Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) niti


niti
aktív tag

Ti láttatok már ekkora citromot?

(#2) malwy


malwy
senior tag

Felütötte a fejét "no name" hiánya :DD ;]

(#3) Gergő_ válasza niti (#1) üzenetére


Gergő_
őstag

(#4) Samus válasza niti (#1) üzenetére


Samus
addikt

A citrom neve Pomelo :) . Én még nem de Barátnőm már igen, Neki nagyon ízlett :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) niti válasza Gergő_ (#3) üzenetére


niti
aktív tag

Az nem ér. Én európai citromra gondoltam. Persze ezt nem írtam oda. :)

No name kategóriában nálam Mephi666 vezet. :)

(#6) D1Rect válasza malwy (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem is ez ugrott be, de ne emlegesd, mert megjelenik.

(#7) caizzz


caizzz
aktív tag

Hát ez tényleg egy k*kurtnagycitrom. ;]

mod: Most olvasom hogy több, mint fél kilás? OMG WTF! :Y

D1Rect: De nem merted. ;] All rights reserved bazze! ;]

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#8) D1Rect válasza caizzz (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

Szórol-szóra ezt akartam írni. (mármint az off részt :D )

[ Szerkesztve ]

(#9) mephi666 válasza niti (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

köszi :)

ma reggel itt a cégnél egy kismadár volt az irodában... bejöttünk, odaadtam a raktár kulcsát az egyik raktárosnak, hogy ki tudjon nyitni és ekkor hallottam valami szárnycsapkodást és a raktáros mondta, hogy madár van bent... az ügyféltérből berepült a benti irodákba és elkezdtem követni... le akartam "fotózni", ami végső soron sikerült is... :) tele van mindenféle növénnyel az összes iroda és nagyon élvezte... "kikergettem" az ügyféltérbe, onnan pedig vissza akart repülni az egyik irodába, ahol benézte az ajtót, mert körülötte ilyen tükörüveg van és koppant rajta szegény egy nagyot... így tudtam csak megfogni... szegény kiütötte magát nagyon... megfogtam, kivittem a levegőre, hátha felfrissül... letettük az ablakpárkányra, megérkezett kolléganőm és kitaláltuk, hogy belerakjuk egy fénymásolópapíros dobozba, hogy bent tudjuk benne tartani a melegen... (szabadon nem akartuk engedni az irodában, kint meg hideg van és féltettük) szereztem is egy dobozt... kilyukasztgattam körbe, kivittem és mikor megfogtam volna újra a madarat, elröppent :) kb. 10percig nagyon ki volt ütve, de aztán úgy elrepült, mintha semmi baja nem lenne...

íme 1 kép (bocs a minőségért, de az l700 nem egy csúcsgép fotózásra... a kompakt meg nem volt nálam)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Lócitrom :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.