Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szupermacs


szupermacs
veterán

LOL! :C

(#2) Bossyy


Bossyy
tag

Egy éve még a MM ban mindig volt valaki aki a kipakolt okos órákat birizgálta-nyomkodta. Manapság ha odanézek soha senkit nem látok, akit ezek a termékek érdekelnének. Azt hiszem, a gyártóknak valami újabb csapást kell találniuk, amerre terelhetők a széles tömegek.

[ Szerkesztve ]

(#3) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Kalap szar.
Nem hogy pénzt kiadni érte!
A gyártó fizessen a felhasználóknak!
Kár volt rá pazarolni energiát, fémet, üveget, emberéletet!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#4) malnabokor


malnabokor
senior tag

Ezt én sem értem, hogy ezek csodák miért lebutított Android 4.4 és 5 rendszerrel jönnek, mikor elérhető az AW.

A tesztben pedig a SAJT volt a kedvencem :DD

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#5) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Bog ez egy remek óra. Mit akarsz? ;]
Egyébként visszaküldeni kár lenne, egyrészt a feladás költsége, masrészt egy ilyen remekműnek kéne egy vitrin.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#6) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nagyon nevetek, a régi (2007-10 közötti) kínai telefonos teszteket idézi a cikk. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) Cifu


Cifu
nagyúr

Köszönjük a tesztet! Gondolom Bog és Bocha belül üvöltött a tesztelés alatt, de mi legalább könnyesre röhöghetjük rajta magunk. :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#8) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

A Google Play-es és a qwerty billentyűzetes képen kiégtem... :D

Minden szavam magánvélemény!

(#9) hemaka


hemaka
nagyúr

Micsoda hulladek :D

(#10) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Ipari hulladék

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#11) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Ami nem látszik a képernyőn az azért van, mert a tervezők okos órát csináltak.
Az idő meg elfér a kőzepén is.

Amúgy nekem kelenne egy ilyen...max ötszázé

(#12) darvinya


darvinya
titán

Köszönöm a tesztet.

Ehhez inkább Sajt járt volna, mint töltő kábel.
Azzal lett volna FunosFitipaddi.

Lenne ötletem milyen órát kellene gyártani.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13) strogov


strogov
senior tag

Én azt nem értem, hogy ezt nem nézik meg mielőtt elküldik? Kellene egy testület ami meghatározza, hogy mit lehet ráírni egy forgalomba hozott eszközre. Ahogy élelmiszernél sem lehet bármi tejföl, vagy túró.

Amikor gyereknek távirányítós autót kerestünk akkor karácsony előtt már ott tartottam, hogy felgyújtom az áruházak készleteit. Az 8-10 perc üzemidő már a jobbak között volt, és volt amelyik már a boltban sem működött. Egy távirányítós lego autót vettünk végül, mert az legalább azt tudta amit ráírtak.

(#14) aprokaroka87 válasza strogov (#13) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

De lehet megnézik...csak hát nekik mindegy...úgysem ők veszik meg.
Vagy van az hogy "megnézed?..persze...mennyi pézé legyen jó?..akkor is ha gagyi?..5 millió...7 millió?"

(#15) FroZone99


FroZone99
aktív tag

Szerintem ott messze megtudnak győzni valakit, hogy pont erre van szüksége:)

(#16) aprokaroka87 válasza FroZone99 (#15) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hát igen.
Bár a neve is Number One.

Amúgy ez meg többet ér mint egy iwatch?
Hiszen ez sőrt, sütit, sajtot is ad.

De ha a kezelőfelületre nézek...egy valami biztos...nincs ki az egy kereke sem

(#17) Haneto válasza fornettisuti (#10) üzenetére


Haneto
tag

Az egész "márka" az. Tapasztalat ...

Xiaomi Mi 9T Pro

(#18) atikó


atikó
őstag

Remélem a gyártó felé tolmácsoljátok a tapasztalatot!

(#19) moleculez válasza Csapoati (#6) üzenetére


moleculez
veterán

Amúgy igen, nekem is az ugrott be, viccnek jó volt. Értékelhetetlen.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#20) bali


bali
tag

Én még a Gear S2-őm elött próbálkoztam kínai okosórákkal......Egy forintot sem ér egyik sem és akkor még szépen fejeztem ki magam.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Watch Active 2

(#21) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

"órának óra, de presztízsben és időtállóságban a fasorban sincs a tényleges, nem véletlenül híres óragyártók modelljeihez képest."

Nekem egy relatíve olcsó (40 rongy), de egész mutatós és jó minőségű Timex Adventure órám van, hülyeóra de jól néz ki, és megbízható. Annyi pénzért amennyiért ezeket az okos szarokat vesztegetik, már egészen normális "analóg" órát lehet venni.

