Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Kééne, buli telefonnak pont jó lenne..és rózsaszínben már csak a poén kedvéért is..

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Külön gombok :D, ééés pont ilyenre lenne szükség most , UP a Nokiának!

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) support81


support81
csendes tag

Már a Nokia shopban is csak 8990! T-mobilenál pedig lehetett kapni karácsony előtt Domino Quick csomaggal 5000 Ft.-ért. Én bő másfél hónapja használom a sajátomat és a célnak megfelel. Egyedüli baja, hogy annyira könnyű, hogy gyakran elfelejtem, hogy melyik zsebembe is tettem :D

(#4) Wictor


Wictor
senior tag

Múlt héten a Tuskóban valami 7990 Ft-ért vesztegették. 3000-el olcsóbban kapunk egy Telenor S520-at, ami multimédiás ördög emellett. És jó is!

Amúgy külsőre tényleg pofás kis cuccos, alap, de normálisra sikeredett. Ránéztem az asztalon fekvő LG A100-ra és hasonlít is kicsit... :D

[ Szerkesztve ]

(#5) danih


danih
addikt

Fapadok fapadja, tipikusan 1Ft-os teló kártyás előfizu mellé, függetlenül árulni sok értelme nincs. Bulira meg jó bármely időtálló kisnokia a fiókból.

(#6) gzbotii


gzbotii
veterán

Hat ugy 1 honapja nezeggetem, fogdostam egy ilyet, szurkeben:DDD Szerintem ritkan ronda egy keszulek :P - persze ez szubjektiv ugye

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#7) JanFe


JanFe
aktív tag

Alap telefonnak egesz jo :)

"There is nothing permanent except change"

(#8) darthsmoke


darthsmoke
Korrektor

[ITT] most is 7990 Ft. Rendkívül drága. :D

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#9) kenwood válasza JanFe (#7) üzenetére


kenwood
veterán

az araknak nezz utan ujra,sokkal olcsobb a keszulek.
azt altalad megjelolt osszeg alatt lehet 101-est kapni.
teszkoban 6k domino quickel.
a cikk amugy jo,de a legfontosabb dologban (ar) sulyosan teves infot osztottal meg.

(a hozzaszolas a cikk irojanak szol,veletlenul nyomtam a valasz 7-re)

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#10) sanyci


sanyci
senior tag

3.999-ért vettem a Media Marktban decemberben...
...de a Nokia Shopban is csak 8.990, a SpeedShop-ban pedig 7.990...
Ennyit a cikkben szereplő árakról....

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#11) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Többször volt már téma a hibás árak miatt, de miket szoktatok megnézni, hogy előfordulnak ilyen durva tévedések?

(#12) DaveJr


DaveJr
őstag

Nagyinak egy 3510i-t leváltani szerintetek jó lenne?:) Főleg olyanokat kérdezek akik már rendelkeznek ilyennel:)

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#13) manoarc


manoarc
senior tag

Még 10k-ért sem drága mert ez még akkor is működni fog amikor a telenor xy vagy voda xy nevű valami már be se kapcsol , illetve ehhez 5 év múlva is lehet majd akkut venni meg alkatrészt , illetve értéktartóbbak is.

{。^◕‿◕^。}

(#14) tjb007


tjb007
nagyúr

A gyorsboltban 4500 forint Domino Quick csomagban, ennyit bőven megér (még akkor is ha csak egy év garancia van rá), ha a SIM kártya meg nem kell még azt is pénzzé lehet tenni így a telefon még olcsóbb lesz.

(#15) Peterson_


Peterson_
addikt

Nem rossz ez.
El tudnám képzelni fateromnak.
Ha lesz akcióban(mondjuk 3 ezer körül)
használhatóbbnak tűnik mint a mostani samu olcsófonja.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#16) dionaea


dionaea
őstag

akkor már inkább 6310i vagy vaalmi ikon telefon amit tényleg hetente 1x elég tölteni, és még jól is néz ki

(#17) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Átírtam a végét.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#18) sanyci


sanyci
senior tag

Fogjátok tesztelni a 101-et is?
Mert gondolkodom a kétkártyás verzión, mivel a két kártya, az FM-rádió, az mp3 lejátszó, az elemlámpa és a "világszabvány" Nokia töltőcsatlakozó kombinációja nagyon ütős "Munkás-telefont" eredményezhetne, főleg mivel még annak is 10.000 alatt van az ára sok helyen (pl. a Media Marktban 9.000 körül volt Karácsonykor!).

Ha a "Nokia-ellenes" újságírók (bocs Rusi! ;) ) is dicsérnék, vennék 10db-ot az embereknek az "erdészetben"...

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#19) grc999 válasza sanyci (#18) üzenetére


grc999
tag

Miért lenne nokia-ellenes? Teljesen objektíven leírta hogy nem egy rossz készülék, de kicsit még drága.

"Sometimes it is hard to decide which side of the fence to be on. But to straddle it will just make your balls hurt."

