Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Krisinto


Krisinto
őstag

Vadászgörénynek is ilyen kellett volna,nem pedig 25.000-ért ketrec neki... :W

(#2) Diego!


Diego!
senior tag

Nem nagyon potyog ki a forgács? Az alja is fa?
Mi is 12-ért vettünk, de az inkább nyúlketrec 100x50-es.

Krisinto: Van görid? :Y :C

(#3) Krisinto válasza Diego! (#2) üzenetére


Krisinto
őstag

Húgomnak van :W
Bent tartotta a szobájába...de mondtam neki,hogy kurv@gyorsan vigye arra kifele...

[ Szerkesztve ]

(#4) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Párocskám is viccelődött ilyen dolgokkal, mi lenn ha lenne mókusom vagy malim és a hifit meg az összes ott lévő dolgot elköltöztetném onnan. Sorolom h érezzétek milyen galád dolgot akart: E90,7650 doboz, Ultra hűtő, HIFI, trafó, képek, kincsesláda. Ki az aki ezek helyére ezt tenné? :Y[link]

Krisinto! A képen pont akkora van h belefér egy kisebb hug, kérd kölcsön. :))

[ Szerkesztve ]

(#5) Tulipanti válasza Kolondrum (#4) üzenetére


Tulipanti
tag

Simán berakhatnánk mi is egy ilyet a hifi meg ezek helyére. Tök ari lenne. :K

Grat a ketrechez, jól néz ki! :C

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#6) Diego! válasza Krisinto (#3) üzenetére


Diego!
senior tag

Undok báty :P

(#7) Alexios válasza Kolondrum (#4) üzenetére


Alexios
veterán

:DDD Én is hasonlón estem át, de az én hifim egy szakállas agáma kedvéért költözött:D

(#8) Kolondrum válasza Alexios (#7) üzenetére


Kolondrum
félisten

:R :U

(#9) niti válasza Diego! (#2) üzenetére


niti
aktív tag

Az alja is fa, és van rajta PVC, hogy ne tudjon elázni a padló a pisitől. Ugyanez a PVC van az emeleten is. Alul 15 cm magasan van plexi, így nem potyog ki a forgács :))
Ez is 100x50-es, vagyis egy kicsit kevesebb csak. A lécek vesznek el valamennyit az alapterületből. Ami még mindig hátrány egy bolti ketrechez képest, hogy azoknak lecsatolható az alja, így jobban tisztíthatók.
SymbianOS: szerintem Tulpantinak van igaza :C De ha ügyesen barkácsoltok, a ketrec tetejére is pakolhtajátok a hifit meg a többit!
Görényt én nem tartanék, valahogy nem olyan szimpik. Na nem a szag miatt, csak sokat kell velük foglalkozni, és akkor már inkább a kutyák. De ha mégis tartanék, nekem is bent lenne a szobában, gondolom. Annyira csak nem büdi... Vagy de?
Szerk.: én úgy tudom, hogy ivartalanítva nem büdösek.

[ Szerkesztve ]

(#10) Krisinto válasza Diego! (#6) üzenetére


Krisinto
őstag

Nem vagyok undok,csak a másik szobában lehetett érezni a szagát,hiába takarította nap mint nap.Ráadásul pikkel rám a görénye :W

(#4) SymbianOS:
8800-as EVGA többet ér ott,mint egy ketrec ;]

[ Szerkesztve ]

(#11) Kolondrum válasza Krisinto (#10) üzenetére


Kolondrum
félisten

Gigabyte mindkettő. :P

(#12) Krisinto válasza Kolondrum (#11) üzenetére


Krisinto
őstag

Fekete akkor 8800 ultra? :U

(#13) Kolondrum válasza Krisinto (#12) üzenetére


Kolondrum
félisten

Azok csak hűtők, a halott VF-1000-es hűtős Ultra az asztalomon van.

(#14) Diego! válasza niti (#9) üzenetére


Diego!
senior tag

Szerintem az árához képest teljesen jó :K

Krisinto: Azért pikkel rád, mert te sem szereted, vagy mert félsz tőle :U A göri megérzi és annál inkább támad

(#15) Krisinto válasza Diego! (#14) üzenetére


Krisinto
őstag

Amikor megkaptam,akkor jó érzés volt szívatni ;]
De amikor megharapott... :W
Nincs vele gondom most már,mert "összebarátkoztunk",csak ne lenne ilyen büdös :(

(#17) Kolondrum válasza Kalandor (#16) üzenetére


Kolondrum
félisten

:DDD Marja a mali***r :))

(#18) Diego! válasza Krisinto (#15) üzenetére


Diego!
senior tag

Akkor biztos hím, ha így lebüdösözöd :U A nöstény nem az :N

(#19) niti válasza Kalandor (#16) üzenetére


niti
aktív tag

Hát mostmár nem szedjük szét, és a malikat sem költöztetjük ki! Majd a következőnél! Majdnem 1 éve csináltuk az előzőt, csak az már nem tetszett. Sokkal nagyobb, bumfordibb lécekből állt, és csirkeháló volt az oldala. Magasabb is volt 10 centivel, és nem volt ajtaja, így elég nehézkes volt a takarítás. Így nézett ki:

régi kecó
Különben biztos, hogy igazad van, de szerinted mennyire fontos ez? Alul is, felül is pvc burkolat van, a többi helyen meg a plexi védi a léceket. Így is szükséges lenne a fa védelme? :F

[ Szerkesztve ]

(#20) orkester válasza niti (#19) üzenetére


orkester
senior tag

Jó lett a ketrec.:)

Én mikor Páromnak csináltam degu ketrecet, akkor csónaklakkal kentem le az alját, meg belül a fa részeket, azzal is teljesen nedvesség álló és talán egyszerűbb megoldás a PVC-nél.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#21) niti válasza orkester (#20) üzenetére


niti
aktív tag

Ez is jó ötlet. Lehet, hogy ki is próbáljuk, mert a galéria szélén megkezdték rágcsálni a pvc-t, és ez nem túl egészséges rájuk nézve. Bár ha a lakkozott fát rágják, az se sokkal jobb. Kis buták :D
A deguk nem akarják magukat kirágni?

(#22) orkester válasza niti (#21) üzenetére


orkester
senior tag

Nem hinném, hogy a lakkozott fát rágnák, a deguk is csak ott rágták meg ahol nem lett lakkozva. A rácsot viszont rendszeresen rágják és szörnyen idegesítő. :K

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#23) niti válasza orkester (#22) üzenetére


niti
aktív tag

Nekünk anno a csincsilláink voltak nagyon idegesítőek éjszaka, mert ők meg a kis kezükkel rángatták a rácsot :D
A malacok csöndesek, legalábbis nem szoktam felébredni rájuk éjszaka. Egyszer kezdtek el visítani éjjel, akkor jól kiröhögtem őket, azután aludtam tovább :D
Tudnál esetleg képet feltenni a degukról? :))

(#24) orkester válasza niti (#23) üzenetére


orkester
senior tag

Sajnos csak mobilos kép van:

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.