Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

érdekes nekem jobban bejön mint a múltkori s60-as zene mobil, legalábbis külsőre...

(#2) Volkov


Volkov
aktív tag

Hátő.. ilyen is van :D

első oldal közepe: A hátlap kellemesre sikerült, bordázott felületű, nagoyn kellemes a tapintása.

:)

(#3) cannibal


cannibal
senior tag

Lehet elkerülte a figylemem,de a gombjai milyenek? Mármint funkcionálás szempontjábol? Ránézésre átlagosnak tűnik,de nem csúnya.

(#4) amanoba válasza Dr.Anonymus (#1) üzenetére


amanoba
őstag

nekem is...végre vmi extravagancia,újítás, mégha igazán csak a külsőt érinti akkor is :C
és az ára se rossz (kezdőárnak: 35K 2év garral).

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#5) VD


VD
őstag

OFF!
"A rossz minőségű, hiányos képernyőfotók egy technikai malőr eredményei, délután megtörténik a cseréjük, addig is elnézést kérünk."
Nincs bocsánat!!!!!! ;] A lényeg így is látszik! De jó látni, hogy mennyire odafigyeltek az ilyen apróságokra is!!!! :R Pont ezektől olyan az oldal amilyen! (szvsz: A legjobb!!!!!)

ON!
A teló előtt meg értetlenül állok. Ez egy az egyben egy 5310. Csak érdekesebb a külseje.

[ Szerkesztve ]

(#6) b_master


b_master
tag

5310 rondább külsővel...

(#7) Typhoon47


Typhoon47
őstag

Jaj, de csúnyácska :U

"Education is important but big biceps are importanter"

(#8) fateless


fateless
veterán

Kellemes ár, az öt betű (AIONK) is megteszi a maga hasznát, nem hiszem, hogy a forma útját állná a sikernek.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9) kukac7 válasza b_master (#6) üzenetére


kukac7
tag

.

[ Szerkesztve ]

(#10) Zsolto


Zsolto
őstag

Korrekt értékelés, korrekt telefon :R

Engem az írás elején megzavart, hogy azt írjátok, bal oldalt "magasabb", mint jobb oldalt, először azt hittem, itt vastagabb, mondjuk a zenelejátszó gombok miatt. Aztán rájöttem, hogy hosszában értettétek, vagyis szemből nézve bal oldalt hosszabb, mint jobb oldalt. Innentől már kezdtem látni a fotókon is, hogy miről van szó, de szerintem most érdemes lett volna egy képet pont szemből is készíteni, akkor látszana igazán a formai különlegessége.

Különben is, az S40 szerintem jobban való egy ilyen telefonhoz, klasszak az animált menük, az egész képernyős hívófél-fotó, ezeket nagyon hiányolom az S60-ból. Egyedül az lehet gond, ha a lejátszója fapados, mert erre nem lehet másikat telepíteni.

Tényleg, a lejátszója tud _könyvtárakból_ zenét lejátszani? Már nem emlékszem, a 6300-nál hogy volt.

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#11) joey04


joey04
titán

ami valahol sajnálatos, mert valószínűleg a kiváló kezelhetőség és a gyorsaság ellenére sem akar mindenki Series 60-as rendszert használni
Szerintem a vásárlók nagy részének fel sem fog tűnni.Már most is így van.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) _Bumburnyák_


_Bumburnyák_
csendes tag

Mi a manó? :DDD
Nokia hét? :DD

Szia Bumburnyák!Kaparsz?

(#13) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Szerintem ennyi pénzért korrekt kis teló, érdekes formával.

A plecsni alá Nokia 5320 felirat került, 5220 helyett ;)

(#14) Peat;)


Peat;)
veterán

Tetszik hogy a tesztekben egyre többet írjátok le a pillanatnyi árát a telefonoknak. Anno ez még nem volt megszokott mobilarénán, de magyar piacon elengedhetetlen ez az info, tartsátok meg e jó szokást.

[ Szerkesztve ]

(#15) Pajoz válasza Peat;) (#14) üzenetére


Pajoz
őstag

Nekem meg az nem tetszik újabban,hogy úgymond "motorolasodik" a nokia.Vagyis felül van fél méter felirat meg hangszóró ahová lehetne "nyújtani" a kijelzőt.

(#16) <NewL> válasza Pajoz (#15) üzenetére


<NewL>
addikt

De ha feljebb lenne rakva v nyújtva a kijelző,akkor a navigációs gombok és a kijelző között lenne bazi nagy hely,ha meg nyújtva lenne vagy nagyobb akkor nem adnák ilyen olcsón. Ennyi pénzt szerintem bőven megér. Még nem is csinál rossz képeket. Mondjuk a külsővel vannak kisebb gondok,de más szinben nincs? Ettől még az xpress nokiák oldalán lévő piros csik is jobban tetszik.

