Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) niti


niti
aktív tag

:U

(#2) Fecogame


Fecogame
veterán

:U

Csak egy jó (?) reklám nekik...

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3) zH.


zH.
senior tag

Teljesen szánalmas az egész.

Idióta/nevetséges történetek nélkül is árusíthatta volna a cuccait.
Ugyanúgy ki kerülhetett volna főoldalra.

Amúgy berci-ke nem nézi a vaterát?! :o

Áá. pf. :(((

Csak felidegel ez a nagy f@szság.

[ Szerkesztve ]

just be

(#4) ABE


ABE
őstag

Szerintem elég bugyuta egy reklámkampány. Bár... ahogy nézem a netes fórumokat, nem mindenkinek esik le, hogy az egész egy kitalált valami. Az egészben a leggusztustalanabb, hogy elhitetik az emberekkel, ha nagyon figyelnek és szemfülesek, akkor elvihetik az autót. Na ja. :(((

(#5) mephi666 válasza ABE (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

én az első esetnél megnéztem a barackos könyvet... az a slusszpoén, hogy a behirdetett ár nem villámár, hanem induló... innentől meg már a kutya megette... (villámárral poénosabb lett volna, akkor mindenki bújta volna a vaterát tényleg éjjel-nappal... szerintem a vaterának is megérte volna beáldozni azt a pénzt)

ui: micsoda? itt fix ár van? ez mindjárt más... a könyvnél mintha induló ár lett volna megadva...

#6: akkor valakik sz*patásból tesznek fel hasonló termékeket? ez sem kizárt...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) Gergő_ válasza mephi666 (#5) üzenetére


Gergő_
őstag

az 1000Ft villámár volt, és 2 másodperc alatt vitték el

(#7) ABE válasza Gergő_ (#6) üzenetére


ABE
őstag

2 másodperc? Aha, ezt én is olvastam. Ezt ember nem tudja megcsinálni, mert ha jól emlékszem, a licitet megerősíteni is kell. Gondolom lehet írni erre megfelelő programot...

(#8) Gergő_ válasza ABE (#7) üzenetére


Gergő_
őstag

én szorgosan frissítgettem és le is maradtam 1 sec-kel, mint gondolom pár száz társam :D :D

(#9) puttputt válasza zH. (#3) üzenetére


puttputt
őstag

Biztos nincsen internetje szegény "bercimercinek" Ósztrálijában. :DDD

Egyébként, szívesen venném a ház elég a Mercit... csak félnék, hogy az időjárás megenné. :D Merthogy nem működőképes, az már biztos. :)) (Esetleg, ha alkatrészeket...)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#10) BITBOYS


BITBOYS
addikt

A csaj jó, a reklámötlet se rossz.
Ez a bármikor megnyomhatja a piros gombot viszont szánalmas. Utálom a szerencsejátékokat, mert már nem a szerencsén múlnak.

Asrock b760m pg riptide, Intel Core i3-12100F heavy overdrive :D

(#11) Mulderpapa


Mulderpapa
aktív tag

Mondjuk kalandos története van ennek a Mercinek. :)

http://belsoseg.blog.hu/2009/11/03/veteran_merci_otvenezerert_lehet_ez_igaz

És 800.000 Ft-ból mekkora reklámot csinál a Vatera. :)

http://209.85.135.132/search?q=cache:y0QGmSNjbKAJ:www.expressz.hu/auto/szemelygepjarmu/hirdetes-16001403/+mercedes+230+s+1972&cd=2&hl=hu&ct=clnk&gl=hu&client=firefox-a

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#12) Ice!?


Ice!?
őstag

És mondjuk azzal, hogy megadja az elérhetőségeit, (iwiw, féjszbúk, twitter,) nem sért szabályt?:U
Szánalmas ez az egész.

(#13) ABE válasza Ice!? (#12) üzenetére


ABE
őstag

Mivel egy reklámkampány része ez a kitalált eladó (és maguk az elérhetőségek is), ezért nincs értelme a szabályzat megsértéséről beszélni. :U

(#14) mephi666


mephi666
nagyúr

az lenne ebben a vaterás hülyeségben a slusszpoén, ha hazajönne berci és utolsó aukcióként villámáron eladná öccázé' a csajt :DD szerintem beneveznék rá... úgyis magányosan telnek most a napjaim :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) mephi666 válasza Kalandor (#15) üzenetére


mephi666
nagyúr

én mondjuk jókat röhögök az egészen, ami megy... :( olyan kommenteket látok ott a "verához intézve", hogy folynak a könnyeim... néhányan meg komolyan meg is kérdeznek dolgokat, mintha valami valós is lenne az egész mögött... amúgy a vatera is függőséghez vezethet: ex-anyósnak megmutattam, aztán bevásárolt rendesen... én meg a stephen king gyűjteményemet bővítgetem onnan szép lassan meg pár másik dolgot is vettem... ki lehet fogni korrekt áron jó dolgokat, de sok a csaló is... meg az olyan, aki izomból túlárazza a dolgokat és várja a balekot :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) localhost válasza mephi666 (#16) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Előre szólok, tudom, hogy kamu az egész, de olyan átlátszó!
Ha én vagyok a forgalmiban bejegyezve, ugye a nejem nem adhatja el az autómat?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#18) mephi666 válasza localhost (#17) üzenetére


mephi666
nagyúr

például... ;) kommentek között is azért megkérdezték tőle, hogy mi a pálya :) emberi naivitásra lehet építeni... ismerek pl. olyan embert, aki 24évesen azt hiszi, hogy a rajzfilmekben a szereplőket beöltözött emberek játszák :O

