Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GGGBR


GGGBR
tag

Hmm ennyiért nem rossz, bár már az 5800 is 60000 HUF...

I LOVE THIS GAME

(#2) Dare2Live válasza GGGBR (#1) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

0percesen lesz ez újonnan 40.000Ft és akinek nem kell WLAN meg tv kimenet mert pl életben nem használja igencsak vonzó ajánlat lesz....

és azért okosteló/gpsel.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#3) GGGBR válasza Dare2Live (#2) üzenetére


GGGBR
tag

Szerintem is jó ennyiért... sőt...

I LOVE THIS GAME

(#4) Napfénysüti

Ha valóban ennyi lesz a nyitó ára akkor versenyképes ajánlat lesz kategóriájában.

Més que un club!

(#5) blueMerle válasza Dare2Live (#2) üzenetére


blueMerle
veterán

34K :P ;) De ez itt nem a reklám helye, csak van ahol ennyiért is lehet majd kapni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6) <NewL> válasza Dare2Live (#2) üzenetére


<NewL>
addikt

Pont az nem kellene ennyi penzert.
Inkabb legyen wifi meg a 3.2es kamera mint egy folosleges gps.(15 eves korosztaly a celkozonseg szerintem,legalabbis ezekkel a szines hatlapokrol nekem az jon le)

There's an app for that

(#7) blueMerle válasza <NewL> (#6) üzenetére


blueMerle
veterán

Maximálisan igazad van és egyetértek veled :K Inkább maradt volna a wifi.

(#8) kaller1 válasza blueMerle (#5) üzenetére


kaller1
veterán

Például? :)

.::> <::.

(#9) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

ránézésre még gyatrább anyagokból építették, mint az 5800-t...

viszont én sem értem, h miért a WLAN-t vették ki és a GPS-t hagyták benne... :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10) Napfénysüti válasza blueMerle (#5) üzenetére

Azt ne mondd hogy nálatok 34k lesz mert lehidalok. :DDD

Més que un club!

(#11) blueMerle válasza Napfénysüti (#10) üzenetére


blueMerle
veterán

Hm hm...bármi megeshet :U

kaller1: külföldön :U :D

(#12) kaller1 válasza blueMerle (#11) üzenetére


kaller1
veterán

Nem mondod... :W :DDD

.::> <::.

(#13) gerilee válasza blueMerle (#7) üzenetére


gerilee
aktív tag

De akkor értelmét vesztené a Nokia 5530. Abban WLAN van GPS nincs.És cirka 55 körül meg lehet kapni...
Szerintem jó ez így. Asszonynak pölö tökre nem kell WIFI, GPS annál inkább, mert egy egyenes úton is el tud tévedni... :DDD
Még a végén veszek neki egy ilyet.

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#14) Straw


Straw
senior tag

Ez egy butitott kiszinezett 5800

42

(#15) rep3at válasza Straw (#14) üzenetére


rep3at
őstag

Aki Nokiát szeretett volna, eddig nem volt lehetősége olcsó érintős mobilt venni. Sokan fogják vinni, bár én jelenleg inkább egy 5530/5800 valamelyikére pályázom.

Forward thinking. كرر

(#16) kaller1 válasza rep3at (#15) üzenetére


kaller1
veterán

Végül is nem mindenki igényli a wifit,mert mondjuk nincs is lehetősége kihasználni.

.::> <::.

(#17) Straw válasza rep3at (#15) üzenetére


Straw
senior tag

Lehet hogy félreérthető voltam, én nem szindtam ezt, mert jó hogy van ilyen is (olcsó tapis nokia) csak a gyártót kritizáltam mert ez már kb a 4. telefon ami majdnem ugyanúgy néz ki mint 5800

42

(#19) G.FeT


G.FeT
tag

Nekem is inkább a WLAN meg az autofókuszos kamera lenne a fontos, mint a 3G meg a GPS. Az ötlet jó, hogy az 5800-ból kétféle "butított" verziót is csináltak, van, akinek ez kell, van, akinek az. Ha viszont arra gondolok, hogy WLAN nincs mindenhol, akkor azért jól jön a 3G. Jelenlegi telefonomon (K800i) Opera Minivel netezek, a Pannon 20 MB-os internetcsomagjával, és nagyon megéri (havi 490 Ft). Előbb-utóbb veszek valami nyílt OS-es telót, de valószínűleg nem az 5230 lesz.