There's an app for that

(#17) Muton


Muton
addikt

A jobb felső sarokban kapott helyet a 2 megapixeles, fixfókuszos kamera, melynek paramétereit érdekes módon egyetlen felirat sem hirdeti

mi ebben az érdekes?ebből a szempontból ilyennek kellene lennie az összes mobilnak, nem idióta gicss-feliratos fakknak

amúgy meg nagyon csúnya telefon

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#18) amanoba válasza <NewL> (#16) üzenetére


amanoba
őstag

van! :K

itt a 3 szín szemből
nekem az zöld tetszik a legjobban :C

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#19) Meta


Meta
tag

Milyen szoft volt a tesztkészüléken? Mert már pár napja használok egy ilyet, és az emlitett lassúságot abszolút nem tapasztaltam. Egyébként a doboza pedig csak max 1 centivel volt keskenyebb a 5320-tól :))

(#20) plus44 válasza amanoba (#18) üzenetére


plus44
veterán

még mindig a piros viszi a prímet de nekem nem kellene

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#21) Bocha válasza Muton (#17) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Hát pont ez az érdekes benne...

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#22) Muton válasza Bocha (#21) üzenetére


Muton
addikt

akkor én kérek elnézést. nekem valahogy olyan ironikusan érdekesnek és nem érdekes, h valaki végre valaki ésszel csinálja-ként jött át

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#23) sztyui2


sztyui2
őstag

Nekem tetszik. 5700-m van, ami ugyanilyen jó kis fiatalos nokia zenemobil. Lehet öcsém vesz is egy ilyet, mert épp készül lecserélni a K750-ét, mert szétment a fülhallgatója, és inkább nem várja meg, hogy a joystick-ja is szétmenjen.
Megj:Nagyon jó mobil a K750, nincs vele bajom,csak az, hogy sony ericssonból van

[ Szerkesztve ]

(#24) Pajoz válasza <NewL> (#16) üzenetére


Pajoz
őstag

Nem úgy gondoltam,hogy elcsúsztatni,hanem növelni a kijelző méretét.Tehát alja a navigombnál,teteje még feljebb.Így elférne pl 2,2" is.Persze a méretarányokat megtartva.A 6210nél is ilyen a kialakítás.

(#25) Jadro válasza sztyui2 (#23) üzenetére


Jadro
veterán

"Nagyon jó mobil a K750, nincs vele bajom,csak az, hogy sony ericssonból van"

Pedig maikor a K750 megjelent akkor pont az SE állt jobban. Akkor inkább az volt a gáz ha Nokiából volt a telefon. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#26) 2T


2T
tag

Szerintem jópofa ez az asszimetrikus kialakítás!
Nekem tetszik :DDD

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#27) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Most megnézve elölről a telefont nem is olyan rossz Zöldben. :P

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#28) <NewL> válasza Pajoz (#24) üzenetére


<NewL>
addikt

Persze,akkor nem is 3x xxx összeget kérnének érte,hanem alsóhangon 50K-t. jó ez így ahogy van.
Zöld-essel tényleg nem rossz. Még rendesen tetszik,lehet bevállalok egy ilyet,persze majd használtan,munkástelefonnak nem lenne rossz. :)

There's an app for that

(#29) Bazsó


Bazsó
tag

Nagyon ott van a telefon,megéri a pénzét :C :C :C

□ "Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél" □

(#30) Bocha válasza VD (#5) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

VD (#5): köszönjük, örülünk, hogy így gondolod. ;)

Zsolto (#10): tud mappákból is.

Muton (#22): irónia is volt benne, a Nokia ugyanis rendszerint hatalmas betűkkel feltünteti az efféle tulajdonságokat. Most végre nem.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#31) LonGleY


LonGleY
veterán

Egyébként a képernyőfotók akkor javulnának még lényegesen, hogy ha PNG-ben tennétek közzé. Ha pixelpontos a screenshot - tehát valamiféle szoftverrel tudjátok lekapni róluk a képeket -, akkor feltétlen van értelme. Ugyanúgy, ahogyan a sima asztali gépeknél, mert PNG-ben olvasható marad az összes szöveg a JPG-vel ellentétben. Ha a képen nincs sok színátmenet, akkor még a mérete is kisebb lehet, mint a jobb minőségű (de akkor is minőségvesztes) JPG-nek.

Elég fejfájós az a jelenet, amikor egy programból úgy linkelnek egy egyébként igényes oldalon, hogy a JPG tömörítés miatt homi az összes kép. Prohardveres kollegáitok pl. rendszeresen elkövetik ezt... :] Mintha senki nem ismerné azt a formátumot... pedig ott van még a GIF is, ami hasonlóan jó - és kifejezetten jobb ilyen esetekben.

