Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Uchimata


Uchimata
tag

Ha már navigáció, nem éri meg jobban egy navi hardver? Pl. TomTom vagy Garmin?

(#2) Jégkokó válasza Uchimata (#1) üzenetére


Jégkokó
veterán

Garmint már eddig is lehetett telepíteni a symbianos nokiákra. Egyébbként meg 95 ezerért ingyen navigációval sztem egyálltalán nem drága főleg, hogy még autós tartót is adnak mellé

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3) VD válasza Uchimata (#1) üzenetére


VD
őstag

Tele van az összes GPS képes symbian telefon topikja azzal, hogy ki milyen navit rakjon rá? mi a legjobb? Szal igény van rá!

Most végre a nokia olyat lépett amit már rég kellet volna, egy a telefonálás mellett navigációra is kihegyezett telefont, amihez nem kell utólag bajlódni a navi szoftver és/vagy licensz beszerzésével.
Az 5800 a nagy kijelző miatt idáig is jó volt navigációra.

szvsz az a króm keret kissé furcsa, de lehet élőben szebb.

(#4) Viktor0610 válasza Uchimata (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Próbáltál már a naviációval telefonálni? :D

Minekután azzal nem lehet, ezért van létjogosultsága az ehhez hasonló gépeknek. Én is ritkán navigálok, ezért használok erre a célra célgép helyett PDA-t, amivel telefonálhatok is, ha szeretnék. ;)

Samsung Galaxy A54

(#5) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Azért egy szivargyújtótöltő nem ártott volna a csomagba. :U

(#6) amanoba


amanoba
őstag

Nekem a 6710 navigátor jobban tetszik, ujabb, nagyobb szolgáltatáskinálat, csak a tapit mellőzi, viszont nem sokkal fog többe kerülni ( elvileg ).
És ahhoz ugy tudom, autóstöltö is jár! :P

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#7) tween válasza PhilBrick (#5) üzenetére


tween
őstag

"autós rögzítőkart és autós töltőt is kapott"

[ Szerkesztve ]

(#8) Viktor0610 válasza PhilBrick (#5) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"A szürke-fekete jövevény különlegessége, hogy alapcsomagjában autós rögzítőkart és autós töltőt is kapott, [...]"

Ez megfelel szivargyújtótöltő helyett? :U ( :D )

Szerk.:
Megelőztek.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#9) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Remélem alkatrészként olcsón beszerezhető lesz az ilyen színű keret... megtetszett.
Napfényben elég undormány színe van a vörönek...

(#10) David75


David75
őstag

Ennyiért már lehet kapni omnia-t igo-val.Az az igazság hogy ez ennyiért nagyon karcsú szerintem.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#11) evone


evone
őstag

Jol ertem hogy kiadta ugyanazt a telefont GPS-el? :) Itt most nincs anyázás hogy ugyanaz a kulso. es semmi változás? :)

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#12) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Még egy bőrt lehúznak az 5800ról, bár még mindig jobb mint az évente megújuló "ájfón" ! :D:D

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#13) VD válasza evone (#11) üzenetére


VD
őstag

GPS idáig is volt benne.
Erdeetileg 5800 Xpress Music volt, ergó a zenét helyeték az előtérbe.
Most kijön egy olyan változat, ami meg a navigációra van kihegyezve és a külseje is visszafogotabb,
Korábban is csinált már hasonlót a nokia pl.: N80 internet edition, vagy n73 music edition.

Ha tényleg 100 alatt lesz korlátlan navigációs licensz-vel, akkor a piac egyk legjobb vétele lesz. A Nokia Maps (uram bocsás, most már ovi maps) simán ott van már a gramin nyomában. Most a 3.0, már mind design, mind használhatóság, mind térkép szintjén elérte a használható szintet.

(#14) David75 válasza VD (#13) üzenetére


David75
őstag

Azért még mindig nem igo...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#15) evone válasza N-vidi-A (#12) üzenetére


evone
őstag

Ezért nem értem látod, az iPhone 3GS-ben sokkal tobb az ujdonsag mint ebben, kiadtak egy uj telefont a semmiert kb... Talán 1 dolog van benne amit adnak hozza pluszba de már más név stb, mitol jobb ez? Valaki elmagyarazza nekem?

Az ájfón kapott uj procit, tobb ramot, iranytut stb... kapott uj firmwaret is meg mindent, 2-3-4x gyorsabb lazán mint az elődje, igenis tényleg megújult.

[ Szerkesztve ]

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#16) Endr00


Endr00
aktív tag

Valamelyik nap volt fenn egy mosottas fénykép egy pár új nokiáról, az egyikre azt mondták, hogy az 5900 XM lesz, de szerintem ez a navigation volt az...

Samsung Galaxy S23

(#17) plus44 válasza N-vidi-A (#12) üzenetére


plus44
veterán

Mondjuk nem igazán kellene a kettőt összehasonlítani lsd. evone hsz-e.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#18) VD válasza David75 (#14) üzenetére


VD
őstag

Kinek a pap, kinek a papné! vagy mi.

Én a garmint részesítem előnyben.
Az IGO sem rossz (de szerintem egy kicsit túl van misztifikálva főleg itt a fórumon... :U ), a család többi tagja azt használja nagy elégedettséggel.
Szvsz mivel van miből válogatni mindenki azt használja amit szeret. Egyenlőre még mindnki odatalált mindenhova. :DDD

Az viszont tény, hogy semmelyik navi cég, vagy másik gyártó nem ad még olyat mint most a nokia ehhez.

(#19) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Ez így tök oké, ez így valódi navifon.

http://instagram.com/_doublez_

(#20) joey04 válasza evone (#11) üzenetére


joey04
titán

egyrészt abban egyetértünk, hogy hülyeség szidni a GS-t, mert bár valóban nem látható külsőleg, viszont érezhető a sok javulás. Másrészt viszont nem ugyanaz a 2 helyzet, mert ez nem a sima 5800 utódja.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) mrpea


mrpea
csendes tag

A gsmarena.com adatlapja szerint van még egy különbség az XM-hez képest: ebben már a 434-es proci van, nem a 369-es. Puff neki. :)

Ezzel együtt szerintem korrekt a cucc, és bejövősebb ez a szín, mint az XM-éi. Mondjuk a "chrome" lehetne tényleg króm. :F

(#22) rin02 válasza mrpea (#21) üzenetére


rin02
aktív tag

a gsmarena.com-on az xpressmusic változatnak is 434-es procit ír :) most akkor 369, vagy 434? mert nem mindegy :)

Nokia 5800 GY.I.K.: http://logout.hu/cikk/5800_a_nokia_iphone-ja/bevezeto.html

(#23) Depression


Depression
veterán

Pannonnál 70k-ért adják az XM-et, mindenféle kütyü és szoftver nélkül 2 év hűséggel. Ahhoz képest ez egyenesen ajándék.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.