Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Ha jól látom, alig van külömbség a 3110c-hez képest. Nincs infra, hangtárcsázás, kisebb az aksi. Amivel több a 3110c-nél, az a 2 megapixeles "kamera". És egész olcsón meg lehet venni ezt a készüléket. Belegondoltam, talán 3 éve, amikor a 6230-asomat vettem. Csúcskészülék volt, csúcsáron. Ez a "Low-end" készülék már mindenben többet tud. Akkor ezzel a tudással felsőkategóriás csúcsteló lett volna. SZerintem 20e. forintos induló kártyás áron jó kis teló lesz ez. Ja, és ha jól látom, ehez már sztereó fülest adnak, mert a 3110c-m csomagjában csak egy monot találtam.

(#2) amanoba válasza Zoli bácsi (#1) üzenetére


amanoba
őstag

viszont ez fiatalosabb a 3110c-nél, és annak a kezdőára durván nem 20k volt szolgáltatónál kártyásan! :C
mindent összevetve sztem egy nagyon jó készülék,mert amire ugrani fognak az emberek - kinézet, mp3, rádió, kamera - az benne van, és nagyon egyben van!

a kijelzőhőz meg annyit,h legalább nem fakó a képe ,mint a régebbi típusoknak, és a felbontás miatt az akkut se eszi meg oly hamar... :U

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#3) ansell


ansell
tag

a szokásos /kis felbontás -> lassú képfirissítés -> lassú menü/ rá is igaz?

ITX konfig eladó!

(#4) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

"Az akkumulátor 820 mAh teljesítményű, lítiumos telep. Négy nap készenlétre képes kevés zenével, sok SMS-el, némi fényképezéssel és állandó Bluetooth kapcsolattal. Úgy gondolom, hogy ez nem kispályás teljesítmény." - hát, ilyen kijelző mellett csoda lett volna, ha kevesebbet bír...
Bár, ki tudja, nem csodálkoznék, ha ez a képernyő termeli az energiát.. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5) AMD Power


AMD Power
titán

Nem rossz ez ksi telefon. Nekünk is van már jó ideje. Mindegyiket elvitték.

viszont legalább el lehet mondani, hogy 2 megapixeles

Ezért is volt könnyű eladni őket. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6) dussy válasza AMD Power (#5) üzenetére


dussy
őstag

A forma (szerintem) rendben, ha az ára is jó (mennyi is???) akkor hódítani fog.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#7) dragonfx


dragonfx
veterán

azért 2mpx-lel cska enm lowend egy telo..ilyet akartam vennia samu helyett..de köszi hogy itt sokan elbizonytalanítotttok..mert mostmár biztosna látom a samum jobb ennél, még 1.3mal is.
A kijelző és afképező nagyon pocsék tényleg. :(

30é már jobb telo van.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8) AMD Power válasza dussy (#6) üzenetére


AMD Power
titán

Nálunk 32K ha jól emlékszek.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9) fateless


fateless
veterán

Biztos, hogy nincs EDGE? Már csak azért, mert egyfelől eddig mindenhol azt hallottam, hogy van benne, ti vagytok az elsők, akik mást mondanak, másfelől pedig a Nokia már ősidők óta belerakja ezt a funkciót a legtöbb készülékébe. (Ezt irigyeltem mindig...)

Egyébként mindig azon csodálkoztam, hogy a 3500 már tavaly is 20k volt a piros szolgáltatónál, az emberek mégse kattantak rá. Persze nem volt eléggé reklámozva. Pedig minden népbutító funkciója megvan: "MP, 2000-es telkönyv, rádió, MP3, BT, szóval olyan dolgok, amikkel bármit el lehet adni.

