Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) niti


niti
aktív tag

Hol a harmadik?

(#2) BITBOYS válasza niti (#1) üzenetére


BITBOYS
addikt

Tán törölték :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#3) niti válasza BITBOYS (#2) üzenetére


niti
aktív tag

Amikor én írtam, akkor még csak kettő hsz. volt. Hogyha korábban törölték, akkor is átugorja a sorszámát? :F

(#4) Pukkancs


Pukkancs
tag

Ha scoby doo-t kicsit más árnyalatúra csinálták volna, akkor ez egy közlekedési lámpa volna :DDD

#3: lehet, hogy ami előtt írtad, nem frissítetted a lapot.

[ Szerkesztve ]

(#5) BITBOYS válasza niti (#3) üzenetére


BITBOYS
addikt

szerk: Nem, ez így nem jó.
Winner tudná a választ.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#6) fordfairlane válasza niti (#3) üzenetére


fordfairlane
veterán

Előfordulhat, hogy régebben törölt sorszám még egyszer nem kerül kiosztásra, ez többnyire azon múlik, hogy a rendszer mögött lévő adatbázis milyen.

x gon' give it to ya

(#7) niti válasza Pukkancs (#4) üzenetére


niti
aktív tag

20 napja nem szólt hozzá senki. Amíg én írtam, addig gyorsan valaki más is írt, csak közben az el is tűnt? :D
El sem tudom képzelni...
Egyébként ez az: [link]
Nem tudom, mi kompromittálót írhatott valaki ehhez a témához, ha tényleg a törlés esete áll fenn.

Közlekedési lámpa :DD

[ Szerkesztve ]

(#9) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Így lehet ;)

Feel Good Inc.

(#10) BITBOYS válasza niti (#7) üzenetére


BITBOYS
addikt

Gyakorlatilag csak ez történhetett.

szerk: Lehet ő maga törölte a hsz.-t, mert rájött valamire írás közben :)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#11) niti válasza BITBOYS (#10) üzenetére


niti
aktív tag

Tök érdekes. Biztos máskor is előfordult már ilyen, csak még én nem vettem észre. Így 3 hozzászólásnál elég szembetűnő volt :)

Törölni hogy lehet hsz.-t?

[ Szerkesztve ]

(#12) BITBOYS válasza niti (#11) üzenetére


BITBOYS
addikt

Míg írod a hozzászólást törölheted, ha már leokéztad akkor csak a modik törölhetik.

Pompi mondj már valamit, így van? :B :F

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13) niti válasza BITBOYS (#12) üzenetére


niti
aktív tag

De ha írod, és közben kitörlöd, akkor nem kerül bejegyzésre, és sorszámot sem kap...

(#14) BITBOYS válasza niti (#13) üzenetére


BITBOYS
addikt

De ha írod a 3. hsz.-t, de elötted már más is elkezdte a 3. hsz.-t (de törölte), akkor te a 4.hsz-t kapod. Dzsízisz mibekeveredtem :DDD

szerk: kérem kapcsolja ki :o Megkérdek valakit én is :B

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#15) PazsitZ válasza BITBOYS (#14) üzenetére


PazsitZ
addikt

Én nem így tudom, mivel a hsz írásának kezdete még nem generál sorszámot, csak az elküldés (leokézás) úgy pedig ha valaki beelőz csak előrébb lesz a hsz-e.
Ebben az esetben tehát biztosan egy moderátor törölte a hsz-t.

- http://pazsitz.hu -

(#16) BITBOYS válasza PazsitZ (#15) üzenetére


BITBOYS
addikt

Mostanra már semmibe sem vagyok biztos.
szerk: Akkor egy modi törölte abban a pillanatban, értem :K

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#17) Pompi válasza BITBOYS (#16) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem kellett abban a pillanatban törölnie.... 20 napja volt rá ;)
A legvalószínűbb, hogy valaki spammel szórta tele a topikokat - többek közt azt is - és törölve lettek a hozzászólások.
Vagy valami "szokásos" hiba folytán eastsider duplázott és kérte a hsz törlését, vagy ilyesmi.
A lényeg, ahogy PazsitZ már leírta sorszámot csak OK gomb megnyomása után kap, tehát ez az ominózus hozzászólás törölve lett moderátor / házigazda által.
Akárcsak itt a nyolcas ;) - erre próbáltam akkor utalni.

Feel Good Inc.

(#18) BITBOYS válasza Pompi (#17) üzenetére


BITBOYS
addikt

Örökhála :R
Ismét tanultam valamit :K (észre sem vettem, hogy töröltél hsz-t :DDD )

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#19) niti válasza Pompi (#17) üzenetére


niti
aktív tag

Na a nyolcast azt nem is vettem észre :D Nem is értettem teljesen, mire írtad azt a hsz.-t.
És akkor ott mi volt tulajdonképpen? (Mostmár ez sem hagy nyugodni :B )

Mindenesetre köszi az infokat, érdekes egy dolog ez!

(#20) Thunderzolee

Woww, ez... eeee...eeeeeeeeeeeeee..ez.. szóhoz se jutok. :Y
Ez én vagyok! :))
Wááááááááááááaaaaaaaaaaa... :U
..ccccc.........iiiiiiiiiiiiii...

:B

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#21) niti válasza Thunderzolee (#20) üzenetére


niti
aktív tag

híres lettél :-D

[ Szerkesztve ]

(#22) Badman 4ever válasza Thunderzolee (#20) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Zolee a zöld híresség. :DD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.