Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) robertel


robertel
senior tag

Na kérem, 8500ért a duplakártyás kéne!
Két sim egyidejű kezelése, zenelejátszás, rádiózás, erre ezért az árért tökéletes!
Végre nem egy túlárazott nokia!
Reméljük nemsokára lesz itthon is!
Esetleg erről valakinek infó, mikor kezdődik a forgalmazása?

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Hát Rándá lett...De nem is én vagyok a célközönség.Ennyiért a dual simes még jó vételnek is számít:R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#3) B1T3 válasza JR.CSé (#2) üzenetére


B1T3
addikt

Szürkében szerintem simán vállalható. :)

(#4) imisomogyi válasza JR.CSé (#2) üzenetére


imisomogyi
aktív tag

Szerintem kifejezetten jól néznek ki. Kezd magára találni a Nokia.

(#5) robertel válasza imisomogyi (#4) üzenetére


robertel
senior tag

Én abba bízom, hogy karácsonyra bekerül egy két áruház, pl tesco, auchan kinálatába és ot tmég kedvezőbb áron adják majd a kétkártyásat.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#6) amanoba


amanoba
őstag

Tetszik a bill.dizájn,ötletes. :K

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#7) zsirfecske válasza robertel (#1) üzenetére


zsirfecske
addikt

bizony és még külsőre is bejön, jó vétel lenne!

(#8) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Kövezzetek meg, de nekem is tetszik a dizájn. Olyan igazi telefonos.

(#9) B1T3 válasza szilagyiv (#8) üzenetére


B1T3
addikt

Nem kell ezért megkövezni, egészen pontosan 1 embernek nem tetszett a telefon (eddig ebben a fórumtémában) sok másikkal szemben. :)

(#10) gerilee válasza robertel (#5) üzenetére


gerilee
aktív tag

Ha a cikkből jól vettem le a 101 csak az ázsiai régióban lesz hivatalosan, nem tartom valószínűnek, hogy a Tacskóban, vagy VerébSkálában lesz ilyen. Talán a 100-as. Én inkább a zuGSM-ek kinálatában fogok nézelődni, mert tetszik ugyan fazonra, de azért még megvárom a Mobilarena tesztet. :)

(#9) B1T3: Ja. Én is várom a "Mé' nem Androidos" típusú hsz-eket... :DDD

[ Szerkesztve ]

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#11) minifoximaxi


minifoximaxi
tag

Végre elhagyták azt a fránya kamerát! :)

Samsung Galaxy S4 mini DUOS - Black Edition

(#12) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Végre különálló gombok, ahh felüdülés, kicsit nosztalgikus is a kicsike. 3210 utánérzés :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) =Mentor=


=Mentor=
őstag

A gombsor tetszik, a szín is, a lekerekített formavilág viszont abszolút nem Nokiás...

[ Szerkesztve ]

(#14) tjb007


tjb007
nagyúr

Úgy méz ki repülni fog a Samsung E1080 és le lesz cserélve Nokia 100 -ra (persze ha nálunk is kapható lesz hivatalosan).

(#15) Carbonado11


Carbonado11
tag

A Nokia X1-00-ást is pár ezer forintért vártuk...Azt' mire ideért,lett belőle huszonezres telefon.A tudása kb.ennyi,mint ezeknek.Úgyhogy szerintem balgaság lenne bárki részéről naívan "best buy"-t várnia...Andersen halott!

Redmi Note 8

(#16) NogeOne


NogeOne
tag

Szerintem én cserélem le a mostani telómat egy dual simesre.. jó vételnek tűnik :DD

(#17) robertel


robertel
senior tag

Megjelenésről ninc sinfó valakinek?

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#18) tjb007 válasza robertel (#17) üzenetére


tjb007
nagyúr

2011 Q3

(#19) Ricardo válasza Graphics (#12) üzenetére


Ricardo
félisten

Kici occó, nem rossz.
Viszont jöhetne egy retro telefon. Kiadhatnák mondjuk a 3210-et színes kijelzővel (240X320),esetleg wifi. lehetne két kártyás változat is. Szerintem lenne rá kereslet.

