Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) meroly válasza bepe79 (#100) üzenetére


meroly
veterán

Szvsz rajtad kívül még senkinek nincs ilyen telója :)

Impossible is nothing

(#102) bepe79 válasza meroly (#101) üzenetére


bepe79
addikt

Engem ez nem szomorít el, nekem nagyon bejön. :K

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#103) meroly válasza bepe79 (#102) üzenetére


meroly
veterán

Világos, nem is azért írtam :DDD

Impossible is nothing

(#104) rudymester


rudymester
senior tag

Végre kézbe vehettem egy ilyet. Jó masszív érzete van a műanyagok ellenére is. A billentyűzet megnyomása kicsit nehézkes, de ez talán a hosszú élettartamot jelenti. Azt nem értem (mint itt sokan mások), hogy miért nem tudták a töltő csatlakozót is lefedni? Ha már ott van körülötte a lehajtható gumi, ami mindent véd, csak a legfontosabbat nem. Biztos lesz neki egy "i"-s változata, ahol már le lesz takarva az az apró lyuk is.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#105) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Kártyafüggetlenül 40k egy ilyen. Ennyit megér egyáltalán? :F

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#106) -NOKIA- válasza D4rkm4n (#105) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

persze!
Főleg kártyásan majd még olcsóbban már tuti megéri. :K

(#107) meroly válasza bepe79 (#102) üzenetére


meroly
veterán

No volt már valami nagyobb esés, vagy ázás?
Akku hogy bírja?

Impossible is nothing

(#108) bepe79 válasza meroly (#107) üzenetére


bepe79
addikt

Esés annyi volt, hogy a múltkor rövidgatyában vezettem, a zsebemben volt a teló, és abból könnyen kicsúszik. Ki is csúszott, koppant egy szépet a kézifék fémjén, majd utána a váltónál lévő borításon. :) Meg esőt is kapott már, mert pont akkor kellett fontos hívást lebonyolítanom. Ezeket a kisebb dolgokat teljesen simán bírja / bírta, most is olyan, mint amikor megvettem. Bár a kijelző-védő plexin lévő védőfólia karcos picit, ezért nem is veszem le, mert szerintem a plexi ugyanennyire karcolódna.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#109) meroly


meroly
veterán

Már kapható t-mobile-nál is :)

Impossible is nothing

(#110) PEPE85 válasza meroly (#109) üzenetére


PEPE85
senior tag

Ár nincs sehol és az akciós készülékek között nincs ott.

Watch 4k movies with Netflix :)

(#111) meroly válasza PEPE85 (#110) üzenetére


meroly
veterán

itt

de ott van, most látom az előbbi link tényleg rossz.....

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#112) bepe79


bepe79
addikt

Új cseh Nokia 3720 strapa-teszt: [link]

( http://mobil.idnes.cz/crash-test-odolna-nokia-vydrzi-to-same-co-bezny-mobil-pcx-/mob_nokia.asp?c=A090914_235815_mob_nokia_KOR )
:)

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#113) meroly válasza bepe79 (#112) üzenetére


meroly
veterán

Ezen a képen elég szépen beázott, gondolom a töltő luk miatt....

Impossible is nothing

(#114) D4rkm4n válasza bepe79 (#112) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Azért a dobás után szépen lejött a hátlap. Egy strapatelefontól többet vártam volna...

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#115) bepe79 válasza D4rkm4n (#114) üzenetére


bepe79
addikt

Én is. Úgyhogy ha az SE most jövő Susan kódnevű strapa-telója jobb lesz, akkor váltok arra.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#116) meroly válasza bepe79 (#115) üzenetére


meroly
veterán

Én majd jó áron igényt tartok a 3720-asodra, ok? :K

Impossible is nothing

(#117) bepe79 válasza meroly (#116) üzenetére


bepe79
addikt

Ha tényleg megveszem majd az SE-t, akkor lehet róla szó természetesen. :) Márha addigra nem lesz neked is valahonnan máshonnan 3720-asod, mert ez is meglehet. :)

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#118) meroly válasza bepe79 (#117) üzenetére


meroly
veterán

Azt nem hiszem.... válság van vazz' :U

Impossible is nothing

(#119) Tori


Tori
csendes tag

Sziasztok! Egy hete vettem egy ilyen telefont.Nekem nagyon bejön.Szerintem ez nem "csak" egy strapatelefon, hanem egy teljesen normális és ráadásul nem is buta telefon.A tudása szerintem bőven elegendő.A képernyő pedig gyönyörű.A csengőhangot még munka mellett (zajos gépekkel dolgozom) is meg lehet hallani, amit az eddig használt 6300-ról nem tudok elmondani.Egy dolog zavar, hogy a a fülhallgató bedugásához le kell venni az egész alját.Elég sokat beszélek az akksit a nyomkodós beállítós nap után feltöltöttem és a 4. nap végén kért enni újra.Az akváriumos háttér pedig király.A vastagsága és a mérete nekem jó, a 6300 nekem mindig kicsi volt.