Azért az is tetszik, hogy piroséknál a 3109 most épp 28k, míg a korosabb, de nagytudású 6234 24k

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#10) AMD Power válasza fateless (#9) üzenetére


AMD Power
titán

Támogatott hordozók

DARP
EDGE class 10; GPRS class 10
GPRS/EDGE/HSCSD/CSD böngészéshez és adatmodemként
Bluetooth

:U

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11) fateless


fateless
veterán

PW, nem lehet ezt az EDGE dolgot javítani a tesztben?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#12) -NOKIA- válasza dragonfx (#7) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Üdv!
a yodafone-nál 19950-->[link],és én teljesen meg vagyok elégedve a 3500-ámmal. :R

(#13) -NOKIA- válasza ansell (#3) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

szerintem nem igaz

(#14) -NOKIA- válasza Zoli bácsi (#1) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Az igaz, hogy infra nincs, de hangtárcsázás van!

(#15) AMD Power válasza -NOKIA- (#14) üzenetére


AMD Power
titán

3 perc alatt 3 hsz? Nem lesz ez sok egy kicsit. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16) Bibby válasza AMD Power (#15) üzenetére


Bibby
addikt

ÁÁ... számomra totál elcseszték ezzel a kijelzővel. Persze én vagyok annyira tájékozott hogy jobban érdekel ez mint a bámulatos 2 mpixeles kamera.

Ελευθερια η θανατος

(#17) AMD Power válasza Bibby (#16) üzenetére


AMD Power
titán

Ma már engem is sokkal jobban érdekel a kijelző tulajdonsága és mérete mint az ,hogy hány MP-s a benne lévő kamera.

De hidd el így nagyon könnyű eladni ezt a telcsit. Sokat dob rajta ,hogy 2MP-s.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18) -NOKIA- válasza Bibby (#16) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Mikor még nagyon új volt ez a 3500c megjelenése dolog, én azthittem akkora lesz a kijelző, mint a 6233-ban... Nembaj, jó azért így is.

AMD Power: legközelebb akkor összefoglalom 1 HSZ-ban a válaszaimat, reakcióimat.

(#19) peterszky


peterszky
őstag

Mennyivel lehetne olcsóbb, ha nem lenne benne a kamera?

What else you gonna do on a Saturday?

(#20) Bocha válasza fateless (#11) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Javítottam, kösz hogy szóltatok!

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#21) Remittenda válasza AMD Power (#5) üzenetére


Remittenda
aktív tag

Ezért is volt könnyű eladni őket. :K

Vicces dolog a vásárló néha. :)

Nekem tetszik a telefon: alkalmas arra, hogy kiváltson egy "nekem-csak-smsre-kell-és-beszélni" telefont, és egy olcsó mp3 mp3 leátszót. Mondjuk a sztereo bluetoothra kiváncsi lennék a gyakorlatban is. :) Ám fő a pozitív érzület: papiron jól hangzik.

A kijelzőt én is sajnálom, de túl lehet élni: nekem is 6230-asom volt, van: 128x128 :DDD

Picit emlékeztet a W200-ra.

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#22) nap


nap
addikt

Nemreg felmerult, hogy uj telefont vegyek. Ez volt az egyik, amit nezegettem.
Koszi, hogy megnyugtattatok, hogy sem a kijelzo, sem a fenykepezo nem jo benne, de legalabb 4 nap alatt le is merul. Egyedul az a jo benne, hogy szep (marmint a szurke), es ez mar nagy szo a nokianal.

[ Szerkesztve ]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#23) nike_


nike_
addikt

Ez a telefon hódíthatna ha egy picit nagyobb lenne a kijelző, mondjuk egy 176x220-as.(A QVGA álom marad sajnos)