[ Szerkesztve ]

(#20) =Mentor= válasza Ricardo (#19) üzenetére


=Mentor=
őstag

Nem mondasz hülyeséget, de tovább gondolva a Nokia indíthatna egy retro sorozatot, ahol a régi nagy slágerek formailag (is) modernizált (de alapjába véve a régi dizájn jegyeit követő) darabjai kapnának helyet. A típusjelzés valahogy így festene: Nokia 3210 Retro :))

[ Szerkesztve ]

(#21) Ricardo válasza =Mentor= (#20) üzenetére


Ricardo
félisten

3210, 6310,
Jöhetne az N82 utódja touch&tipe formában ütős kamerával...stb

[ Szerkesztve ]

(#22) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Jó az ötlet, lehet házalni a Nokiánál, mert elég szép bevételt produkálna szerintem, legalább azok körében akik rajongtak a 3210-3310-es vonulatért, én még egy 3510i-re is beneveznék csakis a narancssárgán villogó oldala miatt , ahh :P

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) robertel


robertel
senior tag

Szeritnem ez egyébként elégé retrós, az ára is teljesen jó, remélem a telefon ház is korrekt.
A kamera elhagyásának meg külön örülök, felesleges lett volna valami 1 mpk-es dolgot beletenni, meg amúgy is a főtelefonomon tlejesen jó a kamera, úgyhogy nem kell, ez csak telefonnak, rádiózni, mp3azni kéne.
Dual simes itthoni forgalmázásában viszont nem vagyok biztos:(

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#24) Geza74


Geza74
tag

Nokérem, mostmár lehet ugye kapni, a 101-es 2 SIM-est 10-11e-ért, a 100-ast kb. 9000-ért.
Van már valakinek?
Érdekelne vélemény, főleg (telefonálási) hangminőség tekintetében a dupla kártyás.
Légyszi ossza meg, akinek van.
Köszi!

(#25) Geza74


Geza74
tag

Továbbra sincs senki, aki a 101-esről érdemben tudna nyilatkozni?

(#26) gerangi válasza Geza74 (#25) üzenetére


gerangi
csendes tag

nekem van,nem ez az első dual sim-es mobilom...
megbízható,aksija sokáig bírja erős használat mellett is,hangszórója is jól szól..
térerőket nem dobja el..
nekem bevált,kiváló ár/érték arányú mobil...
:K

[ Szerkesztve ]

(#27) mrlujoak


mrlujoak
veterán

A minap ezt találtam:

Bocsi a nagyobb méretért...

a "Mert hülye azért nem vagyok" üzletlánc karácsonyi katalógusában azért mégis ennek ellenkezőjét hirdetik magukról...

Nokia 101, minit okostelefon?! :Y

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#28) Geza74 válasza mrlujoak (#27) üzenetére


Geza74
tag

Az én példányomban már javították..... Abban már nem okos.
Jópofa. :D

(#29) fateless válasza mrlujoak (#27) üzenetére


fateless
veterán

Semmi kivetnivaló nincs ebben. A Vodafone eladó a Motorola Wilder-t okostelefonként aposztrofálta - gondolom azért, mert érintőképernyője van.
Az ilyen eladóknak át kellene adni egy díjat a szakmai területen elért kimagasló tudás méltatásáért.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#30) M.A.Z.


M.A.Z.
aktív tag

Környezetbarát tulajdonságok:
Energiatakarékos üzemmód, PVC-mentes, a termék felületén nikkelmentes, brómozott és klórozott összetevőktől, valamint antimon-trioxidtól mentes. A készülékben lévő összes anyag alapanyagként és energiaként újrahasznosítható.
Akkor ha meguntam, elégethetem a kandallóban??? ;]

[ Szerkesztve ]

(#31) BroCreSt


BroCreSt
aktív tag

Az mitől van, hogy a telefonkönyvbe be akarok írni egy nevet, számot,
és kiírja, hogy
A SIM NEM ÁLL KÉSZEN.
De mind a benne lévő két kártyánál.
Eddig működött..

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#32) maggi1886076


maggi1886076
addikt

mind a két sim kártya elérhető egy időben?nem kell állítgatni, hogy melyiken legyek elérhető?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#33) zalan04


zalan04
csendes tag

nagyon botuska :W :P

[ Szerkesztve ]

"Huawei P20/Ps Vita Slim PCH-2004/PS3 Fat/HP 8560W"

(#34) zalan04 válasza mrlujoak (#27) üzenetére


zalan04
csendes tag

ez jó kép :DD

"Huawei P20/Ps Vita Slim PCH-2004/PS3 Fat/HP 8560W"

(#35) albinolynx


albinolynx
őstag

Sziasztok!

A minap vásároltam a dual sim miatt. 2 dologgal nem jutok semmire:
- híváskor nem jelzi ki a hívó fél nevét (sim-en, vagy telefon memóriában tárolva - mindegy)
- nem tudom az egyik sim kártyán módosítani a telefonkönyvet ("sim nem áll készen")

Utóbbi hibáról korábban írt már egy fórumtárs.
A második jelenség annyira nem is lényeges, mert meg tudom oldani máshogy. Viszont az első az égetően fontos lenne, irtó zavaró! (Ha nem muszáj, nem cserélnék telefont...)

