Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kcsa


kcsa
veterán

Kövezzetek meg, de a fekete 301-es tetszik :)

(#2) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Érdekes, hogy még mindig a Symbianra hasonlít a felület és nem alakították át a WP mintájára.
De vajon a 301 Dual Active módot kapott? Itt nincs nyílt op.rendszer, amit ürügyként fel lehetne használni a hiányára.
Ja és a cikkben javítsátok az 103-at 105-re.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#3) meroly válasza kcsa (#1) üzenetére


meroly
veterán

Szerintem is jóféle lesz. :K

Impossible is nothing

(#4) Pacsek


Pacsek
csendes tag

Ha a kicsi tényleg bír egy hónapot de minimum 2-3 hetet, nekem kell 2. telónak.

Uff!

(#5) BiP


BiP
nagyúr

Nekem is tetszik a 301. Kicsit 6300 utánérzés, és ez jót jelent.

(#6) Bocha válasza Rickazoid (#2) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Bocs, elgépeltük.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#7) gzbotii


gzbotii
veterán

Lumia dizajn itt is. Ami nem rossz, csak nem kellene ennyire eroltetni mindenhol, szerintem.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#8) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Másodtelefonnak jó lenne az a 105. :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#9) meroly válasza BiP (#5) üzenetére


meroly
veterán

Az a baj, hogy ahhoz képest nem sok előrelépés van, max hogy színesebb lett.....

Impossible is nothing

(#10) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nokia 301 = Nokia 5000 Turbo :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) Akee92


Akee92
tag

A 301-es igencsak tetszetős :) Pláne ha wifi is kerül bele :)

(#12) dr.laci1


dr.laci1
tag

Egész jó a 301 dual sim. :-) wifi viszont nincs benne

[ Szerkesztve ]

(#13) Sonyfan


Sonyfan
tag

Nokia az egyik(ha nem az egyetlen) aki olyan telefonokat gyárt, ami nem hiperszupercsúcsmodell.
De mégis milyen jó lett már...

"Az volna a legnagyobb üzlet, ha embereket vásárolnék annyiért, amennyit érnek, és eladhatnám őket annyiért, amennyire tartják magukat."

(#14) vipnolf


vipnolf
aktív tag

azért a 301 sokak számára megoldás lehet, aki mondjuk melós telefonra vagy klasszikus beszélgetős telefonra vágyik. az alsóbb számozású már kicsit túl egyszerű, de a 301 hozza a minimumot. wifi jelenlét meg az ashákban sem magától értetődő, szóval jó lesz ez egy classic sorozatnak 2013-ra

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#15) meroly válasza dr.laci1 (#12) üzenetére


meroly
veterán

Aki ilyen telefont vesz, annak a wifi a legutolsó.

Impossible is nothing

(#16) vipnolf válasza vipnolf (#14) üzenetére


vipnolf
aktív tag

egyébként ez az első igazi okostelefon az MWC-n ;]
az eddigiek baromira nem "okostelefonok" voltak ;]

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#17) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Remélem lesz 400 valahányas, amibe kerül autofocus, esetleg végszükség esetére Wlan.

(#18) dr.laci1 válasza meroly (#15) üzenetére


dr.laci1
tag

Tudom,hogy nem kell bele wifi,de azért nem ártana.Mivel egy ideje használok ilyen telefont,egész jó a benyomásom róla.

(#19) Sztif


Sztif
aktív tag

Tetszetős a 301 és egyben az első asha amin nincs a hagyományos "vékonytöltőcsati" csak microUSB
Lehet végre a Nokia átvált USB-re, mert már illene...
Tudni hogy mekkora a HSPA sebessége?

Én vártam egy asha 302-t új köntösben Dual SIM verzióban...

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#20) meroly válasza dr.laci1 (#18) üzenetére


meroly
veterán

Mármint milyet?

Impossible is nothing

(#21) kcsa válasza Sztif (#19) üzenetére


kcsa
veterán

Ez a tájékoztatók alapján nem Asha széria, vagy rosszul olvastam valamit :)

(#22) Fancy-boy válasza meroly (#9) üzenetére


Fancy-boy
addikt

6300-hoz képest:

3,2 megapixeles Kamera
2.4 inches kijelző
Bluetooth 3.0
HSPA
Jobb akku

(#23) Rickazoid válasza kcsa (#21) üzenetére


Rickazoid
addikt

Szerintem arra célzott, hogy olyat várt, de csak ilyenek vannak..