(#24) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Igaz, hogy nekem 3110c van, de gondolom a kijelző ugyanaz a 3500-ba is. Mindenki szinte a kijelzőt szidja. Igaz, lehetne nagyobb a felbontás. De semmi baj ezzel a kijelzővel, jól olvasható, és oldalról is prímán látszik. Higgyétek el, nem olyan rossz az. A lányom kapott egy Samu M300-ast (Ez kellett neki, én inkább egy V630-ast vettem volna számára). Na csak azért hozom ide, mert abban is TFT kijelzőt írtak. De pár fokkal elfordítva a kijelzőjét, már mennek el a színek, és alig olvasható. Na, az (bocsánat) szar kijelző, számomra. Nincs olyan nagy probléma ezzel a kijelzővel, közelről nézve látszanak a pixelek, cserébe röhögve elmegy egy hétig. Ha azt nézzük, hogy van benne kékfog 2, kamera 2 megapixel (Minőségről ne beszéljünk) bővíthető memória, rádió, és mindez 20e. ft-os (induló) kártyás áron....SZerintem nem rossz kis teló ez!

(#25) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Elég pofás kis darab, nekem tettszik. :)

Sic Parvis Magna

(#26) AMD Power válasza 30z.Samu (#25) üzenetére


AMD Power
titán

Ez így is van. Nem egy rossz telefon. És jó ára is van. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#27) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Azt nem láttam sehol - bár lehet én olvasok hanyagul - hogy a memóriakártya helye hol van.
Akksi alatt, vagy nem kell kikapcsolni a kicsikét a betételekor vagy amikor kivenném?

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#28) AMD Power válasza mrlujoak (#27) üzenetére


AMD Power
titán

Én úgy emlékszek ,hogy az aksi alatt van a kártyának a helye.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29) mrlujoak válasza AMD Power (#28) üzenetére


mrlujoak
veterán

Gondoltam.

Köszi!

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#30) ZoZa™ válasza Zoli bácsi (#24) üzenetére


ZoZa™
senior tag

Én szemből nézem a telóm kijelzőjét, nekem a jó felbontás alap. Ami ebben van az nem felbontás. 220x176-ot bármilyen low end vevő megérdemelne egy ilyen mobilvilágban.

Tudom hogy nem nagyon van ilyen ablakuk...

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#31) 30z.Samu válasza AMD Power (#26) üzenetére


30z.Samu
félisten

És gondolj bele, van benne egy 2MP-s kamera, és mp3-at is játszik le és egész jó árban van! :D

Valaki próbálta már hogy szól a kicsikén az mp3? Filózom egy ilyenben. :)

Sic Parvis Magna

(#32) AMD Power válasza 30z.Samu (#31) üzenetére


AMD Power
titán

Ennyi. Ebből aztán lesz bevétel a Nokiának. Ennyi pénzért jó vétel.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#33) -NOKIA- válasza 30z.Samu (#31) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

30z.Samu: Nagyon jól szól az mp3 mind a külső hangszóróján, mind a hozzá járó Nokia sztereo headsettel is,és a "kis jackdugót rendes jackdugóra átalakító"-val,Panasonic füllhalgatóval is kiválóan szól!!

Zoli bácsi: teljesen igazad van,én 3110c-t cseréltem 3500c-re,teljesen egyetértek a hozzászólásoddal.

mrlujoak: akku alatt van,és ki kell kapcsolni a telót,ki kell venni az akkut hogy beletedd/kivedd a memkarit.

(#34) 30z.Samu válasza -NOKIA- (#33) üzenetére


30z.Samu
félisten

Örülök neki! :C

Lehet hogy becserélem a jó öreg 3650-est egy ilyen telóra, csak jobban szól a 3500 :DD

Sic Parvis Magna

(#35) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Íme egy egy 1600 x 1200-as felbontásó normál kép, mindenféle megvilágítás nélkül, a 3500-ával készítve: [KÉP]

(#36) 30z.Samu válasza -NOKIA- (#35) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem elég jó! Ennél jobb nem kell egy ilyen telefonba. :C

Sic Parvis Magna

(#37) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

Nézegettem a telót leírását, és két dolgot szeretnék megtudni, azazhogy hármat.
A zene/rádió fut a háttérben?
A fejhallgató csatlakozója 2,5 mm-es jack?
Van benne equalizer?
Köszi a választ! :)

