Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) marcee


marcee
addikt

Kegyetlen jó film.
Én ugyan nem láttam bele ennyi mondanivalót, de nagyon élveztem és szertném már a polcomon tudni HD-ben!

\m/

(#2) Vamp


Vamp
senior tag

Roppant beteg, káprázatos, de egyben csodás film is. A Fargo sehol sincs ehhez képest...

(#3) fLeSs


fLeSs
nagyúr

A gyilkos engem a Terminatorra emlékeztetett. :D
Egyszer meg lehet nézni.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4) Raymond


Raymond
félisten

Nagyon ott van a film. A mult evben csinaltak par jo filmet szerencsere. Nemsokara jon a "There Will be Blood" is.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#5) Stiky


Stiky
senior tag

Iszonyat jó volt. Bejött.
És ahogy marcee mondja, ott a helye az eredetinek a polcon :K

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#6) McCl@ne


McCl@ne
csendes tag

Hmmm... Az mitől függ, hogy egy cikk kikerül a top írások közé? Csak úgy kérdezem...

"A régi álmok hasznos álmok voltak. Nem váltak valóra, de örülök, hogy megadattak." Clint Eastwood: A szív hídjai

(#7) adalbert1


adalbert1
veterán

Aki még nem látta volna, az ne olvasson tovább

SPOILER

Nekem a végén nem igazán volt tiszta Tommy Lee Jones beszélgetése a feleségével, ill. hogy mit akartak érzékeltetni azzal az álommal amit elmesél. Utána meg hirtelen, mintha elvágták volna a végét.

(#8) McCl@ne válasza adalbert1 (#7) üzenetére


McCl@ne
csendes tag

SPOILER

A sherrif ugyebár kiszállt, nyugdíjba vonult, de képtelen otthon feltalálni magát, mert letért a neki kirendelt útról... Ugye korábban volt róla szó, hogy az apja is sherrif volt, és álmában azt látta maga előtt, ahogy az apjával együtt lovagolnak, az apja megy elöl, ő meg utána. Plusz ugye a film címe is (that is) no country for old men, ami az apjára igaz is volt (ő ugyebár 20 évvel fiatalabb volt, amikor meghalt, mint Jones), szóval valószínűleg nem hagyta nyugodni a tudat, hogy ő meg kiszállt.
Tehát a film befejezése egyértelműen arra utal, hogy vissza fog állni a szolgálatba, vagy legalábbis zavarja, hogy így szállt ki.

"A régi álmok hasznos álmok voltak. Nem váltak valóra, de örülök, hogy megadattak." Clint Eastwood: A szív hídjai

(#9) dzsagon


dzsagon
csendes tag

Szerintem szar, zagyva film. A Fargo sokkal jobb volt anno. Itt a sztoriban van néhany erős csúszatás, amit nehéz lenne kimagyarázni.

(#10) McCl@ne válasza dzsagon (#9) üzenetére


McCl@ne
csendes tag

és elárulod nekünk, hogy miről beszélsz, vagy marad minden így? zagyván, erős csúsztatásokkal...

"A régi álmok hasznos álmok voltak. Nem váltak valóra, de örülök, hogy megadattak." Clint Eastwood: A szív hídjai

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.