Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) No-kia


No-kia
őstag

csa k h halljátok

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2) <NewL>


<NewL>
addikt

:DDD :DDD

az i.ten b.ssza meg a k.rva konfigos anyátokat:DD

a felénél meguntam,túl sokszor ismétli magát:D

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#3) gamerkiller válasza No-kia (#1) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Hát ez magas fokon tud káromkodni.. Amúgy ezeknek nincs anyjuk aki szájbaverje?

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#4) No-kia válasza gamerkiller (#3) üzenetére


No-kia
őstag

nem tom de nekem lol volt a vid :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#5) gamerkiller válasza No-kia (#4) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Jó egy két résznél én is röhögtem rajta de amúgy elég ürülék.. :K

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6) Gergő_ válasza gamerkiller (#3) üzenetére


Gergő_
őstag

az ilyennek nincs anyja az biztos!
szerintem az állatkertben két cerkóf csinálta :D

(#7) Dany007


Dany007
veterán

Egy biztos, azt le se tagadhatnák, hogy faluró gyüttek... Olyan parasztos tájszólással beszélnek, hogy szinte látom a burgonyákat, amint futnak utánna... :U

(#8) The DJ


The DJ
addikt

Én az ilyesmit hallva/látva mindig kicsit elkeseredem. Nem vagyok olyan öreg én sem, de amikor ennyi idős voltam, mint ezek, akkor eszemben sem jutott, hogy anyázzak, káromkodjam és felhúzzam magam azon, mert fejbe lőttek egy játékban. Nem azt mondom, én is elkáromkodom magam néha, ha nagyon nem tudom kiadni a gőzt vagy hirtelen történik valami, de nem ennyit és nem így és nem ilyen intenzitásban. Ha én lennék az apjuk az tuti hogy adnék nekik egy sallert, hogy térjenek már észhez.

Egyébként pedig igazi tanyasi akcentus, valószínű olyan messze laknak a várostól, hogy a déli harangszó is csak egy órára ér oda hozzájuk, a karácsonyi ajándékuk pedig az lesz, hogy az anyjuk kiviszi őket a bekötőúthoz, hogy lássanak végre aszfaltot is :DDD

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#9) gabor85 válasza The DJ (#8) üzenetére


gabor85
őstag

Egyébként pedig igazi tanyasi akcentus, valószínű olyan messze laknak a várostól, hogy a déli harangszó is csak egy órára ér oda hozzájuk, a karácsonyi ajándékuk pedig az lesz, hogy az anyjuk kiviszi őket a bekötőúthoz, hogy lássanak végre aszfaltot is

Há, miez a negatív diszkrimináció? :D És speckó több normális falusit ismerek mint városit ;)
Visszatérve a témára; eddig egy egér a mérlegem, mert jól felhúzott egy game...
Amúgy nagyon nyugodt típus vagyok, csak a hülyeségeken szoktam kiakadni, de az is kimerül egy röhögésben, fejcsóválásban, vagy káromkodok egy isteneset.
Srác kissé felhúzta magát...

(#10) The DJ válasza gabor85 (#9) üzenetére


The DJ
addikt

Távol áll tőlem bármiféle diszkrimináció (ebben az irányban legalábbis), én is falusi vagyok, a netet is csak egy szolgáltatótól lehet bérelni, azt is nevetséges áron. Csak elsütöttem pár régi poént, amivel engem is szekíroztak mindig :D

Amikor megkaptam az első számítógépem azt püföltem néha, főleg mikor lefagyott vagy meghaltam a Lost Vikings-ben vagy valamelyik akkori játékban és persze mivel mentésről még csak szó sem volt így elég kellemetlen mikor az embernek elölről kell kezdenie az egészet. Még szerencse hogy az akkori gépek kétszer olyan nehezek voltak, mint én és az ütésekbe hamarabb kékült bele a kezem, mint hogy annak bármi baja legyen :D

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#11) gabor85 válasza The DJ (#10) üzenetére


gabor85
őstag

Még szerencse hogy az akkori gépek kétszer olyan nehezek voltak, mint én
nem eskik le :)) magyarázd el plíz.