(#20) sanyci válasza Bog (#17) üzenetére


sanyci
senior tag

Ha már átírtad, beleírhattad volna a VALÓDI árakat, mert ez "a valahol csak 9.000" sem fedi a valóságot. :F
SZVSZ írd be a Speedshop árakat, 4.500 Domino Quick 8.000 független... A honlapjukon pár kattintással le tudod ellenőrizni. És akkor SZVSZ már nem biztos az sem, hogy csak "Tetszett"??? :)

[Ár: 4.500 link]

[Ár: 8.000 link]

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#21) sanyci válasza grc999 (#19) üzenetére


sanyci
senior tag

Láttad a smile-t? Csak Troll-kodtam kicsit... :))

Mert ugye a Nokia-fanoktól mindig megkapják ezt a vádat... :U

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#22) Rhino666


Rhino666
őstag

Maradjon ezeknél a Nokia, akkor talán nem megy tönkre. A többi nem igazán megy nekik. :U

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#23) syl5 válasza Rhino666 (#22) üzenetére


syl5
őstag

Megy nekik a többi is, csak még nem akarják megmutatni. :)

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#24) Rolly válasza sanyci (#20) üzenetére


Rolly
veterán

samsung alaptelló már van függetlenül 5000-ért ...

(#25) Peterson_ válasza Rhino666 (#22) üzenetére


Peterson_
addikt

azért viszik a wp-s Nokiákat mint a cukrot...

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#26) Peterson_ válasza Rhino666 (#22) üzenetére


Peterson_
addikt

.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#27) Napfénysüti

Kategóriájában jó telefon de túlárazták. :U

Més que un club!

(#28) negyedes


negyedes
addikt

Néha elgondolkodom,hogy lehet ilyet kellet volna vegyek a camcung lassútelefonja helyet. :U

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#29) St_Riv


St_Riv
csendes tag

Remélem nem csak ilyenek indulnak 2012-ben, mint "klasszikus mobiltelefonok". Mert akkor nagyon el leszek keseredve..

(#30) #19617792 válasza Peterson_ (#25) üzenetére


#19617792
törölt tag

de csak azért, mert rányalták a Nokia logót, különben a kutya se venné. ;]

(#31) Peterson_ válasza #19617792 (#30) üzenetére


Peterson_
addikt

én biztos nem venném meg, mert még mindig nem azt hozza amiért annak idején márkahű lettem.
De azért egyre jobb készülékeket tesznek le az asztalra, szerintem az alap jó, a többit meg hozza a Microsoft.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#32) misx


misx
senior tag

Látom néha teszteltek telefont is, nem csak telefonálásra is alkalmas zsebszámítógépeket. :DD Na jó, egy korrekt kamera meg zenelejátszó még mehet a mobilba nálam is. :)

[ Szerkesztve ]

(#33) MADcat válasza Rhino666 (#22) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Sose voltam nokia fan... de ez pont most nem igaz.. :U :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#34) Sztif


Sztif
aktív tag

A tecsóban van quickes 5990-ért!

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#35) B1T3


B1T3
addikt

Kell ilyen telefon is. :U

(#22) Rhino666
Azért ne túlozzunk ennyire…

(#36) nicu71


nicu71
addikt

teljesen alap telefonnak,teljesen jó. :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#37) mate317


mate317
tag

1. Őszintén, mobilarenás fórumozóknak nincs legalább egy használt vacak telefon valamelyik fiókban? Az nem tudja ugyanezt?
2. Media Marktban időtlen idők óta ott van ömlesztve a samsung alapteló 4 vagy 5 ezerért, szerintem mindenki látta. Az miért nem jobb? Olcsóbb, és ugyanezt tudja.

(#38) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Túrázós telefonnak elmenne, mondjuk 7-8 ezerért :K

(#39) G.FeT


G.FeT
tag

Na, örülök ennek a telefonnak abból a szempontból, hogy Bog 2012-re vonatkozó írásában foglaltakkal ellentétben itt egy hagyományos készülék, ami sem a kifejezetten időseknek szóló, sem a strapabíró, sem a kétkártyás, vagy bármilyen szempontból "spéci" kategóriában versenyez, hanem csak úgy. Ilyen készülékekre szükség volt, van és lesz, no persze nemcsak ilyen síkbuta formában, hanem ahogy előttem írták, egy kamera meg mp3-képesség és hasonló még beleférhet.

90-es évek? Az nem tavaly volt?

(#40) sanyci válasza mate317 (#37) üzenetére


sanyci
senior tag

A Media Marktban konkréten ez a teló volt 4ezer, 600 forint lebeszélhetőséggel... :B

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#41) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Azt hiszem ennyiét teljesen jó! Vannak ám, akiknek a telefon csak telefonálni kell! :K

Mentalita'

(#42) Rhino666


Rhino666
őstag

Nem tartom túlzásnak, a 3310/6822/stb. óta egy épkézláb Nokiát nem láttam, főleg nem érintőképernyőset. Azok (pl. Nokia 5800, 500 stb.) eléggé HUAWEI kategóriában vannak.

