Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) niti


niti
aktív tag

Jajj, au.

(#2) [balu]


[balu]
tag

Nagyonjajj.

(#3) Metalfan


Metalfan
senior tag

Tőből kéne letépni a kezét is meg a nyelvét is, és akkor nem fertőzné tovább a világot. Bár, remélem a lábujjaival nem tanul meg gépelni ;]

[ Szerkesztve ]

(#4) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

undorító, elfog valami nagyon szar érzés mikor ezeket olvasom. :((

(#5) niti


niti
aktív tag

Én nem vok ennyire radikális :D
De tényleg, különben lehet, hogy értelmes emberekről van szó, csak épp elég mélyen rejtezik ez az értelem :(

(#6) zoo8800 válasza aero. (#4) üzenetére


zoo8800
veterán

Engem csak röhögés fog el.
Ha nagyon sokat olvasgatnám, esetleg megfájdulna a fejem :D

rip and tear, until it is done

(#7) Móci válasza Metalfan (#3) üzenetére


Móci
addikt

Inkább egy fejlövés kellene neki. Az segít. De, ha más nincs, akkor 4 méteres betonpakolás is megteszi.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#8) Kickass


Kickass
őstag

bazzeg dögöljek meg megpróbáltam megfejteni mit ír de nem sikerült :D

(#9) D1Rect


D1Rect
félisten

Bugreport: Az oldal nem éppen hibátlan chrome alatt. ;)

Acikkhez:
Az ilyenekről mindig csak a fogalzásgátlás jut eszembe.

(#10) madstunt


madstunt
addikt

ilyenkor 20 évesen rohadtul öregnek érzem magam :DDD

(#11) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

szívlapát.

Az ítélet tcsibó:legtöbb mi adható
LAMO: láttátok mi van 'üzifalra' írva? :DDD Pin@mágus: SZERINTEM EGY JÓ KOSZOS NÉGERF@SZ HELYRETENNE TITEKET. IDIÓTA TINIP!CSÁK.(persze cenzúrázatlanul:)

[ Szerkesztve ]

(#12) szablya


szablya
tag

Engem ilyenkor a hányinger fojtogat. Az ilyet elküldeném nevelőintézetbe apácák közé, telcsi meg netcsi nélkül :(((

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#13) bullseye


bullseye
addikt

szörnyű, az igaz, de az itteni vérengző hozzászólások sem jobbak, sőt...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14) gabor85 válasza sp@rtan (#11) üzenetére


gabor85
őstag

Szintén szívlapát. :D

bullseye: egy két ütéstől még nem fog vérezni. ;] Különben is csak hülyülünk.

[ Szerkesztve ]

(#15) joshua7


joshua7
veterán

Valaki lefordítaná magyarra? :)

Semper Fi

(#16) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Már az is szánalmas önmagában, hogy ezek nekiállnak egy ilyen Ashley Tisdale nevű kreatúrának rajongói oldalt kreálni, ahelyett, hogy valami olyannal töltenék az időt, aminek bármiféle értelme is van. De a kommentek azért "megdobják". :D

Milyen csudajó belegondolni, hogy egyik-másik példány rövidesen szavazni fog. :D Azt azért nem feltételezem, hogy már szavazhatnak, bár...

[ Szerkesztve ]

(#17) caizzz válasza sp@rtan (#11) üzenetére


caizzz
aktív tag

Az én voltam. :DDD

marakujás kőbányai

(#18) puttputt


puttputt
őstag

Nekem a menürendszere tetszik (a linkelt oldalnak).
Nem erőlteti ránk a dolgokat. :DDD

Apropó. Nem lehet, hogy valójában a "Kormány" egyik titkos, kémoldala, csak álcázva? :D

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#19) Móci válasza caizzz (#17) üzenetére


Móci
addikt

:C :D :D Állat...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#20) puttputt válasza Móci (#19) üzenetére


puttputt
őstag

Hiába. :D A PHSajtófőnök válaszolt! :DDD
Én is kommentáltam... Ezt nehéz kihagyni. ;]

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#21) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Ez szornyu :W

...