(#120) meroly válasza Tori (#119) üzenetére


meroly
veterán

Közben megnéztem én is élőben, hát nem rossz, jó a fogása is, de egyáltalán nem elegáns, mondjuk nem lehet egyszerre elegáns és strapa telót is gyártani, de nem ronda, csak tárgyaláson asztalra kirakva nem esztétikus, nem mutat, mint pl egy 8800, vagy akár egy 6300. De egész vállalható telefon, és aki kihasználja az ütés-víz-porállóságát, annak tökéletes választás.

Impossible is nothing

(#121) Tori válasza meroly (#120) üzenetére


Tori
csendes tag

Szerintem egy üzleti találkozó nem arról szól, hogy mindenki kirakja az asztalra a telefonját és azt nézegetik, hogy kié milyen.Az olyan összejövetelt sznobok találkozójának hívják.

(#122) meroly válasza Tori (#121) üzenetére


meroly
veterán

Hát nálunk a telefon és a laptop is kint szokott lenni, közben mindenki intézi a dolgát, így a megbeszélések nem túl hatékonyak, az igaz :)
Egyébként szerintem csak én vagyok olyan elvetemült, hogy ezt figyelem. De ha egyszer valami szép, akkor minek dugdossuk, nem?

Impossible is nothing

(#123) kaller1 válasza Tori (#121) üzenetére


kaller1
veterán

:C

.::> <::.

(#124) meroly válasza kaller1 (#123) üzenetére


meroly
veterán

:P

Impossible is nothing

(#125) Carpio


Carpio
tag

Szerintetek hol fog megállni az ára?

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#126) meroly válasza Carpio (#125) üzenetére


meroly
veterán

Ha ezt tudnám, akkor a lottószámokon gondolkodnék :U

Impossible is nothing

(#127) rep3at válasza meroly (#126) üzenetére


rep3at
őstag

Most annyiba kerül újonnan mint egy 6303.

Forward thinking. كرر

(#128) meroly válasza rep3at (#127) üzenetére


meroly
veterán

Akkor inkább már egy 3720....

Impossible is nothing

(#129) rep3at válasza meroly (#128) üzenetére


rep3at
őstag

Nem mindenki irtózik a fémháztól :)

Forward thinking. كرر

(#130) meroly válasza rep3at (#129) üzenetére


meroly
veterán

Jah... nem mindenkinek volt 2 évig 8800-ja, utána már irtózna.... :U

Impossible is nothing

(#131) bepe79


bepe79
addikt

Nah, lehet, hogy én eladom a 3720-amat (fóliás, új (ugyebár most vettem nemrég), garanciális, független, magyar nyelvű (XXL-es). Mostanában csak ül a polcon a dobozában, mert az E51-esemet használom. Úgyhogy ha érdekel valakit, majd küldjön privit, meg lehet, hogy az apróra is feldobom majd.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#132) meroly válasza bepe79 (#131) üzenetére


meroly
veterán

Jól lelankadt a lelkesedésed, ahhoz képest, hogy perc alapú beszámolót kaptunk az épp aktuális beszerzési állapotról :)
Mi volt az alapvető problémád vele?

Impossible is nothing

(#133) bepe79 válasza meroly (#132) üzenetére


bepe79
addikt

Nincs vele problémám most sem, és még az is lehet, hogy megtartom még egy darabig, csak az E51 sokkal jobban tetszik, és per pill a 3720-at nem is használom, az E51 a primary teló. :)

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#134) bepe79


bepe79
addikt

Ahogy mondtam, eladósorba került :K , akit érdekel: [link]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#135) meroly válasza bepe79 (#133) üzenetére


meroly
veterán

Húúú nekem hány secondary teló pihen a szekrényben :)

Impossible is nothing

(#136) kariad


kariad
senior tag

Hiába várok én jó kis strapabíró telóra! :((( Még mindig a Nokia 5410 használom!! :K
No hátha idén kijön olyan is amire érdemes lecserélni!! :))

(#137) meroly válasza kariad (#136) üzenetére


meroly
veterán

A 3720-al mi bajod? Szerintem egész jóra sikerült.