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#43) =Mentor= válasza Rhino666 (#42) üzenetére


=Mentor=
őstag

Ez egy baromság, nem is kicsi...

(#44) #19617792 válasza =Mentor= (#43) üzenetére


#19617792
törölt tag

nem éppen. hol versenyképes egy N8, vagy a mohikán N9 ma? sehol. a WP7-es készülékeknél még inkább a MS-é az érdem a szoftver miatt, a Nokia csak összerakott hozzá egy készüléket... a Lumia 800-ra már azt lehet mondani, hogy ez egy jó készülék, de nem attól, hogy Nokia. inkább a beteges Nokia fanatizmusod a röhejes. ;)

(#45) Duree


Duree
veterán

Nagyon sokan vannak akik nem akarnak villogni a nagytudású telefonjukkal,csupán telefonálásra használják.Nos neki készülnek az ilyen telefonok.Igaz lehetne valamivel olcsóbb is,de azért annyira nem rossz.

duree54

(#46) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Sokallom az árát....Amúgy elviselhető a cucc 2 dik telefonnak.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#47) =Mentor= válasza #19617792 (#44) üzenetére


=Mentor=
őstag

Te vagy a beteges! Ilyen alapon a többi gyártó hol lenne az Android nélkül? Megsúgom a Sony (Ericsson), Motorola, LG valószínűleg csődben, de a HTC/Samsung se ért volna el ilyen sikereket az tuti! Az kínai gyártókra ez még fokozottabban igaz. Mindazonáltal nem állítható, hogy kizárólag az Android léte elég volt a sikerhez, viszont sokkal nagyobb része van benne mint a Nokia esetében a WP-nak.

Több gyártó is adott ki WP mobilokat, de érdekes módon nem volt olyan pozitív fogadtatásuk mint a Nokia Lumia 800-nak, 710-nek vagy most már a 900-nak is. Dizájn, összeszerelés minősége, és a plusz szolgáltatások a többi gyártó fölé helyezi a Nokia WP készülékeit. Tehát önmagában az MS jó szoftvere még édeskevés! A Nokia nélkül semmire nem menne a MS és a WP, mint ahogy ez az eddigiekből világosan látszik.

Én talán elfogult vagyok, de te meg szemellenzős Nokia hater...

(#42) Rhino666: Az előző hozzászólásomat kiegészítve és alátámasztva íme fejből azok a készülékek amik nagyon el lettek találva: Nokia 3650, 6020, 8800, 6300, N91, E70, N72, N82, N96, N95, 5310, E51, N85, 2700, 5230, C3-01, X3-02, E7, C7, N8, 701, Lumia 710, 800, 900, N9 és végül de nem utolsó sorban az Asha 300/303

[ Szerkesztve ]

(#48) jacru


jacru
csendes tag

túlárazva? nokia shop-ban 9 ezer kártyafüggetlenül. ami teljesen korrekt ha az embernek csak kell egy átmeneti telefon, vagy csak arra kell hogy elérjék.

[ Szerkesztve ]

(#49) #19617792 válasza =Mentor= (#47) üzenetére


#19617792
törölt tag

magad teszed nevetség tárgyává :DDD és a Nokia a Symbian nélkül hol lenne? nem mintha most lenne bárhol is azzal, a MeeGo egy másik rossz vicc.

több gyártó is, igen. Nokia Lumia 800 esetében akksigondok, hát pozitív, mit ne mondjak. Lumia 710, Nokiahoz mérten kedvező árazás, az pozitív. Nokiak esetében csak azért pozitív a fogadtatás, mert ott a Nokia logó, és hogy a Nokia végre rájött, hogyan kellene telefont csinálni, 2012-ben, nagy teljesítmény. dizájn az egyelőre egyedi. összeszerelésben a többi gyártó is remekel, HTC a műanyagokkal/fémmel, Samsung a fémmel. plusz szolgáltatások megtalálhatók a többi gyártó esetében is. Nokia nélkül pont ugyanannyira menne az MS, mint vele.

a többi gyártónál az Android sokat jelentett, ahogy a Nokianál a WP, mert a Nokiak a Symbiannal inkább csak bohóckodás, semmint valódi konkurens bármi másnak.

"Én talán elfogult vagyok, de te meg szemellenzős Nokia hater..."

hát lol, vérig elfogult vagy igen. de hogy én szemellenzős hater, ne röhögtess. :DDD nekem édesmindegy ki a gyártó...

[ Szerkesztve ]

(#50) =Mentor= válasza #19617792 (#49) üzenetére


=Mentor=
őstag

"Nokia nélkül pont ugyanannyira menne az MS, mint vele."

Már több mint 1 éve léteznek WP készülékek (HTC, Samsung) , de eddig nagyobb sikert egyik se tudott elérni... A Nokia egyértelműen megfordítani látszik a trendeket.

A mondandód többi része meg ugyanaz mint az előbb pepitában, 2x nem fogom ugyanazt leírni. Befejeztem a vitát.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.