(#22) sp@rtan válasza caizzz (#17) üzenetére


sp@rtan
senior tag

Ez valahogy nekem is eszembe jutott hogy te voltál :DDD De azt hittem hogy csak hülye vagyok...
Ennél szebben én se fogalmazhattam volna ;] Grat :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Jó ég! Ha a hülyeség fájna. :W

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#24) caizzz válasza JetiRulez (#23) üzenetére


caizzz
aktív tag

A te IWFW-s aláírásod se árulkodik túlságosan nagyobb színvonalról...

marakujás kőbányai

(#25) niti válasza bullseye (#13) üzenetére


niti
aktív tag

Ebben igazat adok neked.
Tényleg nem kell vérengzeni, ezek a tinik legalább békések, s az egész oldal arra megy ki, hogy szeretnek valakit. Azért ez is valami. :) De tényleg. Mindenki volt tini, és rajongás tekintetében én sem voltam különb. :D Mondjuk beszélni meg írni azért tudtam, de rám is ragadtak az akkoti hülyeségek.
Remélhetőleg ők is kinövik.

(#26) moha21


moha21
addikt

ceyntem szupcsi az írcsy :DDD

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#27) Lenry válasza D1Rect (#9) üzenetére


Lenry
félisten

Firefox alól is borzalmas.

egy darabig elvoltam, mire megvolt, hogy mi az a dizi...
design? és még csinál másoknak is? ILYET? :Y

cizoe: az utóbbi idők legjobb játszótere az iwfw. ennyi elkúrt tinédzsert csak a napiszaron lehet látni :DDD

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#28) niti


niti
aktív tag

Ez az iwfw ez nagyon durva :Y Szerencsére eddig még nem hallottam róla.
"Akik megvoltak" menüpont... :O

[ Szerkesztve ]

(#29) moha21 válasza niti (#28) üzenetére


moha21
addikt

Ez olyan, mint az iwiw-? Én nem vágom, nem néztem még.:)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#30) caizzz válasza moha21 (#29) üzenetére


caizzz
aktív tag

csak míg az iwiw az (international) who is who rövidítése, addig az iwfw az (international) who fuck with who-é :) Vagy valami ilyesmi.

Ráadásul az a retardált csíra csinálja aki anno az indepet is. Az biztos, hogy én adatokat nem adnék a kezükbe.

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#31) moha21 válasza caizzz (#30) üzenetére


moha21
addikt

vííí akkor nem sokról maradtam le.:) hehe who fuck who lol indepet se tudom mi lehet.:)
Nekem az iwiw is sok néha..

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#32) caizzz válasza moha21 (#31) üzenetére


caizzz
aktív tag

Az indep egy egykori hazai torrent tracker, csak úgy adták vették a több tízezres user adatbázist a retkek egymás között. :((( Ráadásul akit tudtak átvertek, kamu gyűjtésekkel, kamu nyereményekkel, miegymással.

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#33) moha21 válasza caizzz (#32) üzenetére


moha21
addikt

1234567 pass után meg nem csodálom vannak ilyen emberek :O
és nem csak ezek a tinilányok...manapság megy keményen az info bányászat a net-en.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#34) Metalfan válasza Móci (#7) üzenetére


Metalfan
senior tag

Morbid ON

Hitler elég sokat kísérletezett az optimális kivégzőeszközökkel kapcsolatban, amik a lehető "legköltséghatékonyabb" (már ha lehet ezt a szót ebben a vonatkozásban használni) módon végeznek az áldozattal. Sajnos túl jól sikerültek a kísérletei, de ez egyrészt más téma, ami már számtalan helyen számtalanszor ki lett már vesézve, másrészt én itt kizárólag a kivégzés módját tekintettem, nem pedig az áldozatokat.

Morbid OFF

Szóval a fejlövés a cuki rózsaszín ködben úszó "lányoknak" végső soron jó nagy pénzpazarlás lenne, majdnem akkora, mint egy péntek délutáni shoppingolás ;]

(#35) JetiRulez válasza caizzz (#24) üzenetére


JetiRulez
őstag

Pont én vagyok a bűnbak? 15 meghívót osztottam ki 2 hét alatt csak PH tagoknak. :P

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#36) mephi666


mephi666
nagyúr

úristen, az egy dolog, hogy hogy írnak, de kiírják, hogy "design"... ennél design-osabbat tudok a hóba brunyálni pár üveg sör után :O egyszerűen szégyent hoznak a nyelv mellett a normális webdesignerekre is... :( fejlövés helyett én valami jókis (munka)tábort javasolnék az ilyeneknek, hogy ne legyen ilyen baromságokra idejük...

(ui: egyik alapelvem, hogy ha valamit csinálok, akkor azt normálisan csinálom, mert egyébként duplán is elfecsérelt idő... néha inkább az a bajom, hogy nehezen kezdek bele, amit csinálnom kellene :B )

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37) Mr.Csizmás válasza caizzz (#17) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hááhááá :DDD

máris jobban vagyok :D

(#36) mephi666 autodidakta módszerrel HTML5 és AJAX tanulás :D lesz egy idő :))

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.