir (#26) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Nincs giroszkóp a telefonban.

(#32) Dhampir válasza JamesFinn (#31) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm, hogy megírtad ezt! :R

Viszont a Nokia honlapján, a jellemzőkben ezt írja:

Érzékelők: Környezetifény-érzékelő, közelségérzékelő, gyorsulásmérő (G-érzékelő), ujjlenyomat-olvasó

Ez nem az? :F

Persze az a fura, hogy a gyorsulásmérő az Accelerometer lenne, de itt meg G-érzékelőt írnak.

[ Szerkesztve ]

(#33) JamesFinn válasza Dhampir (#32) üzenetére


JamesFinn
senior tag


Ezek az érzékelők vannak az 5.3-ban.

[ Szerkesztve ]

(#34) formica


formica
csendes újonc

Pár hete váltottam fateromnak egy régi Redmi 3s Prime helyett, neki teljesen megfelelő, a Redmihez képest ég és föld.

(#35) Dhampir válasza JamesFinn (#33) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen, láthatóan nincs benne giroszkóp. :R

(#36) Pablo26


Pablo26
csendes tag

Kicsit olyan bucsuban lőtt beütése van

(#37) Elemííír


Elemííír
lelkes újonc

Azért vicces, ahogy sokan szidják a kamera színvonalát, mert bár senki nem él a megapixelek meg a világmegváltónak propagált új technológiák bűvöletében, nekem mégis az jön le, h valahol mégis. A sokmegapixeles quad-bayeres, agyonzajcsökkentett (tisztelet a kevés kivételnek, ami nem festményszerű élményt ad) fotók mennyivel jobbak? Szerintem összességében semmivel, nekem ez fotósként még mindig természetesebb. Nem jó, de még mindig jobban esik ennek a képeire ránézni, ha kedvem szottyan belenagyítani.

(#38) Hallosz válasza Dhampir (#30) üzenetére


Hallosz
senior tag

Ohhh, kolléga már utána nézett, köszönet érte.
Lehet, hogy nekem azért szimpi a készülék, mert nem is tudtam, hogy lehetne benne? :)

Mert lakni, muszáj.

(#39) Dhampir válasza Hallosz (#38) üzenetére


Dhampir
félisten

Nekem is szimpatikus az 5.3. :)

Régen nagy csalódás volt, amikor egy Sony Xperia E4 mobilról kiderült, hogy nincs benne giroszkóp, amit az adott alkalmazás igényelt volna. Emiatt forszíroztam.

Ezt leszámítva mégis tetszik ez az ügyes kis telefon.

A Nokia ügyfélszolgálata hamar válaszolt, amikor információt kértem. Angol nyelven lehetett velük kommunikálni.

(#40) janeszgol válasza Dhampir (#39) üzenetére


janeszgol
félisten

Emagon most 65.390ft. Telekomban a havi 3390 forintos előfizuhoz 50.380 ft. Nekem ne mondja senki, hogy ez nem éri meg, mert átharapom a nyakát. :)
Végre egy jól árazott Nokia, vékony pénztárcájú, ám játszani szerető embereknek is akár!

(#41) janeszgol


janeszgol
félisten

A PhoneArena tesztje szerint átlag két nap meglehet: játékkal 7 és fél órát bír, a youtube majdnem valamivel többet 9 óránál. Ja és van night mode. Oké lehet nem a legélesebb, erre nem tért ki a videó, viszont amit láttam a tesztben, az alapján azt mondom hasznos.
Kezd egyre jobban tetszeni ez.
Ja és a fenti árak a 4/64 verzióra vonatkoznak.

(#42) Dhampir válasza janeszgol (#40) üzenetére


Dhampir
félisten

Csak akkor van gond a játékkal, ha az adott alkalmazás igényli a giroszkópot is.

Ezt leszámítva szimpatikus telefon, az Android One miatt is. :)

Kíváncsi lennék az antennák erősségére is, amiben például a Huaweiek némelyike nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

(#43) Hallosz


Hallosz
senior tag

# 42 Dhampir
Ahhh most már értelek! :R :)

Mert lakni, muszáj.

(#44) -Faceless- válasza Dhampir (#42) üzenetére


-Faceless-
őstag

Csak kíváncsiságból melyik az az alkalmazás ami giroszkópot igényel?

Bad practice-nak számít ha nincs gyorsulásmérős másodlagos kezelés, és érdekelne mi az.

(#45) Dhampir válasza -Faceless- (#44) üzenetére


Dhampir
félisten

Például a vízmérték.

(#46) Fegrtet válasza #64371968 (#5) üzenetére


Fegrtet
újonc

Mi a neve a programnak és honnan lehet letölteni (mehet priviben is ha nem szabad linkelni vagy hírdetni semmit sem)? Tegnap vettem meg a telefont és ezért kérdezem.

(#47) JamesFinn válasza Fegrtet (#46) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Szia. Én ezt használom:
Button Mapper: Remap your keys
illetve a hangerőgombokat hosszú lenyomással zeneléptetésre, de azt másik app-al. (Next Track: Skip tracks with volume buttons)
De ennek a funkciója csak a megvásárlás után műkidik.

(#48) pszihó


pszihó
aktív tag

Nem egy p30 pro, de 44 ropiért újként nem rossz. Kíváncsi voltam az Android one ra.

[ Szerkesztve ]

Samsung S9 tab 5g (8/128) 1970 08 09.

(#49) McCoy2


McCoy2
csendes tag

Szaisztok!
Ahhoz fordulnék kérdéssel akinek van ilyen telefonja. Bár gyanítom, hogy hiba lesz, és nem is túl gyakori, mert nem találtam róla semmit. Mikor hívást kezdeményezek azonnal feketére vált a képernyő Úgy néztem, hogy a kikapcsol mint amikor a közelség érzékelő miatt kikapcsol a képernyő. Sőt, ha odanyúlok a közelségérzékelőhöz, és elveszem az ujjam, akkor vissza is jön a kép, utána jól működik. Ami nagyobb gond, hogy hívás fogadásnál is ez a gond, ahogy fogadom a hívást, azonnal feketére vált a képernyő, de ugyan ezzel a módszerrel vissza lehet hozni a képet. A közelségérzékelő jól működik, teszt app szerint, nem láttam hibát benne. Úgy gondolom inkább software hiba lehet, de akkor miért nem találok róla semmit? :( A legfrissebb android van rajt, plusz a hívás kezelő appot is frissítettem, de nulla változás. Ha valakinek van ilyen telefonja, az mondja már meg nekem, hogy produkál e ilyen hibát?! Köszi!!

(#50) McCoy2 válasza McCoy2 (#49) üzenetére


McCoy2
csendes tag

Hát előbb kellett volna írnom, most hirtelen előkerült egy fórum bejegyzés, amiben az van, hogy tud a Nokia a hibáról, és kövi frissítésben orvosolják a dolgot, és hogy nem minden telefonnál jelentkezik, sőt egy gyári alapbeállítás orvosolhatja is a dolgot. Csak várni kell, de ki tudja, hogy meddig.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.