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#24) vipnolf


vipnolf
aktív tag

egyébként a 101 paraméterei elég érdekesek. a kijelzőméret nagyot üt, meg a tablet szintű kijelző keret vastagság :D ám az egészhez hozzá jön egy 14 mm-es házvastagság, amit már végképp nem tudok hová tenni. ekkora házméretbe egy akkora akkut bele lehetne már tenni, hogy csak évente kelljen tölteni :DDD

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#25) meroly válasza Fancy-boy (#22) üzenetére


meroly
veterán

Én is tisztában vagyok a paraméterekkel, de ez koránt sem tűnik elsőre olyan értékállónak, mint a 6300 volt, de ne legyen igazam.

Impossible is nothing

(#26) BiP válasza kcsa (#21) üzenetére


BiP
nagyúr

Csak simán Nokia 301. Nem Asha, és (szerencsére) nem is érintőkijelzős. Szerintem népszerű lesz.

(#25) meroly: Lehet, hogy nem, elvégre nem fém, nem olyan masszív (pl. a 6303 is kb. ilyen paraméterekkel rendelkezett, és nem tudott a 6300 méltó utódja lenni, nem lett ikonikus), meg azóta eltelt pár év, és ezek a paraméterek már nem olyan acélosak, mint akkor a 6300 volt, de a nagyszerűsége most a jelenben pont az egyszerűségében rejlik.
Végülis kapsz egy olyan alaptelefont, ami nem drága, de nem is szar, hanem használható, tud pár dolgot.

lordfreyr (#2): ami igazából az N9 meegojának az átültetése. De az S40 az jelenleg így néz ki.
Amúgy, ha megnézed azt az fehéren áttetsző, beállítások-szerű menüt, ott már eléggé minimalista piktogramok vannak. Szóval némiképp vettek át elemeket.

[ Szerkesztve ]

(#27) Ricardo válasza Rickazoid (#2) üzenetére


Ricardo
félisten

"Érdekes, hogy még mindig a Symbianra hasonlít a felület és nem alakították át a WP mintájára."

Érdekesen mutatnának rajta a csempék :DDD

(#28) meroly válasza BiP (#26) üzenetére


meroly
veterán

Ámen. Nekem másra nincs is szükségem max még egy vaku. Feketében egész vállalható, a többi szín számomra túlságosan gyerekes.

Impossible is nothing

(#29) Spancho


Spancho
őstag

A 301 hátulról egész pofás :)
De az a 105 brr... :D
Majd a tesco-ban találkozunk velük.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#30) Sonyfan válasza Ricardo (#27) üzenetére


Sonyfan
tag

Amíg nem láttad, honnan tudod? :DDD
Lehet egész jó is..

"Az volna a legnagyobb üzlet, ha embereket vásárolnék annyiért, amennyit érnek, és eladhatnám őket annyiért, amennyire tartják magukat."

(#31) Sztif válasza kcsa (#21) üzenetére


Sztif
aktív tag

Igazad van. Módosítom. Az első nem Asha hanem csak simán Nokia 301, amin nincs vékonycsati (szvsz az E52 után) :DDD

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#32) Ricardo válasza Sonyfan (#30) üzenetére


Ricardo
félisten

Jogos. :DDD Hány csempe férhet ki a kijelzőre?

(#33) Fancy-boy válasza BiP (#26) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Én a 6300 utódját, mindig is a 6700 nak tekintettem.

meroly: Fehér szegélyes szerintem még belefér. Bár én is inkább a tiszta feketét választanám.

Ha már Windows, Egyébként simán lehetnének benne ilyen ikonok:

[ Szerkesztve ]

(#34) meroly válasza Fancy-boy (#33) üzenetére


meroly
veterán

Az tény hogy a 6300-nak a 6700 az utódja, de még egy lapon sem említeném ezzel a 301-el :N

Impossible is nothing

(#35) kaller1


kaller1
veterán

Ez a 301-es mivel ér/tud többet, mint egy használtan 5k-s 6303? :U

.::> <::.

(#36) Blyan válasza Rickazoid (#2) üzenetére


Blyan
félisten

Elég nehéz lenne a WP-re hasonlíttatni ezt a felületet, nem?

