Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Sztem akkor mar egy Alcatel 908-as 13ezerert jobb vetel sokkal! Adatkomunikacio kamera pffff...

Teszt remek! :R

(#2) leeate


leeate
senior tag

No néhány éve ez még nem volt annyira alsós. Najó, egy kicsit.. :)) de kjöhetne egy gyártó ún. alsó-középkategóriás gombos telefonnal, uncsi már a sok érintőképernyő. :)

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#3) Kakumix


Kakumix
senior tag

Az első tesztképen kicsit bejójózott a szemem, hirtelen azt hittem 3D-s :)

Legyen szép napod!

(#4) andris1602 válasza Kakumix (#3) üzenetére


andris1602
aktív tag

:C

(#5) Radeon_5


Radeon_5
aktív tag

Azt a ku...azok a kamerakepek :D

Son of a Bit

(#6) sss


sss
senior tag

"A böngésző nagyon alaszintű"

(#7) #43960832


#43960832
törölt tag

Tescoban jelenleg 8k a kék szolgáltatónál, csak szólok. Így már nem is annyira tragikus ugye? :U

(#8) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Jó az összegzés :DDD

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#9) raziel01 válasza #43960832 (#7) üzenetére


raziel01
veterán

Ha már valaki fos telefont akar venni akkor Samsung mindig van 3k körül az újságokban bár szolgáltató függős.
10k felett meg lehet kapni akár egyszerűbb Androidos készüléket is.

(#10) #30222336


#30222336
törölt tag

Nagyon gyenge kis készülék, viszont szerintem rohadtul szép :) nekem legalábbis tetszik. Mondjuk manapság nokiát akkor sem vennék ha ingyen osztogatnák, nagyon gallyra ment a finn gyártó.

(#11) nonoka74 válasza #30222336 (#10) üzenetére


nonoka74
tag

ja,egyszerű és szép!olyan "régi mobil" mobil! :D

(#12) rizso


rizso
addikt

Alap (másod) telefonnak ennél jobb ajánlatok is vannak - töredék áron. Bááár, ha jobban meggondolom, a nokia-féle szövegrövidítés még mindig a csúcsot jelenti, ezt nem lehet überelni ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#13) atike


atike
nagyúr

Durva milyen alap. :D

Amúgy akkor már a Samsung Keystone2 (E1200). Attól alapabbat nehéz elképzelni. Viszont bruttó 4.000 Ft akcióban, kártyafüggetlenül. Viszont abban tényleg semmi sincs. Az egyetlen extra az, hogy színes a kijelzője. :)

(#14) #01696768


#01696768
törölt tag

Igazi feature! :D

(#15) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Az emlegetett Samsungok logikátlan szoftvere idegesítő (szerintem) és egy nagymamát nagyon könnyen összezavar, tehát ez az ár oka.
Egyébként láttam már pár VGA kamerát, de ilyen csak a K508 volt, bár szabadban normális az is. W200, Z310, Nokia 5140, 6822 fényévekkel jobb.
A Nokia C1-01 meg brutális a csőeffekttel. Most a Nokiánál volna a legszarabb és a legjobb kamerás mobil egyszerre?
(#13) atike: De annak a telefonnak csak betekintéstelenségi szöge van, mint a Samsung Sharknak, vagy az E-1080-nak (esetleg W200 de az régi)...

[ Szerkesztve ]

(#16) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Tyű, mennyi hotpixel. :DDD

(#17) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Ez mi? De most komolyan. Arra építeni, hogy nem mindenkinek kell okostelefon nem hülyeség. De ettől függetlenül nem célszerű 2012-ben kiadni egy telefont ami már 5 éve is elavult lett volna...Ha csak az alapfunkciókat akarják kínálni, ne rakjanak bele pl kamerát sem, mert a 21. században egy ekkora gyártónak mint a Nokia leégetnie magát egy VGA panellel vérciki...... :Y

(#18) quailstorm válasza Rav3n02 (#17) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Főleg hogy ennyiért használtan 2DB jó K550-et vesz az élelmes vásárló, vagy egy W880-at, azok meg használhatóak sokkal több mindenre+értelmes kamera. Az új feature phone-ok most minden gyártónál buták. A Samsung shark nem lett rossz, ha 2005-ben jön ki, még a W810 ellenfele is lehetett volna...

(#19) V.T.CS. válasza #43960832 (#7) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

annyiért nagymuteroknak még jó is lehet.

(#20) Angel1981


Angel1981
veterán

"függetlenül inkább mondjuk a Samsung E1200 Pusha jöhet szóba, ami tényleg nem tud semmit, de nagyjából 4 ezer forint az ára. Bruttó."

Le vagyok maradva!
Már ennyiért is van független telefon? :)

(#21) quailstorm válasza Angel1981 (#20) üzenetére


quailstorm
nagyúr

4-5 ezerért? Simán. Legutóbb a Mediában A GT-1080 volt ennyi.

(#22) aram01


aram01
nagyúr

max 3k,nem több

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#23) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

De ebben legalább van stopper, meg visszaszámláló, a vérdrága Belle-es (beles...höhö) cuccokban meg NIIIINCS! - aki tud mondani egyetlen használható (ingyenes, de nem reklámokkal teleb...) timer alkalmazást az ne fogja vissza magát!

Véleményem szerint hasznos a low-end kategóriába is gyártani, de akkor mit bohóckodnak a hitvány VGA kamerával? Ott van a Nokia 100, meg 101 - még majdnem szépek is. Gombok jók, hasznos extrák, semmi sallang. Ha butatelefon-használó embereket céloznak meg, akkor legyen buta, ne tudjon semmit, amit csak kínok között lehet megvalósítani (böngészés... bah) de telefonálni jól lehessen vele. Petíciót de azonnal!