90-es évek? Az nem tavaly volt?

(#20) Dare2Live válasza G.FeT (#19) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Érdekes én is opera minizek (890ftért van 80mbs) csomagom és semmi értelmét nem látom a WLANnak.

A 3Gvel vizont nyorsabban jön le a 100kbytos index.hu agy akármi... :)

Én már fel se csatlakozok WLANra +fél perc babrálás a 80mbs csomagomból meg ugyse futok ki kb soha.

(de ha meg kell akkor ott az 5530 vagy akár az 5800, Nokia mindenkinek adja ami kell, rendes OSel olcsón. Mert ennek az 5230nak is az egyik adu ásza az ára. )

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#21) salival


salival
aktív tag

inkább a wifit hagyták volna benne és a gps maradt volna ki belőle :K

YNWA

(#22) ray2245


ray2245
csendes tag

Tudom, hogy ez nem egy csúcskategóriás telefon, de azért az első két képen elég gagyinak tűnik a műanyag keret.

(#23) Duree


Duree
veterán

Hát akkor inkább a Samsung 5230.Sokkal jobban néz ki és még olcsóbb is

duree54

(#24) ALI_G


ALI_G
veterán

ilyen színekkel max a leendő fiamnak kell majd :)

(#25) GGGBR válasza Dare2Live (#20) üzenetére


GGGBR
tag

Igazán én sem értem miért pörög mindenki a Wifin...

I LOVE THIS GAME

(#26) plus44


plus44
veterán

Az 5800 sem kerül már olyan sokba.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#27) Traxx


Traxx
őstag

Nekem egy dolog hiányzik róla nagyon...a vaku. Főleg, ha ugyanúgy lehetne használni zseblámpaként, mint a K750i-men. A wlant letojnám, ha ez benne lenne :( Pedig apróság szerintem...

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#28) -XadAnuX+ válasza ray2245 (#22) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Pont ahogy néztem a képeket, egyből ez jutott nekem is eszembe.
Szerintem nagyon csúnyácskára sikeredett , talán egy fekete színben jobban mutatna.

(#29) madarasz92


madarasz92
őstag

Szerintem se rossz ennyiért!Nem is néz ki rosszul! :)

(#30) Ricardo válasza GGGBR (#25) üzenetére


Ricardo
félisten

Talán azért mert ingyenes netet biztosít. A megcélzott korosztály pedig szerintem érzékeny erre.

(#31) zH. válasza madarasz92 (#29) üzenetére


zH.
senior tag

Szerintem meg pont nagyon gyérül néz ki ezzel a fehér műanyaggal.
Az összeszerelési minősége még rosszabbnak tűnik mint az 5800 esetében. :(
Amúgy tényleg nincs rossz áron ,alap érintős telefonnak jó lehet.

[ Szerkesztve ]

just be

(#32) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

Hát ha 40k alatt lenne nagyot tarolna...
Bár szerintem ígyis fogják keresni.Főleg karácsonkor jó ksi csomaggal.

(#33) Ricardo válasza zH. (#31) üzenetére


Ricardo
félisten

Így a képek alapján nem meggyőző, de majd kiderül kézben fogva. Bár a drágább modellekből kiindulva én nem bizakodom :(

(#34) GGGBR


GGGBR
tag

még infó: [link]

I LOVE THIS GAME

(#35) Napfénysüti válasza GGGBR (#25) üzenetére

Hidd el nem rossz. Az én telefonomban is van és szoktam használni. Ha választanom kéne én is inkább a wifit választanáma GPS-el szemben. De a következő telefonomban inkább mindkettő legyen. :)
Azért nem rossz hogy a Nokia így variálgat mert ezzel mindenki megtalálhatja viszonylag olcsón amire szüksége van.

Més que un club!

(#36) GGGBR válasza Napfénysüti (#35) üzenetére


GGGBR
tag

Engem hidegen hagy mivel ahol pl. én lakom kivéve egy két kávézot egyáltalán nincs Wifi...
na most ezért nem fogok egy kóla mellett netezni egész délelőtt, viszont hsdpa van...