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#38) Dolphine


Dolphine
addikt

A hangszínszabályozót azért is kérdezem, mert a használati szerint van benne, és szintén a használati szerint van hangvezérlés is!
Akkor további kérdés, hogy van benne diktafon, illetve, a beszélgetést fel lehet venni?
Mostmár azt hiszem eleget kérdeztem! :)
Köszi a válaszokat előre is!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#39) nike_ válasza Dolphine (#37) üzenetére


nike_
addikt

Szerintem 2,5 mm-es a jackje. A többire nem tudok válaszolni, mert nem ilyen telóm van.:)

(#40) Viktor0610 válasza Dolphine (#37) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A korábbi Nokia készülékekből kiindulva fut a háttérben mind a zenelejátszó, mind a rádió.

Igen, a fülhallgató csatlakozó 2,5 mm jack -forrás: [link].
A magyarnyelvő szerint igen, van benne hangszínszabályzó.

A használatihoz.
Nem hiszem, h. az tévedne.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#41) Dolphine


Dolphine
addikt

Köszi a válaszokat!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#42) -NOKIA- válasza Dolphine (#38) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Még annyi, hogy van benne diktafon, és a beszélgetéseket is fel lehet venni.
Az, hogy milyen hosszút akarsz rögzíteni, az mem-kari függő.

(#43) Dolphine válasza -NOKIA- (#42) üzenetére


Dolphine
addikt

Akkor most ezt úgy értsem, hogy max. 1 óra, vagy max. 1 perc? Vagy ez hogyan képzeljem el?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#44) 30z.Samu válasza Dolphine (#43) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem úgy van, hogy mp3-ba veszi fel a hangot, és legyen egy perc kb 1mb... és ha van benne 2GB helyed akkor számold ki hány percig vehetsz, bár szerintem a méret a hangtól függ... :U (Ha hülyeséget mondok, szóljatok)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#45) Viktor0610 válasza 30z.Samu (#44) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A formátum sz.tem mindegy, a lényeg az, h. a maximálisan rögzíthető felvétel-hossz a memória(kártya) kapacitásától függ.

Egyébként a méret nem függ a hangtól, csak abban az esetben, ha változó bitsűrűséggel rögzít hangot a telefon, de ezt kétlem.

Samsung Galaxy A54

(#46) 30z.Samu válasza Viktor0610 (#45) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hát ezt én is, csak a Windows hangrögzítő programjából indultam ki, ott egy perces beszéd kevesebb helyet foglal, mint ugyanaz a beszéd zenei kísérettel.

Sic Parvis Magna

(#47) -NOKIA- válasza 30z.Samu (#44) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

amr a hangfelvétel kiterjesztése.
1 perces felvétel lett 49kb
10 perces lenne kb 490Kb (ez körülbelül fél mega)
100 perces 4900kb (ez körülbelül 5 MB)
1000 perces 49000kb (ez körülbelül 50MB)
És még holvagyunk a gigáktól? Tehát rettenetesen sokat fel tud venni az a lényeg.

(#48) Remittenda


Remittenda
aktív tag

nokia.hu: E-mail kliens mellékletekkel (Java változat)

Ez durva. Nem oly régen még a full business N6230 sem tudta a mellékleteket, erre ez meg kezeli. Tetszik! :) Mivel JAVA, gondolom nem lehet beállítani, hogy pl. óránként húzza le a leveleket? Mondjuk az már tényleg durva lenne... :D

kicsit off:

Minden S40 telóban JAVA alapú email kliens van? THX.

[ Szerkesztve ]

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#49) sztyui2


sztyui2
őstag

Nagyon jól néz ki sztem ez a telefon és 20000-ért megéri az árát, már csak azért is, mert Nokia

(#50) 30z.Samu válasza -NOKIA- (#47) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nah, az a lényeg!

sztyui2: 20k? :Y Én eddig 32-ről tudok.

Sic Parvis Magna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.