(#24) D1Rect


D1Rect
félisten

Hárompálcás. Kettő.

[ Szerkesztve ]

(#25) aram01 válasza D1Rect (#24) üzenetére


aram01
nagyúr

egy,ami már sérült ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#27) aram01 válasza #93180928 (#26) üzenetére


aram01
nagyúr

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#28) ollie


ollie
MODERÁTOR

Szebbett rajzolok, komolyan.

Lássuk. ;]

***

(#29) meroly


meroly
veterán

Nekem bejönnek a minimál-nokiák, ez is tetszene ha lenne benne egy legalább 1,3-as kamera meg vaku, ami zseblámpa is egyben. Semmi bajom nem lenne vele. A 112-es akku tesztjét várom ;]

Impossible is nothing

(#30) aram01 válasza meroly (#29) üzenetére


aram01
nagyúr

és az ára? az is bejön?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#31) meroly válasza aram01 (#30) üzenetére


meroly
veterán

Nokiás ára van, megszoktam.
Két hónapos használtat már fele annyiért lehet majd venni ;)

Ezt is 15k körül vettem két éve, amikor még most is 20-25 körül mozog
|
|
V

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#32) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Vajon ez is úgy működik mint egy ismerősöm másik típusú alsó kategóriás nokiája, hogy nem lehetett felvenni, ha csörgött, és ami még sokkal szebb:

Ha fel van dugva töltőre, elkezd csörögni, te lehúzod a töltőkábelről, mire hosszú másodpercekig nem tudod felvenni a telefont, mert még kiírja, hogy nincs teljesen feltöltve az akku.

:W

Ja, az ismerős telefonja földhözvágás következtében elhunyt a szemem láttára.

(#33) meroly válasza gekkoXT (#32) üzenetére


meroly
veterán

Ne legyenek előítéleteid ;]

Impossible is nothing

(#34) aram01 válasza meroly (#31) üzenetére


aram01
nagyúr

természetesen,nem értem :U

(#32) gekkoXT: :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35) zord01


zord01
senior tag

20k?? :W :W
És még a csúcstelóikat tartom túlárazottnak... 5k (ha nagyon tékozló hangulatban vagyok).

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#36) meroly válasza aram01 (#34) üzenetére


meroly
veterán

Én még a régi nokiában hiszek és várom hogy legyen végre egy olyan telefonjuk mint a 6230i vagy a mostani 3720-am, csak kicsit modernebb kivitelben, érintő nélkül, olyan minden egyben, megbízható, okos, gyors, mint amit elvárok a nokiától.
Lehet álmokat kergetek, mert azért ez a telefon sem az.... :F

Impossible is nothing

(#37) gtasystem


gtasystem
őstag

szerintem jók ezek a filléres telók..mondjuk nem ez mert ennek az ára egy vicc.. :D
de most pölö pont egy 3k-s samsungot nyúzok és teljesen oda vagyok hogy ennyiért miket tud.. ;]

az ilyen alap telókba szerintem zsebámpa kell, rádió és jó hangminőség és kész is..nem rossz ez, engem meggyőzött a kis samsung.. :)

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#38) Sztif


Sztif
aktív tag

8e Ft-ért van a Teszkóban, Djuice csomagban. Feketét meg kéket (cyan) láttam. A kék elég jól néz ki! ;)

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#39) Rhino666


Rhino666
őstag

Nem akarom elásni a Nokiát de úgy látom megteszi magától is... :)

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#40) marlboromen


marlboromen
aktív tag

Gyorsboltban áfával függetlenül 13900ft.

(#41) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Tipikusan az a teló, amit 2990-ért árulnak 500 Ft lebeszélhetőséggel a sarki újságosnál meg a benzinkutakon. Na jó, a kamera miatt legyen 3990, de a fölött ez senkinek nem fog kelleni.

(#42) aram01 válasza Rhino666 (#39) üzenetére


aram01
nagyúr

olyan izé vagy ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#43) szilagyiv válasza meroly (#36) üzenetére


szilagyiv
senior tag

Én a feleségemnek adtam a 6230i-met (kb. 6 éves teló) és ő bizony sose kímélte ki. Strapafonok mi? Hát ez is az. Gyerekek által naponta leejtve, kajamaradékba tunkolva, furdőszobában, szaunában (!) tartva, napi egy óra beszélgetés... Az akksiját kellett 1x cserélnem 6 év alatt, meg a burkolatot - de azt is azért hogy szép virágos birágos legyen. Aszt működik.

[ Szerkesztve ]

(#44) meroly válasza szilagyiv (#43) üzenetére


meroly
veterán

Erről beszéltem.

Impossible is nothing

(#45) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Minek ez a sok ugyan olyan kinézetű, ugyanazt tudó semmire való nyomorékság?
Miért nem csinálnak már valami értelmesebb "nem okos" telót?
Kb, mint az N73 csak sima alap menüvel, kamera nélkül, egy jó kis LED világítóval, szép kijelzővel. Persze ne érintőset. Jó anyagminőséggel, olcsón.
Bár tudom ez csak álom.......

(#46) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

A nokia újabb kapufája... :W :W

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#47) hibavissza


hibavissza
veterán

ez a telefon egész egyszerűen csak környezetszennyezés. venni kel egy 6-8 éves nokiát és aksit cserélni benne. jobb biznic.

(#48) tzsolesz válasza hibavissza (#47) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Mondjuk igen, igazad van.

(#49) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ha már kijött ez a telefon, monokróm kijelzővel kellett volna, kamera nélkül, olcsóért. Ebben a formájában viszont tényleg nincs értelme.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#50) aram01


aram01
nagyúr

akkor venném ha perverz lennék,ennyi

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.