Kellemetlen? Küldetés utolsó rosszfiúja lőtt szarrá, egészen addig 100% volt az életem.
Ez a kellemetlen. :DDD

(#12) The DJ válasza gabor85 (#11) üzenetére


The DJ
addikt

Ebben a régi kis írásomban volt szó az első gépemről... hát róla azt kell tudni, hogy nem spórolták ki belőle az anyagot, én a fiatal kis vékony srác egymagam szinte el se bírtam, vastagabb volt mint én, az tuti :)) Talán éppen ezért tűrte olyan jól az ütéseket, amiket okosan nem a billentyűzetre sóztam, hanem a tetejére, ami egy év után se görbült be, még egy kicsit sem :D

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#13) Metalfan


Metalfan
senior tag

Én valahogy vártam, hogy mikor lesz egy bazi nagy csattanás meg egy ordítás, hogy "anyádnak káromkoggyál te szemét!!", de csalódnom kellett :(

(#14) No-kia


No-kia
őstag

mőndja is h miaz nincs pénz mikrofonra? azért nem ebszélt

mi törölhett ea látogatók számát? 1/3 ad aynni látogatóm van most mint tegnap este :F

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#15) Trub válasza The DJ (#12) üzenetére


Trub
tag

Erről nekem is beugrott az első gépem. Tök hülyék voltunk hozzá mindannyian, és csak quake 2- vel tudtunk játszani. Az megmaradt bennem, amikor apám 2 hónap múlva berohan a szobába, és azt mondja:
-De Gábor, most mondták, hogy lehet menteni is!

[ Szerkesztve ]

(#16) No-kia válasza Trub (#15) üzenetére


No-kia
őstag

neeee, xd ez nagyon nagy :C :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#17) No-kia


No-kia
őstag

lolol most beszélek egy csajjal, mutatom neki a videót, erre kiderül h a gyerek az uncsitesójaxdxd

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#18) eastsider


eastsider
nagyúr

klasszikusokbillentyűzettartó bontók

[link]

és az evergreen: HENKER :DDD (cod2)

amikor mi waroztunk lehet hasonló hangokat lehetett volna csinálni :D

[ Szerkesztve ]

(#19) mephi666


mephi666
nagyúr

jól kikéne szappannal mosni némelyik száját, az biztos :DD nálunk is volt egy srác még régi cs-ben, aki széttörte a billentyűjét idegességében :D de ott ő volt a hülye... mi próbáltunk valamilyen egyszerű taktika alapján menni a csapattal: én a nagy távcsövessel, páran meg fedeztek géppityuval... a hülyegyerek meg mindig ugyanabba az ablakba állt be és minden körben ő volt az első, aki megkapta a fejlövését... abból a puskából pedig az elég meggyőző volt mindig :DD kb. 5-6 kör után gurult el a bogyója... azért mi higgadtan kezeltük, csak szép finoman mondtuk egymásnak, hogy: "a jó édes k*rva anyádat... meg b@szódj meg" :) ennyire nem kaptuk fel a vizet soha... inkább poénnak vettük...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) No-kia válasza mephi666 (#19) üzenetére


No-kia
őstag

hát nem tom, engem is meghívott a csaj hozzájuk lanra, ahol lesz ez a srác is, lehet elmek :DDD :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#21) mephi666 válasza No-kia (#20) üzenetére


mephi666
nagyúr

ha a csaj is csúnyán beszél, majd tömd be jól a száját, hogy kiguvvadjon a szeme is :DD ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22) No-kia válasza mephi666 (#21) üzenetére


No-kia
őstag

xd, ő nem ebszél csúnyán, ha gépvasam cikkbe belenézel, az ucsó képen, az asztalomon van egy kép a csajról, bár elég kicsiben ;)

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#23) P00By


P00By
nagyúr

Milyen ember lehet ez? :DDD :DD

(#24) Ice!? válasza P00By (#23) üzenetére


Ice!?
őstag

kocka?:U

(#25) No-kia válasza Ice!? (#24) üzenetére


No-kia
őstag

ááá kicsit sem.. :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#26) Samus


Samus
addikt

Irigyelem azokat, akik ezt megtehetik...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#27) keIdor


keIdor
titán

Ez kész.:D Tetszik, töltöm is le.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#28) keIdor


keIdor
titán

Ez tetszik a magyar nyelvben, olyan gyönyörűen tudunk káromkodni.:D Talán az olasz előz meg.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.