[ Szerkesztve ]

(#32) Mamuska


Mamuska
őstag

Ennek egész jó ára van, mostanság a nokia nem árazza túl a telóit meg a tudás is okés.

(#33) dragonfx


dragonfx
veterán

szerintme okés telo kár hogy ilyen a formája.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#34) Bocha válasza LonGleY (#31) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Az általunk használt képlopó programok Symbian és WM Smartphone alatt alapból JPG-be mentenek, WM PPC alatt meg PNG-ben vannak a képek.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#35) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Hát igen, elég csúnya szegény telefon, de a tudásához mérten viszonylag jó ára van.

(#36) lunaticz válasza LonGleY (#31) üzenetére


lunaticz
tag

a gif kevés szint tud

(#37) sede7


sede7
tag

sziasztok!

pár hónapja SOS kellett vennem egy telefont, és egy 6131 lett belőle. Azt cserélném, pont az asszimetria miatt vennék egy pirosat. (Bár kicsit félek, hogy tömegtelefon lesz.) Annál ugye nem lassabb? Egyéb különbség van? Offline mód hiányát találtam eddig. Köszi előre is!

Ja, egy angol review-ban azt olvastam, hogy ez is tölt már USB-ről - megerősítitek?

[ Szerkesztve ]

(#38) 2T válasza LonGleY (#31) üzenetére


2T
tag

Pontosan
Szivemből szóltál.

De itt a fényképezőgéppel vagy annak beállításával is baj van :U

[ Szerkesztve ]

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#39) 2T


2T
tag

Most megnéztem iso800 :O

állvány, önkioldó, iso50
próbáljátok ki egyszer...

[ Szerkesztve ]

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#40) Bocha válasza 2T (#39) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Tükörreflexes gép, ISO800-on még nem zajosodik... nem a kompaktokból kell kiindulni. :)
Egyébként szerintem egész jól fényképezünk a körülményekhez képest (nincs ugye műtermünk, mondjuk), a konkurenciához képest meg főleg, de azért köszönjük a tanácsokat, fejlődni mindig lehet.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#41) LonGleY válasza Bocha (#34) üzenetére


LonGleY
veterán

Rendben, arra nem gondoltam, hogy nem lossless formátumban exportál még a szoftver is. A fényképeken nyilván nincs lehetőség tovább javítgatni. Köszi a választ! :]

[ Szerkesztve ]

(#42) LonGleY válasza lunaticz (#36) üzenetére


LonGleY
veterán

"szoftver is" -> szoftver sem
(már ha így helyes lesz a mondatom, szegénnyel jól elbántam :])

Arra az esetre gondoltam, ahol nincs sok szín, ott ugyanolyan lossless tud lenni a GIF is, de valóban korrektebb a PNG minden szempontból. Az, hogy az alfáját (átlátszóságát) az újabb Internet Explorerek lekezelik-e, arról nincs tudomásom. Szerintem ez fogta vissza leginkább az alkalmazását eddig.

[ Szerkesztve ]

(#43) 2T válasza LonGleY (#42) üzenetére


2T
tag

A png formátum gigászi méretű a jpg-hez képest, weben annyira nem jó..

Viszont a fotók zajosak szerintem. Vagy ha Ti nem látjátok?
Szerintem így néz ki egy zajmentes foto: :B

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#44) AMD Power


AMD Power
titán

Egy tetszik benne. Nem recseg ropog.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#46) Bocha válasza 2T (#43) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Most hogy nézem, elenyésző mennyiségű zaj tényleg van néhány mostani fotón. De szerintem közel sem vészes mennyiségű, sőt. :) Ennek ellenére legközelebb ISO400-on fogok fotózni a kedvedért!

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#47) Jhonny06 válasza 2T (#43) üzenetére


Jhonny06
veterán

És ez telefonnal fényképezték? Csakmert nem úgy tűnik

[ Szerkesztve ]

(#48) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Nem rossz mobil ez ennyi pénzért,a forma pedig nagyon egyedi. De ez mióta alsókategória?? Ha ez alsókategóriás,akkor hova soroljuk az E250et,W200at?
Nem csak az alsóbb kategóriákban van S40,lásd 6500s ,5610.

/\/0zb3/27

(#49) sede7 válasza sede7 (#37) üzenetére


sede7
tag

a nagy ISO zajongásban elveszett a kérdésem :)
Bocha?

(#50) Jhonny06 válasza --Nozbert-- (#48) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ez alsókategória, az E250 és a W200 is az. Van köztük különbség, de a közép azért jobb ezeknél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.