Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KYZRR


KYZRR
őstag

11k-ert Egesz jo.
Persze ha jo a hatasfok, es kek ventilatorral is fogjak forgalmazni. :DDD

You can only die once, make sure it is worth it...

(#2) capulet75 válasza KYZRR (#1) üzenetére


capulet75
addikt

Totál nem látszik semmi a csicsap.csa ventiből egy alsótápos házban. Ha nem plexi az oldal vagy az egész ház, akkor a felsőtáposban sem. :N

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3) Destructo


Destructo
aktív tag

Én még ezt elzárkózva olvasom,de ki tudja...előzetes alapján korrekt az ajánlás...na majd egy pontos teszt és szétbontás még várat magára...

Amúgy magyarország miért nem tör be ilyen piacra?....Pedig sok jó dolog volt itt is...

Na mind1..

(#4) anderledani


anderledani
őstag

Lehet veszek egy 450-eset ha a tesztek szerint halk lesz. Mert csak a tápnak van hangja a gépemben Hipro 430w.

iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

(#5) KYZRR válasza capulet75 (#2) üzenetére


KYZRR
őstag

Ez rendben van, de az en gepem az asztalomon van. :B :DDD

(Meg egyebkent is, vannak olyan alsotapos hazak, amikbe felfele nezo ventilatorral is be lehet tenni a tapot.)

You can only die once, make sure it is worth it...

(#6) horush válasza Destructo (#3) üzenetére


horush
addikt

Vargáné már betört egyszer. Bár valamiért az átütő siker elmaradt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7) F_Zolee


F_Zolee
veterán

"...nJoy kommentárja szerint elsősorban a játékra épített konfigurációkba ajánlja..."

Manapság mi nem a játékos konfigokba készül? :F Van aki irodai gépbe vesz 600W-os tápot?

(#8) miresz


miresz
veterán

Román gyártó? Annk idején a Dacia-t is újra össze kellet rakni megvétel után,hogy jó legyen.... :DDD

(#9) banhammer válasza Destructo (#3) üzenetére


banhammer
veterán

Vargáné tápegység megvan?
Kirobbanó sikerük volt...

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#10) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Olcsónak nem drága. :C

(#11) mghltm


mghltm
addikt

a 600w-os ara legalabb 17000. ( 278 az euro ma ) radob az ember par ezrest es cx600/gx600 corsair-t megkapja... :U

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#12) miresz válasza banhammer (#9) üzenetére


miresz
veterán

Helyesbítsünk,Vargáné,és társa.... :DDD És tényleg kirobbanó sikerük volt. :DDD

(#13) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Ezért az árért van minőségileg igazolható táp is....az élettartama meg csak jó pár év után derül ki.Na nem azért mert pesszimista vagyok,de a tápon túl sok minden múlik.....

Wasabi...

(#14) PR0JECTNR56 válasza miresz (#12) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Először azt hittem, hogy ez a név valami vicc. De most rágugliztam és tényleg. Ilyen névvel, hogy lehet tápot eladni? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15) Reggie0 válasza F_Zolee (#7) üzenetére


Reggie0
félisten

Ha elketyeg benne 1-2 tesla...

(#16) miresz válasza PR0JECTNR56 (#14) üzenetére


miresz
veterán

(#17) Kronos3000 válasza miresz (#16) üzenetére


Kronos3000
senior tag

UP!!!! :C :C :C

Wasabi...

(#18) banhammer válasza miresz (#16) üzenetére


banhammer
veterán

Egy lámpát nem mernék rákötni.
A 2000-es évek elején láttam pár eldurrant Vargáné és Tsa tápot.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#19) miresz válasza banhammer (#18) üzenetére


miresz
veterán

Láttam én is egy párat,de azok vitték magukkal a hardvereket is,de jó esetben csak a lapot. :)

(#20) PR0JECTNR56 válasza miresz (#16) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Már a matrica is egy sokat ígérő darab... :DDD

(#21) lujó55 válasza banhammer (#18) üzenetére


lujó55
őstag

én meg látom magam előtt vargánét körömcipőben bundában, ölében kiskutyával, ahogy az üzemcsarnokban üvöltözik a mérnökökkel, hogy minek abba PFC kondi, csinálják meg kevesebből...

(#22) .mf válasza PR0JECTNR56 (#14) üzenetére


.mf
veterán

Nem, nem vicc. Illetve minőségileg az :)) Nemhiába emlegetjük még a mai napig.
Akkoriban nem nagyon volt még választék. A legtöbb házat és kész konfigot már evvel szerelve adták el, így mindenkinek volt, a jobbérzésűek gyorsan kiszerelték és egy valódi tápot tettek be.
Én vízpumpát hajtottam vele. Szerencsére az túlélte a vargánya elpukkanását :))

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#23) hypno skate


hypno skate
senior tag

Izgalmasabb volna egy tesztet látni.

Látatlanban nem pudváznám.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#24) Nexuiz válasza miresz (#16) üzenetére


Nexuiz
tag

Hú de jó, hogy ide benéztem, erről én sem tudtam. :D :C

[ Szerkesztve ]

Nem én voltam!

