Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Magnum_


Magnum_
nagyúr

ez nagyon jó, de dobhatnának ki egy fasza minőségűt is :K

I humbly and respectfully decline™

(#2) iknight


iknight
senior tag

Nemhinném hogy az 5800-ba kellene, inkább már az N97-ben vagy más modellekbe. Ezt biztos nem adják ki mégegyszer.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#3) Magnum_ válasza iknight (#2) üzenetére


Magnum_
nagyúr

mely paraméterei alapján...

mondjuk ugyanekkora kijelzője a másik 3 közül vmelyiknek?

I humbly and respectfully decline™

(#4) ALI_G


ALI_G
veterán

Örültem volna, ha mondjuk eleve ilyen kijelzővel szerelték volna az 5800-mat.

n97-be biztos nem ezt a kijelzőt rakják, meg azt már szerintem raktározzák (ergo gyártani kellene már nekik).

(#5) Karma válasza ALI_G (#4) üzenetére


Karma
félisten

Most nézegettem videókat TeCsőn, az egyikben mondták, hogy rezisztív kijelzője van az N97-nek, meg úgy is néz ki. Külön humor, hogy stylust meg egyikben se láttam :F

“All nothings are not equal.”

(#6) Pompi válasza iknight (#2) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Ezt biztos nem adják ki mégegyszer."

Az lehet, de gyártani gyártják még, tehát az újabb gyártásuakba belekerülhet.

Feel Good Inc.

(#7) blueMerle válasza Karma (#5) üzenetére


blueMerle
veterán

Az van neki. Ezt a legbiztosabb forrásból mondom :D

(#8) zsolidodd


zsolidodd
senior tag

Nem tudom miért van odáig mindenki ezekért a kijelzőkért. Lehet, hogy szebb, de nekem kell a stylus, mert sokszor kényelmetlen ujjal piszkálni a telefont. Arról nem is beszélve, hogy pl Iphone kijelzőjét piszkálni nekem nagyon kényelmetlen volt. Inkább ilyen kidudorodós kijelző kéne már :)

(#9) iknight válasza Pompi (#6) üzenetére


iknight
senior tag

Ezt azért kétlem, mert ahogy a cikkben is olvasható, új stylus, pengető kellene bele, illetve a virtuális billentyűt is átkellene dolgozni, annyit pedig biztos nem ér nekik. ha csak ki nem adnak egy jovitott verziót mint pl az E90-ből. Bár kétlem, hogy a válság idején, pénzt ölnek a telefon áttervezésében, és a gyártósor módositásán.

[ Szerkesztve ]

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#10) BMW-M6power


BMW-M6power
tag

Szerintem az 5800-ba a mostani kijelzővel sincs semmi gond, nem tudom miért ebbe tervezget a nokia, ahelyett hogy inkább terveznék a legújabb telefonjaikba. :K

Galaxy S10+

(#11) iknight válasza BMW-M6power (#10) üzenetére


iknight
senior tag

Az tény, hogy az a leginkább eltalált része, ha javitani akarják ne ott kezdjék, a foltozást :D

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#12) #16820480 válasza iknight (#9) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát, hallod, szerintem is az a pengető az egyetlen visszatartó erő a cégnél! olyan nagy innováció meg fejlesztés lehet benne, hogy ilyet csak nem dobnak már ki az ablakon :DD (főleg, hogy vagy 50 éve ilyet használnak a giárokhoz is..)

a virtuális billentyűt miért kell áttervezni amúgy?

(#13) joey04 válasza #16820480 (#12) üzenetére


joey04
titán

a qwerty eléggé használhatatlan lenne stylus nélkül. :D
[link]

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) Ricardo válasza joey04 (#13) üzenetére


Ricardo
félisten

Esetleg így?

[link]

(#15) joey04 válasza Ricardo (#14) üzenetére


joey04
titán

akkor is át kell tervezni a fenti részt-vagy kihagyni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) #16820480 válasza joey04 (#15) üzenetére


#16820480
törölt tag

az egy dolog, de ez mondjuk nagyjából egy napos programozói munka, meg még 10 perc, amíg a stylust átszerelik valami olyan anyagból készültre, ami megy kapacitív kijelzővel is.

(#17) joey04 válasza #16820480 (#16) üzenetére


joey04
titán

én azon a véleményen vagyok, hogy ennyit sem fognak megtenni.
aztán majd kiderül

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) <NewL> válasza Pompi (#6) üzenetére


<NewL>
addikt

akkor akinek már régóta van az viheti vissza ,hogy cseréljék ki neki. hányan is lesznek addigra? több millióan amennyire sikeres modell lett ez. nem lenne gazdaságos.

ultravékony variánsra kíváncsi leszek,hátha lesz egy nekem való touch nokia is.

