Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) kekedi válasza csibe1 (#14) üzenetére


kekedi
senior tag

Amúgy ,egy az átlag felhasználó 2 évente cseréli a telefont amint lejár a hűség.
De nincsenek kevesen azok sem akik 1 évig se használják ugyan azt a telót.
Én 2 évente cserélem, de a "nem kivehető" akkus telefonoknál egyszer cseréltettem aksit. (és már az is pont 2 éves volt, csak imádtam azt a telefont és megért annyit)

Ha veszel egy belépőszintű telót pár 10ezerért. Hamarabb adja be a kulcsot a telefon mint az akku. Sajnos...
Ha meg veszel egy csúcskategóriát, akkor meg ne legyen már az ember akkora sóher, hogy 2 év múlva (előfordul hogy 1-1.5 áv alat megy tönkre) ne bírjon ki egy akku cserét.
(persze senki zsebében se akarok turkálni, de beszélhetnénk még jó pár ilyen dologról ami itt a fórumon sok mindenkit kiakaszt pl. "Nincs pénzem korlátlan netre de 350k-s telefonra meg igen" féle emberek.)

És akkor hogy reagáljak én is:
"Túlzottan sok mindent a levehető hátlapos telefonoknál se piszkált az átlag felhasználó."
Te nem, más meg igen.

"Te meg szívhatod az akármidet; mert amit régebben otthon megoldottál különösebb szakértelem nélkül, az most plusz pénz, idő."
Ezt azt hiszem fent kiveséztem. Pont nem halltam bele 12 ezer forintba. De te csak vedd meg havonta Aliról 3 havonta a 3 ezer forintosat.

"Persze, mindenki menjen mindenért szervízbe"
Túl tolod,csak akku csere miatt nem vittük régen szervizbe, minden másért igen.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.