Impossible is nothing

(#138) meroly


meroly
veterán

A zseblámpát lehet úgy használni, hogy a * gombbal bekapcsolom majd ha fotózni akarok akkor is bekapcsolva marad?

Impossible is nothing

(#139) meroly


meroly
veterán

Akkuról még valakinek tapasztalat?

Impossible is nothing

(#140) lindermen


lindermen
aktív tag

sziasztok!

Tesómnak 5310ese van, de munkájában is használja, és eléggé viseltessé vált kb. 1 év alatt. Gyakran leesik innen-onnan, főleg betonra. Kosszal, porral is jóbarátok. Nézelődik, lecserélné. Tehát az lenne a kérdésem, hogy mennyire bírja ez a teló a strapát? Érdemes-e váltani rá, illetve annyi pénzt megér-e amennyiért adják?

Előre is köszi!

(#141) meroly válasza lindermen (#140) üzenetére


meroly
veterán

A strapabíróságára eddig nem sok panasz volt, talán hogy a töltőnyílás nyitva maradt, meg hogy a gumitakaró nem túl fix.
Használtan már láttam 20-25k körül, úgy jobban megéri. A felhasználást tekintve pár hét után úgyse tudnátok megállapítani, hogy újonnan vagy használtan vettétek ;)

Impossible is nothing

(#142) lindermen válasza meroly (#141) üzenetére


lindermen
aktív tag

Köszi!

(#143) meroly válasza lindermen (#142) üzenetére


meroly
veterán

Nem saját tapasztalat, itt olvastam ;)

Impossible is nothing

(#144) meroly


meroly
veterán

A legtutibb nokia amit a 6230i után láttam és végre nem fém :)
Ja és végre én is birtoklok egyet.

Előnyök:
- nagyon jó anyagok és összeszerelés
- kényelmes, halk gombok
- zseblámpa
- gyors menü

Hátrányok:
- akku gyenge (nálam 2 nap)
- a keret kicsit kilóg, az alsó gombokat nehezebb ezért nyomni

Impossible is nothing

(#145) meroly


meroly
veterán

Kár, hogy kevés a tulaj, egyedül nem jó írogatni.... :(

Impossible is nothing

(#146) Ricardo válasza meroly (#145) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem lett néptelefon. Igaz nem is reklámozták túl. Nem lennék meglepve ha kiderülne, hogy az emberek nagy része nem is tud a létezéséről.

(#147) meroly válasza Ricardo (#146) üzenetére


meroly
veterán

Nagy kár, pedig - pont a strapabíróságából adódóan - elég hosszú életű lesz. Nem jósolok annyit mint egy 6310i-nek, de egy 6230i-t simán lekörözne sztem.

Impossible is nothing

(#148) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

Elolvastam a tesztet és eléggé meglepődtem a végén, hogy 1 napot írnak az aksinak, max meg 3 napot. 1050 es aksival miért csak eddig bírja? Valahol szökik ott az áram.. V3X em kb ugyan ezt tudta, és az elment 1 hetet is, és abba jóval kisebb aksi volt.
N8 al ki tudtam húzni már 4 napot is, 1250 es aksival.
Szóval nem értem.. ez nagyon el lett cseszve.

(#149) meroly válasza ---Lasali--- (#148) üzenetére


meroly
veterán

Ha nem nyúzom akkor max, de nagyon max 3 nap. Erős használat mellett estére tényleg fel kell tenni, mert bár csak a felére megy le, másnap délben viszont tuti lemerülne. Átlagban 2 napot azért elmegy nálam. Ezt a részt én is sajnálom, főleg hogy elvileg strapateló és túrázás, stb során nincs minden másnap áram közelben az ember. De ettől függetlenül nagyon jó telefon! ;)

Impossible is nothing

(#150) ---Lasali--- válasza meroly (#149) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Ez mellett sajnos lehet akármilyen jó, nem fogja megvenni a barátom, meg én sem tanácsolom neki..
Egyébként valahol olvastuk hogy nem annyira bírja a vizet, valaki beletette egy pohár vízbe, úgy hogy el se merült teljesen, csak a haverjainak megmutatta hogy milyen fasza telefonja van, aztán másnapra párás lett a kijelző belülről..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.