(#25) tornas válasza hypno skate (#23) üzenetére


tornas
őstag

Remélem, hogy nem egy újabb hulladék kategória született! Mert szeméttel tele van már az óceán is...

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#26) tornas válasza KYZRR (#1) üzenetére


tornas
őstag

A Raptoxx-ban meg zöld színű és kinézetre talán ugyanilyen, 9 lapátos venti van, ami szerintem nagyon halk normál terhelés mellett. :) Ez nálam már sejteti az nJoy minőségét, de ne menjünk még ennyire előre. Őszintén szólva még a neve sem tetszik nekem igazán.

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#27) nicu71


nicu71
addikt

tetszetős ez az új táp,de tesztet én is szívesen vennék!
Úgy tudom egyébként hogy Vargánéék mai napig aktívak,és nemcsak tápjuk volt :)
/azt hiszem egyébként termékeikkel történelmet írtak,a NEM ajánlott tápegységek közötti töretlen ámde kétes értékű "népszerűségükkel" :DDD

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#28) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Román tápra se bíznám a gépem, bár ez így kimondva lehet hülyén hangzik. Semmi rosszalló nincs benne, szimplán Romániáról a nem túl jó dolgok jutnak eszembe. Pl dácsia :DDD

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#29) dezz


dezz
nagyúr

Nem jó a Vargáné (és tsa.) párhuzam... Mint írtátok, akkor még nem volt választék. Ma már van. És mivel ezek mást is gyártanak, nem hiszem, hogy le akarnák járatni a márkát, terjeszkedési széndék mellett... Meg aztán tele van mindenféle védelmekkel is. Szóval lehet, hogy olcsóbban jobb, mint a nevesebb nyugatiak (amiket Kínában raknak össze)... De majd kiderül.

(#30) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Dacia után szabadon..... ;]
A Vargáné táp pedig tényleg odab@sz. Találkoztam vele egy csomó gépben. Füstöltek is előszeretettel. ;)

[ Szerkesztve ]

(#31) kalcika


kalcika
tag

Az h román szerintem nem hátrány, hanem inkább előny lehet. Az elektromos rendszer hasonlatos a miénkhez, ha arra tervezték, itt sem lesz gond.

Annak idején, amikor az Antec bejött Magyarországra, sorra pukkantak el a szuper high-end tápjai. A gyártónak jeleztük a problémát, aki értetlenül nézett ránk, de a nyugat-európai forgalmazók is azt mondták h 1% alatti a meghibásodás náluk. És akkor mondta egy német disztri, hogy Romániában tapasztaltak hasonlókat, úgyhogy bámennyire is fájt beismerni, be kellett látni, hogy a balkáni "tüskéinket" nem bírták szegények.

De majd a tesztek megmutatják - legalábbis a stabilitást, a tartósságot meg majd az évek. :)

Challenge my brute: http://mo-kei.mybrute.com/

(#32) KaiotEch válasza kalcika (#31) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ebben van valami, mert a monitorom is Romániában készült és semmi baja. (3*kopp)

(#33) Beri78


Beri78
őstag

na majd a tesztek után...

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#34) coll3ctor


coll3ctor
tag

Én nagyon örültem neki,hogy olyan sz.r volt a Vargáné tápom.Lehet ha kicsit jobb minőségű alkatrészek lettek volna benne kibírt volna még néhány ezredmásodpercet és átjut a villám minden alkatrészre.A ventijét viszont sokáig használtam és még mindig jó.

(#35) Destructo válasza banhammer (#9) üzenetére


Destructo
aktív tag

Hallottam már arról a katasztófáról :D

fezlergabor : Átütő siker mi? :D :R

(#36) Srodney válasza miresz (#8) üzenetére


Srodney
senior tag

jah és be kellett zsírozni!ugyhogy...habár az sem tegnap volt...

(#37) persil


persil
nagyúr

Gamer táp... gamer egér, gamer bill, gamer egérpad, gamer kávésbögre... sok lesz már.

Mi a bödös franctól lesz "gamer" egy táp... minőségi, vagy nem minőségi. Szart semmilyen gépbe nem rakunk, tök mindegy, hogy játszik-e vele valaki.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#38) djdaniel


djdaniel
senior tag

Kíváncsi vagyok milyen lesz, lehet ebből is ki spórolnak ezt azt...
Tesztre kíváncsi leszek.
Manapság gamer szóval már mindent el lehet adni, marketing, pl; vatera, ott még a p4-es gépekhez is oda írják gamer, izmos pc...stb

(#39) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Jövőre meg Horváth Rozi új "Gamer" alaplapokat fog kiadni!!!! :K

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#40) djdaniel válasza Gubu0101 (#39) üzenetére


djdaniel
senior tag

Up! a szövegért! :C

(#41) kalcika válasza djdaniel (#38) üzenetére


kalcika
tag

A teszt már elérhető PH!-n is: http://prohardver.hu/teszt/njoy_rogue_tapok_tesztje/kulso.html

Azért egy gyártó meg a vaterás csencselő "marketingje" között szerencsére van különbség. :)

Challenge my brute: http://mo-kei.mybrute.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.