Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kickass


Kickass
őstag

:D fekudtem :D
bar engem most elkapott a fogaskerek

Badder Santa nem a Taplo Telapo?

(#2) niyabinghi válasza Kickass (#1) üzenetére


niyabinghi
tag

Köszi, tényleg az a magyar címe, most kerestem rá. :D

(#3) Thunderzolee

Hallod... ezt publikálhatnád egy nagyobb olvasottságú (pl. bulvár) napilapban is.. :D mennem kell, délután elolvasom a többi postod is.. hogy eddig hogy nem vettem észre..

De most mennem kell, tood, egyik lakótársnőmnek Playboy nyuszis kispárnát kell szereznem karácsonyig.. :U Jahhmmm, kellett az utolsó napokra hagynom... hmmm... mintha valami ilyesmit írtál volna fnet is.. a sok h×lye népek a plázákban.... :B

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) No-kia


No-kia
őstag

nálunk is 24 déélelőtt szkott kitörni, "gész nap gépelőtt ülsz" "nem cináltok semmit" felvezetéssel, ezért van fasza fejhallgatóm ;] de estére általában elmúlik

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#5) Samus válasza niyabinghi (#2) üzenetére


Samus
addikt

Na az a film üt. A vége is annyira szép...
Egyébként egyet értek Veled. Teljes mértékben. Sajnos ez a helyzet nálunk. Szokás mondani, hogy ez van. A vásárlással pedig: sokan ilyenkor ugranak bele a részletekbe, majd valahogy fizetem címszó alatt. Ám arra kevesen gondolnak, ha év elején teszik ugyanezt, Karácsonyra az az ajándék, hogy elfogy a részlet. Vagy megvárni a kiárusítást, ami majd az el nem vitt/visszahozott készletek miatt lesz...Bár azt tudom sajnálni, aki visszaviszi és cserélteti az ajándékba kapott vadi új luxusmercit, mert a színe nem tetszik...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) ABE


ABE
őstag

Szerda délután egy 2 órás időintervallumba tervezem belefoglalni a karácsonyi vásárlás lebonyolításást, konkrét elképzelésem van a helyekre és a mikre, de már előre ideg vagyok, hogy 5 percnél tovább kell majd állni valahol a sorban. :DDD Amúgy meg szerintem is a franc essen az egész rokonosdiba és utazósdiba, na meg a tévékbe.

Egyébként most jól elolvastam az összes írásodat, me' teccik a stílusod. :K

[ Szerkesztve ]

(#7) niyabinghi válasza Thunderzolee (#3) üzenetére


niyabinghi
tag

A Playboy nyuszis cuccoknál már csak a sok kis Hello Kitty-s b*sz akaszt ki jobban. Régen meg a Micimackó- és Snoopybuzullus okozott heveny sugárhányást. Ajvé.

No-kia: Ezért jó, hogy nem a szüleimmel lakom. Pont akkor tudok hazajönni, amikor megtelik a topánom valamivel.

Samus: Egyszer próbáld ezt megmagyarázni akár egynek is. Rögtön előhúzza a kalapból a "Neked könnyű, mert..." kezdetű mondatot.

ABE: 2 óra rengeteg. Kikészít a várakozás/sorban állás, 2 perc után jobb nem szólni hozzám, de még (rondán) nézni sem, mert kötözködni kezdek meg undokul beszólogatni, hogy mi tetszik és hasonlók. A rokonoktól elég megkérdezni, hogy nem várják-e még őket máshol, mert ugye nagy a rohanás, én meg pont most vagyok álmos. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.