(#35) kaller1

Kapható (lesz) újonnan és garanciális?

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#37) kaller1 válasza Blyan (#36) üzenetére


kaller1
veterán

Kapható (lesz) újonnan és garanciális?

Ez most ki érdekel? A Nokia úgy csinál, mintha valami új cuccot hozott volna létre, közben meg már évekkel ezelőtt megcsinálta (lerágott csont jó drágán). Amúgy meg ebben a kategóriában a Samsung messze jobb készülékeket készít.

.::> <::.

(#38) Próféta


Próféta
tag

"A mindössze 15 eurós, vagyis hazai áfával 5600 forintos Nokia 105 "

És tessék kérem szépen, aki telefonálni akar annak ez teljesen OK. Teljesen fapados és még így is van benne FM rádió meg egy csomó fícsör amiért megvesztem volna az Ericsson r320-asom idején. 5600 forintért. Van itt haladás!

(#39) batai15


batai15
félisten

szvsz nyomná a microsoft a kokit még a nokia fejére is ha feature wp teloval jönnének ki

(#40) meroly válasza kaller1 (#35) üzenetére


meroly
veterán

Semmivel :N

(#38) Próféta: igen de ez már a kismilliomodik ilyen nokia.

(#42) Luck Dragon: akkor én is ;)

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#41) Blyan válasza kaller1 (#37) üzenetére


Blyan
félisten

Kit érdekel? Mondjuk a Nokiat.

Tök mindegy, hogy a Samsung (haha) jobb készülékeket csinál ebben a kategóriában, ha egyszer ez nem Samsung. Venni fogják, vették régen is. 65 euró nem a világ.
Ja, hogy idehaza drága ez is? Hát, most erre mit mondjak?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#42) Luck Dragon

A 301 kimondottan tetszetős, ha lenne egy led vakú is rajta mondjuk zseblámpa ként is ,akkor már rohannék is érte ,mikor megérkezik. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#43) kaller1 válasza Blyan (#41) üzenetére


kaller1
veterán

Samsung (haha) jobb készülékeket csinál

Tegyél már mellé ennek a műanyagdarabnak egy S5610-et, aztán haházhatsz. ;)

.::> <::.

(#44) Blyan válasza kaller1 (#43) üzenetére


Blyan
félisten

És akkor már ez sose veszi senki? Húzzák le a rolót rögtön? Vagy nem értem, mert hogy Te erre célzol most.

BTW, ha ilyen telefont kéne vennem, én már csak azért nem venném a büszkén idecitált készüléket, mert Samsung. :)

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#45) kelly416


kelly416
veterán

Valahol leszaladt az ékszíj. :)

(#46) BiP válasza Fancy-boy (#33) üzenetére


BiP
nagyúr

Hát jó. Attól függ, hogyan tekintjük. Szerintem a 6700 kicsit feljebb lépés is volt, de amúgy talán igen, az tekinthető utódjának.
És akkor a 6303 pedig egy ráncfelvarrás. (én ilyen jellegű közvetlen utódot értettem alatta)

(#37) kaller1: Nem kell túlpörögni. Ha Te használtat szeretnél, akkor vegyél olyat, (én is úgy szoktam), aki meg nem szeretne használtat, ugyan add már meg neki a lehetőséget, hogy az új szériákból válasszon magának, még ha gyakorlatilag egy bevált recept újrakiadása is a dolog.
Én nemrég akartam venni 6303-t második készüléknek, de nem találtam olyat, ami nem volt leharcolva.

(#47) LNx válasza meroly (#15) üzenetére


LNx
tag

wrong

en ilyenre varok, a korosodo e52-t lecserelendo... bar a fem hianyzik belole :)

(#48) kaller1 válasza Blyan (#44) üzenetére


kaller1
veterán

mert Samsung.

Igaz, hogy mindenben leveri ezt a Nokiát, de ezek után nincs is több kérdésem... :)

.::> <::.

(#49) Blyan válasza kaller1 (#48) üzenetére


Blyan
félisten

Szupi! :K

Ahogy mondták feletted is, engedtessék már meg az embereknek, hogy válasszanak saját kényük kedvükre. Ha ilyet, akkor ilyet.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#50) kaller1 válasza Blyan (#49) üzenetére


kaller1
veterán

Ez a hátránya a márkafanságnak. Elvakít. :DDD

.::> <::.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.