Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) niti


niti
aktív tag

Sok szeretettel mindenkinek!

(#2) #24889344 válasza niti (#1) üzenetére


#24889344
törölt tag

üdv.

Néztem az oldalt. Nekem a márió annyira nem tetszett. Nekünk sem volt nintendónk, havernak volt. Egy játékot igen szerettem Bomberman. Ha tud valaki olyan változatot ami net nélküli, ne hallgasson írja le a címet.

(#4) Hasek válasza #24889344 (#2) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Volt annak számítógépes verziója is. Íme: [link]

Azt sajnos nem tudom, hogy honnan szerezhető be manapság, de hatalmas játék. Amikor még megvolt, folyton ezt nyomtam. Mennyit játszottam, a testvérem ellen...te jó ég... :D

Üdv. H

(#5) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Tessék Syobon-t játszani! :DDD Jó játék. :) Download
Én a második pályát már nem tudtam végigvinni, annyira felidegelt... :D

Harrrr!!!!

(#6) ewatson


ewatson
csendes tag

ooooo, niti, többek nevében köszönöm szépen ezt az oldalt, régóta keressük gyerekkorunk játékait :)

kici, baratszagosz haziszarkany

(#7) Magnum_


Magnum_
nagyúr

köszi a linket, de az "upp és down" gombra ne reagál, csak elöre és hátra megy...mi lehet a baj?

I humbly and respectfully decline™

(#8) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

A Szegasztok című műsor nekem is nagy kedvencem volt gyerekkoromban. :) Akkor mindig arról álmodoztam hogy egyszer lesz egy Sega MegaDrive konzolom. Sajna "csak" egy Master System 2 lett belőle, de az is hatalmas élmény volt.
(Sajnos ma ha kedvem tartaná megszerezhetném az összes MegaDrive játékot és emulátoron tolhatnám őket, de a varázsuk már megkopott és ez nem a játékok hibája... :( )

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#9) Móci


Móci
addikt

Nekem is volt anno egy bucsus, sárga kazettás csoda, a kontrollereket rekord gyorsasággal vágtam haza. :DDD
Rengeteget játszottam vele anno egy ilyen Videoton csodán:

Régi szép idők...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#10) Pörp


Pörp
senior tag

Mindig szerettem volna játszani Tibi bácsi címben említett játékában, de valahogy sosem került rá sor.

Én játszottam :) Kisorsoltak, 1991-ben, 11 éves koromban. Nem semmi volt. Emlékszek telefonvonalon keresztül volt összekötve a Nintendo egy egységgel amit a csóka hozott magával, és az éles játékban gomnyomást követően ca.1s volt a késés... :) Így hiába ugrottam fel a szakadék előtt, simán belement Mario :( El is ment 2 életem a háromból erre, így rögtön az elején, de aztán ment így is, és az utolsó ajándék (ami akkor gameboy volt) kivételével mindent elhoztam :D

(#11) Samus válasza #24889344 (#2) üzenetére


Samus
addikt

A Bomberman-ból rengeteg "másolat" készült, a legnépszerűbb ugyan nem mai darab, de szerintem sokan ismerik a DOS korszakból. A címe Dyna Blaster. Mára "ingyenes" lett, letöltés innen. http://www.loogoos.hu/leirasok/bomberman.html

Én imádtam a Super Mario-t. Volt saját nintendóm is (piacos...), bár nem volt hibátlan, belső memóriája volt, rengeteg játékkal, de ha játék közben a gépet valaki meglökte (belebotlott a kábelba például), azonnal lefagyott...de azért sokat nyúztuk, hétvégenként családi bajnokság volt, ki meddig tud eljutni Mario-ban (haver áthozta a gépét, Mariot két személlyel indítottuk, és kétszer két személy játszott, felváltva.) Bár az abszolút favorit Mighty Final Fight volt. Nemrég találtam rá (külön köszönet érte a fórumozóknak :) ). És valamelyik Batman, de már nem tudom melyik volt. 2D-s platform volt.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#12) laci1128


laci1128
tag

Nekem Sega MegaDrive 2-m volt, ette a kontrollereket szintén. :D
A furcsaság az volt, hogy (valószínüleg a vásári kazetták érdeme) pl. egy rahedli (szerintem) NES-es játékot ilyen ketyerén toltam (Mario, Contra, Excite Bike, Adventure Island, Top Gun, a többi címre nem emlékszem nagyon), viszont újabb, komolyabb játékok közül nem tudom eldönteni melyik SNES és melyik natív MegaDrive játék. Egy natív MegaDrive-osre emlékszem: a Street Fighter II': Special Champion Edition ilyen játék volt (ugyanezt megtaláltam MegaDrive emulátorra). SF II-t jó volt egymás ellen zúzni. :D

"But at least the code looked good, which is the main thing."

(#13) niti válasza Pörp (#10) üzenetére


niti
aktív tag

MÁáázlista...Mester... TANÍTS!!!! :))
Miket nyertél? Mesélj!! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.