Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

A Minecraft is ilyen . Bár ott csak egy világ volt de az is ott előtted generálódott le :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) ldave válasza Sirandrish (#1) üzenetére


ldave
félisten

Szeretem az előttem generálódó dolgokat :)

A Slime draws near! Command?

(#3) Assimilator


Assimilator
őstag

Eleg erdekesnek tunik. Jol lattam, hogy meg egy kis fizika is lesz benne?

(#4) mrhitoshi válasza ldave (#2) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Véletlen szám generátor ?

[ Szerkesztve ]

PS4

(#5) sTERNI


sTERNI
senior tag

Szerintem nem is a generálással meg a kinézettel lesz itt gond. Egyelőre akárhány videót néztem róla, nem jött át a játék tartalma, hogy mitől is fogok én ezzel hosszú órákat eltölteni.

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#6) Jhonny06 válasza sTERNI (#5) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ez nekem se jött át, hogy most miként lesznek a küldetések, vagy egyáltalán mit kell benne csinálni. Mert oké, hogy felfedezed a pályát, de ezt gyorsan meg lehet unni.

(#7) ldave


ldave
félisten

A Slime draws near! Command?

(#8) Yutani


Yutani
nagyúr

Mi ez a szörnyű hangzavar a videó alatt? :U

#tarcsad

(#9) Chapel


Chapel
addikt

Csatlakozom.
A látvány, a hangulat fantasztikus, a bolygóra való fel-leszállás is nagyszerű, minden tetszik. A rombolható aszteroidák nagyon bejönnek; bár halkan jegyzem meg a mai világban már kifejezetten bosszantó, hogy a legtöbb AAA címben sincs szinte semmi rombolhatóság.

Ha nem fullad unalomba - már pedig ez a veszély áll fent leginkább, akkor ez instant buy lesz.
...bár egyenlőre fogalmam sincs hogy a Gta V mellett hogy kap időt :))

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#10) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Nekem még a "varázs-massza" is tetszik rajta... Bár ha most az Elite D és e között kellene választanom, még azért gondolkodnék egy kicsit. Szerintem ilyen jellegű játékokból nem nagyon szokott lenni demo, de egy kipróbálás majd sokat segítene a döntésben...

(#11) Chapel


Chapel
addikt

Mivel a premier dátumról nincs infó, így sanszos, hogy ez 2016 leghamarabb...?

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#12) Assimilator válasza Chapel (#9) üzenetére


Assimilator
őstag

"a mai világban már kifejezetten bosszantó, hogy a legtöbb AAA címben sincs szinte semmi rombolhatóság"

100%-ban egyet ertek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.