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#19) spedyboy


spedyboy
senior tag

jo ötlet..
mert mindenképpen csináljanak vmit az 5800 kijelzöjével...
ma nyomkodtam 1 et és 20perc vlt mire megtudtam nézni ph!án a privijeimet :O :Y
nem tudtam eltalálni se cerkával se ujjal a linket és ha rá tapp oltam 2-t amikor ugye nagyitania kéne nagyit is rátapp olok a linkre és visza nagyit söt ki is dobott a böngészöböl..
szal ez igy elég kula... jah meg ottvan a nagy érintö kijelzö és akkora méretben netezhetek rajta mint az e51en na kösz... :(
fejleszteniük kell még... :R

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#20) <NewL> válasza spedyboy (#19) üzenetére


<NewL>
addikt

gyári böngésző vagy opera?
te azért jól le tudsz osztályozni telefonokat...

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#21) spedyboy válasza <NewL> (#20) üzenetére


spedyboy
senior tag

gyári böngészö
hisz az a gyári azt kell nézni:) az másik kérdés h lehet rá szerválni értelmeset is...

hát amikor 20perce szenvedek vele akkor igen eléggé leirja magát nálam...
görgetö rutin al van még kis gond de nem vészes öszeségében jo tlefon lenne egy értelmes gyári böngészövel:D
aképpnézegetö viszont egészjo:) jah a qwerty je se tetszett tulzotta nincsenek nagy ujjaim mégse tudtam öket normálisan eltalálni...

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#22) joey04 válasza <NewL> (#20) üzenetére


joey04
titán

gyárit kell nézni, ez természetes. az alapján kell ítélni

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) Máté94


Máté94
addikt

Hogy lehet ilyen dolgokat beállítani a telefonon?Úgy mint a képen?

(#24) <NewL> válasza joey04 (#22) üzenetére


<NewL>
addikt

a gyárira lehet igaz,mert én E71-en utálom:D

There's an app for that

(#25) iknight válasza #16820480 (#12) üzenetére


iknight
senior tag

Hát a pengető meg a stylis is komoly tétel ha már 5 millió darab jön egy konténerszállító hajón kínából, az nem elhanyagolható költség, ilyen időszakban ahol ezerszám rugják ki az embereket. A gitároké csak formában hasonlít hozzá.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#26) joey04 válasza iknight (#25) üzenetére


joey04
titán

egyébként ez a spéci stylus mennyivel lenne vajon drágább mint a sima?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) coyote55 válasza joey04 (#26) üzenetére


coyote55
őstag

Drágább, mert az emberi bőrt utánzó bevonattal kell ellátni.

Más: a kapacitív kijelző könnyen "elcsábíthatja" a fejlesztőket a multitouch irányába, akkor viszont lehet pereskedni az Apple szabadalmai miatt ;]

Memento Mori!

(#28) Karma válasza coyote55 (#27) üzenetére


Karma
félisten

Nokiánál ez a veszély nem fenyeget. A Symbian nem támogatja a multitouch eseményeket, a hardver meg nem címezhető ennyire közvetlenül. Ergó nem lesz multitouch.

“All nothings are not equal.”

(#29) #16820480 válasza iknight (#25) üzenetére


#16820480
törölt tag

persze, de most ahhoz képest, hoyg a kijelzőt cserélni kell a gyártósoron, szerintem a pengető elhanyagolható tétel. de azt nem tudom elképzelni, hogy visszamenőleg cseréljék. talán akkor ez lesz valami 5800i, vagy ilyesmi.

(#30) Ulkesh


Ulkesh
őstag

Ha lesz is kapacitív kijelző az egy új modellben fog bemutatkozni, egyszerűen azért, mert ahhoz új szoftver is kell.
A mostani UI még erősen feltételezi a cerka meglétét, ahhoz, hogy mindent kényelmesen lehessen kézzel kezelni, szinte újra kell tervezniük az egész felületet, főleg a szövegbevitelt.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#31) Karma válasza Ulkesh (#30) üzenetére


Karma
félisten

A Samsung nem tudom mennyit változtat a szoftveren, de az i8910 kapacitív kijelzős lesz.

“All nothings are not equal.”

(#32) bolondember válasza spedyboy (#19) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

replace user and press enter... ;]

félvak, félsüket, 54 éves édesanyám tökéletesen kezelte, baja nem volt vele.
Majdnem előhozakodott vele, h cseréljem el a Viewty-jára, de látta az arcomon, h nem tenném meg, így nem próbálkozott be... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#33) Yushchenko válasza spedyboy (#19) üzenetére


Yushchenko
őstag

két toucholásra átmegy full screenre, egyébként egyértelműen és jól használható a gyári böngésző is. te vagy a béna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.