(#22) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Ilyet biztosan nem vennék, kész szenvedésnek tűnik a használata. Müzli mellé, maximum egy kisebb gyereknek jó lenne nyomkövetésre, telefonos elérésre.
Kollégám használ "3. telefonként" egy egyszerűbb, nem androidos, de sim kártyás DZ9-est, és mindig röhögünk, amikor beledumál és mindenki hallja a közvetlen környezetében a másik fél mondandóját.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#23) Mp3Pintyo


Mp3Pintyo
aktív tag

Az a durva, hogy ennél olcsóbb a Pebble Time ami összehasonlíthatatlanul jobb :DD :D

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#24) SkiDev


SkiDev
senior tag

Köszönjük a tesztet, energiát, fáradságot, könnyeket, izzadságot! :D
Ezen a szóhasználaton (retardált, retket, herélt android) besírtam, de legalább kiválóan tudja ecsetelni lelki szemeim előtt Bog arcát, mikor a készüléket használni próbálta volna. :DDD
Én támogatom, legalább tudja mindenki, hogy kerülnie kell, nem kell szépíteni. Az ilyeneket azért én is kipróbálnám. :))
Respect!

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#25) ollie válasza strogov (#13) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor ne vegyél drónt se, mert ott is jellemzően 8-10 perc a repülési idő. :P

***

(#26) szami777


szami777
addikt

Jó volt olvasni a tesztet, a termék meg no comment, max egy nullával kevesebbért és akkor is happy meal mellé.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#27) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

A frappáns cím miatt olvastam csak el a tesztet. Nem ez az év terméke. :)

(#28) jUUh


jUUh
addikt

Ezt a vackot... :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#29) kromatika


kromatika
veterán

Igen csak csattanós az a pofon.

(#30) ALBY


ALBY
senior tag

Az okosóra nem hülyeség. Az okosórák hülyék!
Ez meg maga a környezetszennyezés, semmi több :D pedig elsőre kb jól nézett ki

Egyalkalmas boxernek még jó lehet! Ahogy Penge Borisz mondta,
" a ssúly a megbíztahóság jele, de ha nem működik ütni is lehet vele!" ;(

RIP Pebble! Még mindig a Pebble volt az egyetlen aki értelmesen elgondolkodott azon mi kéne egy okosórába... De már mindegy. :(
Marad a MiBand és egy igazi körbekörbeóra.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#31) .DLL


.DLL
veterán

Elfogott a must have érzés. Kell sajt. Bár kicsit borsos az ára amitől paprikás lesz az ember hangulata, a végén pedig könnyes lesz a szemünk, mintha hagymát aprítanánk.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#32) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Pont valamelyik Pebble-t láttam kirakva MM-ban a múltkor, úgy nézett ki mint a Jókai bableveses hányás habbal. Sosem értettem a felhajtást a Pebble körül az e-ink kijelző kivételével.

[ Szerkesztve ]

(#33) Mp3Pintyo válasza Fitzgerald (#32) üzenetére


Mp3Pintyo
aktív tag

Nem értem miért szidod, ezen mit találsz rondának?

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#34) Csapoati válasza Mp3Pintyo (#33) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mármint ezen? Mert oké, hogy kiemeled a legszebbet, de az első valami förtelmes egypálcásnak nézett ki (mindamellett, hogy jó termék volt).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#35) air válasza Csapoati (#34) üzenetére


air
nagyúr

Még mindig inkább ez, mint egy nem működő, kínai f.s csoda, ami gyönyörű, de belül egy halom hányás. ;)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#36) Csapoati válasza air (#35) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A kinézet nem egyenlő a használhatósággal. :) Nekem egy Mi Band 2-m van, ami nem szép, de mindent tud, ami nekem kell és olcsó is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#37) air válasza Csapoati (#36) üzenetére


air
nagyúr

Pont ezt mondom én is, bár én a Pebble Classicra céloztam.
Lehet, hogy "förtelmes, egypálcás" (jelentsen ez bármit is) de funkcionalitásában gyalázza a gyönyörű, de használhatatlan, és egyik másik még indokolatlanul drága kínaikat.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#38) Pystyke


Pystyke
tag

Nekem is egy kínai okosórám van,
Igaz a használható fajta...
Huawei Talkband b3
43 000 volt de mindene tökéketesen működik,
Még telefonálni is lehet vele...
A közepe egy kivehető head-set...
Zseniális...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#39) Pystyke válasza Pystyke (#38) üzenetére


Pystyke
tag

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#40) jeromosi


jeromosi
aktív tag

Nagyon jólett a teszt.
Sírtam a röhögéstől főleg a sajtnál.
:DD
:DD

[ Szerkesztve ]

(#41) #80439296


#80439296
törölt tag

Must have!

(#42) -Ben-


-Ben-
veterán

Ez kegyetlen volt. :DDD

(#43) mikej95


mikej95
aktív tag

D6-tal Bocha szenvedett. ABC sorrendben mentek vagy csak puszta véletlen?

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#44) Mp3Pintyo válasza Csapoati (#34) üzenetére


Mp3Pintyo
aktív tag

Ki beszél itt a régi Pebble óráról? :) Azt nézd amik utána jelentek meg.

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#45) Csapoati válasza Mp3Pintyo (#44) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Gondolom az 1-et láthatta az MM-ben. Egyébként a Round jól néz ki, de a többi... :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#46) Mp3Pintyo válasza Csapoati (#45) üzenetére


Mp3Pintyo
aktív tag

Persze, biztosan azt nézte. Nekem a sima Time van. Egy barátom a Time Steel-t vette meg, az még jobb mint a sima.

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.