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#19) niti válasza mephi666 (#18) üzenetére


niti
aktív tag

De most ez a rajzfilmes dolog komoly? :Y
Amúgy nekem nem kéne a bercimerci. Lehet, hogy én vagyok az egyetlen azok közül, akik megnézték a hirdetést? :)

(#20) qestion


qestion
aktív tag

szabadítsuk ki Isaurát :Y

a pálya

(#21) niti válasza qestion (#20) üzenetére


niti
aktív tag

Aztán műtessük ki a szemét, hagy legyen vak ő is :DDD

(#22) mephi666 válasza niti (#19) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem inkább egy jó régi cápabömi kellene :) az szép járgány volt nagyon... sokat elveszített azóta a bmw a formájából... már várom, hogy jöjjön valami komoly "retro-modell" tőlük, ami nagyon hasonlít a régi cápára :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23) niti


niti
aktív tag

Megvan a nyertes. Höhh. 7 másodpercig volt nyitva az aukció :D

(#24) Gergő_ válasza niti (#23) üzenetére


Gergő_
őstag

kíváncsi vagyok erre a videóra : [link]

(#25) mephi666 válasza Gergő_ (#24) üzenetére


mephi666
nagyúr

amúgy rákerestem iwiw-en most, mert a scheimer szerintem nem egy gyakori név:

berciférj
verácska

keményen nyomják... kamuprofilokkal meg minden :) (berci alig 1hónapja regisztrált... meglepő...)

amúgy a gitárnál most villámár nélkül nyomják... rohadt nagyot fognak rajta kaszálni, az biztos... pár napja poénból ránéztem és szűk negyedmillánál állt... menni fog ez még feljebb is... amúgy sem olcsó a fender gitár... így dedikálva meg... khm... nem lepődnék meg, ha felmenni 1milla fölé...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#26) puttputt válasza Gergő_ (#24) üzenetére


puttputt
őstag

Ott figyel a háttérképen a Fifa08 is. ;] OMG! :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#27) mephi666 válasza puttputt (#26) üzenetére


mephi666
nagyúr

van ott minden, mint a jó boltban :) a kamu szerint a berci nagy playstation fan... szerintem fel lesz rakva egy kazal ps játék villámáron :) én szivargyűjteményt is látok... az még érdekelne is :DD habár, ha megnyerném teljes lelki válságba kerülnék, hogy elszívjam vagy sem :DD még csokornyakkendő is van... annak mi lehet a sztorija? x.y. kedvenc színésze viselte az oscar-átadáson? :F

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#28) puttputt válasza mephi666 (#27) üzenetére


puttputt
őstag

Nekem a kamerája kéne. Hogyha olcsón megszámítaná villámáron, még el is vinném. :)
Persze, itt nyilván licit van végtelenségig. :))

Columbo hadnagy (P. Falk) szivarjai, mi? :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#29) mephi666 válasza puttputt (#28) üzenetére


mephi666
nagyúr

ő csak ilyen apró csonkokkal mászkált mindig :DD 1-2szer a gyanúsított megkínálta és akkor el volt látva normális szivarral, de nem ez volt a jellemző... minden részt láttam vagy 5ször szerintem... amikor otthon laktam, anyukámmal nagy fanok voltunk :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30) ABnormal


ABnormal
őstag

azt olvastam,hogy Ő alakítja Verát,van itt valaki szegedről aki leellenőrzi? :D

(#31) ABE válasza ABnormal (#30) üzenetére


ABE
őstag

Hajlandó vagyok utazni, de mit kapok, ha negatív közelről leellenőrzöm? :DDD

(#32) mephi666 válasza ABE (#31) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem asszonytól rövid úton egy ivartalanítást :P

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#33) ABE válasza mephi666 (#32) üzenetére


ABE
őstag

Nem is szeretem a Merciket.... :U :P Na most mi van? :DDD

(#34) mephi666 válasza ABE (#33) üzenetére


mephi666
nagyúr

aham... persze... most már a merciről beszélsz :P ismerem ám én a dörgést... :P jelen helyzetben én is lecsekkolnám szívesen verát -20centiről :DD szerintem utána a kitaláltberci összes cuccát nekem adná ;] ;] ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#35) niti válasza ABE (#31) üzenetére


niti
aktív tag

Ezért most nagyon szégyelld össze magad!

(#36) ABE válasza niti (#35) üzenetére


ABE
őstag

Össze vagyom szégyellve magam, mint a nemtom mi.

(#37) #53246592


#53246592
törölt tag

A szemet k*#¤@, eladja a mercimet! Nem baj, legalabb arra a hulye koncertre nem kell mennem :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.