Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kaller1


kaller1
veterán

A klónozás folytatódik, némi blackberry dizájnnal megspékelve. :D

.::> <::.

(#2) EczkE válasza kaller1 (#1) üzenetére


EczkE
addikt

Nekem a SE X10, Mini, Mini Pro vonal ugrott be.

Asszem mindenféleképpen!

(#3) bolondember válasza EczkE (#2) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

csak minden nélkül, ami azokat naggyá teszi...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4) Sofian


Sofian
őstag

Így halványul még tovább a Nokia dicsősége... :(((

(#5) kaller1 válasza EczkE (#2) üzenetére


kaller1
veterán

Igen, az előlapja elég hasonló.

.::> <::.

(#6) hans87 válasza kaller1 (#1) üzenetére


hans87
tag

Klónozás ebben az esetben még nem baj. Volt az a 3 teló koncepció N8-ra, X6-ra, 5530-ra hajazó külsővel. Nem bánom, ha azokat lovagolják meg. Legalább már nem 5800>5230>5235>52?? klónozás megy.
Ami viszont zavaró, hogy a kijelző két oldalán nagy a kihasználatlan felület, lehetett volna szélessebb az az ablak.

[ Szerkesztve ]

Nokia 5530

(#7) EczkE válasza bolondember (#3) üzenetére


EczkE
addikt

Viszont olcsóbb is lesz.

Asszem mindenféleképpen!

(#8) Inarus


Inarus
addikt

Úgy kellett ez, mint egy falat kenyér... :(((
Az 5230-asnál minek gyengébb érintős smartphone-t csinálni? Ha esetleg a szegényebb piacra szánják, az ok. De itt nem fogják sokkal olcsóbban adni...

(#9) kaller1 válasza hans87 (#6) üzenetére


kaller1
veterán

Ami viszont zavaró, hogy a kijelző két oldalán nagy a kihasználatlan felület

Lesz az még ngyobb is, a következő lel-leg-leg olcsóbb ilyenben már csak 2.4-es qvga panel kerül. :DDD

.::> <::.

(#10) MaTTeS válasza Inarus (#8) üzenetére


MaTTeS
senior tag

Azért mert az 5230 32-40ezer Ft között van, míg a konkurenciának van 25-26 ezerért is érintős telója

(#11) Inarus válasza MaTTeS (#10) üzenetére


Inarus
addikt

Jah, csakhogy:
Ad1.) A konkurenciának 25-26-ért nincs érintős okostelefonja,
Ad2.) Azért ez akkor sem a kp500-corbi - szint, erre értelmetlen is lenne rágyúrni.
Ad3.) A 25-26 nem kezdőár a többinél sem idehaza. Amelyiknél igen, ott nem beszélhetünk komoly kihívásról... :DDD
Ad4.) Egy mostanra már jóárasodott 5230 mellett ki akar ugyanannyiért egy gyengébb cuccot? :F Fejleszteni kellett volna, valami apró "kedvességet" beletolni, és úgy kiadni annyiért mint az 5230-at.

[ Szerkesztve ]

(#12) Karma válasza Inarus (#11) üzenetére


Karma
félisten

Azért a Huawei elég közen van a mostani androidos cuccaival.

“All nothings are not equal.”

(#13) mukibuci válasza Inarus (#11) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Vagy akár maradhatott volna minden az 5230ból ezzel az "új" design-nal :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#14) stevve


stevve
nagyúr

Ez lesz a legolcsóbb, de várható ára nem ismert... ez szép volt. :C Ti meg össze is akaszkodtok a várható ára még nem ismert telefon árán. :D

Egyébként engem mindig is érdekelt egy olcsó, érintős Nokia, akár szerény sebességgel is. Nem is nagyon értem, mikor azon háborodnak fel egyesek, hogy akár fél másodpercet is várni kell egy képernyőváltásra. Tragédia. :U

(#15) DEJVID


DEJVID
őstag

Mint egy falat kenyér :U

(#16) Barthezz2 válasza stevve (#14) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ugyan, hát számold ki, hogy ha egy órában 10 másodperced azzal telik, hogy a telefonra vársz, az naponta 240 sec, azaz évente 1 napot erre pazarolsz :D

Everybody lies.

(#17) EczkE válasza Barthezz2 (#16) üzenetére


EczkE
addikt

Képes voltál kiszámolni? :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#18) Arthuro_Adam válasza Inarus (#11) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Épp Corby ellen akar a Nokia valamit szerintem ajánlani.

(#19) deja vu válasza Arthuro_Adam (#18) üzenetére


deja vu
addikt

Azért a corby is okosodik, jön az androidos változat, legalább lesz verseny árban. :K

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#20) stevve válasza Barthezz2 (#16) üzenetére


stevve
nagyúr

Áááá, hát az tényleg nagy pazarlás. :D Főleg akkor, ha nem cserélsz közben telefont és folyamatosan nyomkodod. ;]

[ Szerkesztve ]

(#21) amanoba


amanoba
őstag

nekem valamiért tetszik ez az öszvér kialakítás, sztem is lehet piaca, ha jóárasítják!