I LOVE THIS GAME

(#37) G.FeT válasza Dare2Live (#20) üzenetére


G.FeT
tag

A K800i is 3G-s, ezért is írtam, hogy a 3G se árt. :K És azért nem ártana a WLAN, mert ha olyan helyen vagyok, ahol van, akkor nagyobb fájlokat is le merek tölteni, meg többet megengedhetek magamnak, mintha csak a mobilnetet használnám. Arra meg, hogy Operával böngésszek, lehet, hogy elég volna az EDGE sebessége is, bár kétségkívül jó, ha van 3G. Itthon meg itt a Chello, ami megint más kategória. :D

[ Szerkesztve ]

90-es évek? Az nem tavaly volt?

(#38) Napfénysüti válasza GGGBR (#36) üzenetére

Pont ezért jó amit mondtam hogy különböző variációk vannak hasonló áron. Kinek a pap kinek a papné. ;)

Més que un club!

(#39) GGGBR válasza Napfénysüti (#38) üzenetére


GGGBR
tag

az utolsó mondatoddal egyet is értettem...

Szerintem is ezt a részét nagyon jól csinálja a Nokia, mindenki kitudja választani a kínálatból azt ami neki megfelel.

A nagy wifi hype-ot akkor sem értem szerintem idehaza annyira nem elterjedt, hogy ez legyen a legfontosabb szempont...

I LOVE THIS GAME

(#40) Napfénysüti válasza GGGBR (#39) üzenetére

Abban igazad van hogy idehaza még nem annyira elterjedt. De egyszer csak az lesz már. És úgy klassz dolog. Főleg a hazai mobilnet árakat nézve.

Més que un club!

(#41) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Ennyi pénzért teljesen korrekt.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#42) GGGBR válasza Napfénysüti (#40) üzenetére


GGGBR
tag

Az oké, hogy klassz dolog, de nem ez a kérdés.

Melyik a készülék vásárlás szempontjából fontos szempont ezek közül:
Wifi
HSDPA
GPS

Mivel ezek közül jelenlenleg a Wifi a legkevésbé használható gyakorlatilag arra van a legkevésbé szükség. Mégis mindenki állandóan a WIFI hiányán pörög egy csomó készüléknél? :W :W
Minek bele, ha úgy sem tudja a userek többsége kihasználni?? :F :F

I LOVE THIS GAME

(#43) Karma válasza GGGBR (#42) üzenetére


Karma
félisten

Szerencsére nem a Te igényeidet követi csak a világ :U

Vannak, akik mondjuk egyetemen azzal neteznek, vagy Skype-ra használnák a telefonjukat akár otthon is például. Az a user, akinek ezek nem szempontok, ezt is veheti. Akinek meg kell, nem ezt. Elég egyszerű.

“All nothings are not equal.”

(#44) GGGBR válasza Karma (#43) üzenetére


GGGBR
tag

Még jó... Nem az én igényeim írtam le, hanem az átlag userét, ami azért lássuk be nem egyezik a mobilarena olvasói igényekkel....

senki nem vitatja mindenki azt vegyen ami a személyes igényeinek megfelel...
csak azt nem értem miért kell minden telefont amiben nincs wifi lesajnálni... :U

I LOVE THIS GAME

(#45) Dare2Live válasza Karma (#43) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

node nekik ott a pl 5800.... 60K újonnan boltbol(vagy esetleg mégkevesebb)

Akinek meg nem kell ott az 5530/5230 igény szerint olcsobban és 40Kért még mindig nem dúskálunk az okostelókban.

Én amúgy elég power user vagyok de sose használom a WIFIt.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#46) Napfénysüti válasza GGGBR (#42) üzenetére

A GPS-t se hinném hogy az átlag user nagyon használná ezekszerint. Talán még a HSDPA-t se. :U

Més que un club!

(#47) k.varga


k.varga
csendes tag

De szeretem ezt a Wifi-GPS vitát.
Poén, hogy a WiFi csak egy másik kommunikációs szabvány a telefon alap képessége mellé. Variáció ugyanarra a témára. Viszont a GPS az egy teljesen új szolgáltatás. Ezért ez jó.
Másik pedig, hogy WiFis GPS nélküli "5800" Nokia már van, akkor minek még egy? Valakinek pont ez kell. Valakinek meg pont az. Ezért ne kelljen már a mindkettőt kifizetni. Ha már egyszer nincs moduláris felépítésű mobil, így hát csinálnak ilyet is meg olyat is.

Az anyagminőségre viszont tényleg kiváncsi leszek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.