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#36) Ukraan válasza albinolynx (#35) üzenetére


Ukraan
aktív tag

Helló! Megkérdezhetem a headset milyen típusú a 101-hez, agybadugós vagy a sima? Köszönöm!

BÚÉK!

(#37) albinolynx válasza Ukraan (#36) üzenetére


albinolynx
őstag

Szia!

Sima, egyszerű, mezei.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#38) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

sziasztok, vettem én is egy Nokia 101-et. Ragyogó, ahogy a 2 simet egyszerre kezeli. A rádió klassz, az mp3 lejátszó hangja nem túl jó, de azért élvezem, hogy van, ráadásul memóriakártyával (a Nokia 6120 sokkal szebben játssza a zenéket).

A memóriakártya viszont, bár akár 8GB is lehet, semmi másra nem jó?

A naptárba csak tíz darab emlékeztető fér, rövid szöveggel -- ez nem elég. Miért nem használja a memóriakártyát, ha több bejegyzést szeretnék.

Nem világos, hogy a telefonkönyv(ek)be hány bejegyzés fér.

A telefonkönyvbe túl rövid nevek férnek csak, valami 12 karakter össz-vissz. Miért nem használja a memóriakártyát, ha a belső memóriája csak ennyit tud? Ráadásul nevenként egyetlenegy telefonszámot képes tárolni. Ez szörnyű.

Telefonkönyvenként (első sim, második sim, telefon saját telefonkönyve) hány bejegyzést tud eltárolni?

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#39) nyuszi123456 válasza Ukraan (#36) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

a fülkagylóba sima típusú fülhallgató kerül, de kicsit nagyobb, mint szokásos.

a csíptetője elég robusztus, sem eltörni nem fog, sem a kábel nem fog szétszakadni, ez pozitívum.

ha simán hagyom lelógni a mikrofont, akkor nem hallanak meg, föl kell csíptetnem a mikrofont a ruhámra.

nagyon tiszta a beszédhang a headsettel, ez pozitívum. simán a telefonon beszélve sokszor visszakérdeznek.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#40) nyuszi123456 válasza Ukraan (#36) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

ja, és az utolsó számot nem képes tárcsázni headsetről. sajnos.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#41) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

a memóriakártyán 8GB zenével sétáljak, aminek a sorrendjét sem képes a telefon megjegyezni?

az égadta világon semmi másra nem jó a memóriakártya?

fura

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#42) meroly válasza nyuszi123456 (#38) üzenetére


meroly
veterán

6120-al hasonlítgatod, ne csodálkozz hogy csalódni fogsz. Ez nemhogy nem symbian, de még S40 sem, ez butus kis S30 ;)
Memkártya másra nem jó, csak zenét tárolni szerintem.

Impossible is nothing

(#43) meroly válasza nyuszi123456 (#41) üzenetére


meroly
veterán

Egyébként mappákba rendezgetve, galériából megnyitva sem tudod a sorrendet szabályozni?

Impossible is nothing

(#44) fecs


fecs
senior tag

Karácsony óta használok egy ilyen 101-est. Alapvetően bőven megfelel telefonálásra, sms-írásra.
Két bajom van vele, ami azért megkeseríti a használatát.

Sokszor nem jelenik meg a hívó fél neve.
A telefonkönyvben erősen korlátozott a használható nevek hossza. Ékezeteket meg se érdemes próbálni.

Ezekre a bosszantó hibákra talált valaki megoldást? Miért nem jelenik meg a hívó neve a kijelzőn? Miért csak ilyen kevés karaktert lehet használni nevek mentésekor?

Pixel 6a

(#45) meroly válasza fecs (#44) üzenetére


meroly
veterán

Ha a telefonszámot +36 kezdetűre írod se jelenik meg a hívó neve?

Impossible is nothing

(#46) fecs válasza meroly (#45) üzenetére


fecs
senior tag

Könnyen lehet, hogy igazad lesz. Tesztelem a javaslatodat! Van néhány kontakt, ami nem +36-tal szerepel és mintha pont ők lennének a rejtőzködők.

Pixel 6a

(#47) meroly válasza fecs (#46) üzenetére


meroly
veterán

Ezt egyébként már illő lenne transzparensé tenni a nokiának, mert az új telefonok mind ilyenek sajnos...

Impossible is nothing

(#49) Saskakas18


Saskakas18
tag

mennyi a belső memóriája?

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#50) meroly válasza Saskakas18 (#49) üzenetére


meroly
veterán

Nincs MB-ban meghatározott belső memóriája. 500 névjegy tárolására alkalmas, ennyit olvasni róla mindenhol.

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.