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#22) bolondember válasza EczkE (#7) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

viszont se WLAN, se 3G, se GPS (és egy tré kamera)...

máris nem olyan pofás. Ez inkább a HTC Smart ellenfele... :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#23) vadkörte válasza bolondember (#22) üzenetére


vadkörte
addikt

Azért van egy olyan felhasználói réteg aki magasról tojik a telefon sebességére, arra, hogy van-e GPS, vagy 3G a kütyüben.
Nekik az lényeg, hogy jól nézzen ki - trendi legyen - jó legyen a lejátszója, esetleg lehessen tapicskolni. Ha meg még menzesznaptárt is lehet rá tenni, maga lenne a főnyeremény...
Igen, ezt a Nokiát már el tudnám képzeni a puncifonok mezőnyében. Egy ütős festéssel, mint pl. a Samsung LaFleur-ök. Mindenképp jobb, mint egy Samu Diva, vagy S5230 LaFleur.
Rábeszélem a párom, hogy várjon még a telefonvásárlással és inkább ilyet vegyen a Samu S5230 helyett... A Nokia 5230-at meg miért itt kell fikázni? Ez a topik nem arról szól.

Üdv. V. Körte

(#24) BloodRay


BloodRay
veterán

Biztos erre is lesz kereslet, de én a közelébe nem megyek majd...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#25) Ricardo


Ricardo
félisten

Kíváncsian várom a részleteket. Milyen minőségű anyagokból, milyen kijezővelzővel (színteltség, betekintési szög, láthatóság napsütésben...),milyen áron fog érkezni.

(#26) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Úgy imádom amikor egy olcsó készüléket a 70-80 ezreshez hasonlítanak.... Ezt a modellt annak alapján kell majd megítélni, hogy az áráért kapható e hasonló vagy jobb specifikációjú mobil.

:U

(#27) bolondember válasza vadkörte (#23) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

viszont nagyban számít a kinézet.

SŐT - egyre több nőnél számít a tudás is... Meglepődve hallom csajoktól, h "milyen mobilt vegyek? Legyen benne ám wifi, meg kicsi legyen, meg cuki és ne drága!"

Tehát újfent csökkent a tábor. Pláne ha hozzák a "szokásosan jó anyag- és összeszerelési minőség"-et...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#29) vadkörte válasza bolondember (#27) üzenetére


vadkörte
addikt

"Meglepődve hallom csajoktól, h "milyen mobilt vegyek? Legyen benne ám wifi, meg kicsi legyen, meg cuki és ne drága!""

És használják is a fícsöröket, vagy csak legyen benne? :) Mert nem mindegy. Ha használja is, akkok OK, de ha csak legyen benne, akkor fitticica...

Azért az 5230 összeszerelési minőségével nincs nagy baj. Enyém nem recseg, nem ropog, nem nyiszog. Ha pesze nem ütésálló. Az E50 három éves pályafutása alatt ~3x esett pofára de semmi baja nem lett. Ez sztem az első után darabokramenne...

Üdv. V. Körte

(#30) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Amúgy GSMarena szerint 100 euró lesz a független nettó ára! Ez alapján a Samsung S5230-al lesz versenyben.

(#31) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Fapados, olcsó okostelefon.
Szerintem van benne ráció.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#32) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

És még,h az almát divad fikázni... :D

(#33) B1T3


B1T3
addikt

Első ránézésre nem tűnik csúnyának, de szerintem is értelmetlen tovább butítani. Aki egy telefont vesz, az bizonyára inkább minél hosszabb távra tervez, és így plusz pár ezer (de új számlás előfizetés esetén pl. a tényleg okos 5230 20000 Ft-ért elérhető) ráfordítást simán megérnek azok a funkciók.

(#34) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Speciel én eddig az 5230 on filóztam mert új szerződéssel a céges flottába megkapom br 26 ért. Kíváncsi leszek hogy ez mennyiért lesz majd kapható. Nekem az MP3 lejátszó a nagyon fontos mármint az is hogy jack dugós legyen végre. Szerintem a design ja ennek nagyon jó :) Hogy aztán milyen ár érték arányt fog produkálni az majd kiderül. Reménykedek azért.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#35) B1T3 válasza Lalikiraly (#34) üzenetére


B1T3
addikt

Biztos vagyok benne, hogy 3,5 mm-es jack dugó lesz, eleve a cikkben is ez szerepel, na meg nem érdekük pont ebben visszafejlődni. :P Vonzóvá akarják tenni.

(#36) plus44


plus44
veterán

Szép, új forma...

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.