Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) batai15


batai15
félisten

nem rossz a játék., de a szegényesebb ellenfelek, maga a grafika , és úgy valahogy az egész nekem kicsit olyan b kategóriás darksouls érzést ad (videók alapján)
viszont nagyobb testreszabási lehetőségek tetszenek -

(#2) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Köszi a tesztet!
Nem azonnali vétel de majd ha megint sokszor akarok meghalni meg ideges lenni be fogom szerezni.
A játécmehanikai újitások tetszenek az meg nem gàz h a story nem annyira jó hisz a ds-ekbe is a kihívás hajtott előre nem a story.
A grafika meg megint nem érdekes. Ds1 a kedvenc akkor is ha nem szép mert a játékélmény bőven kárpótolta a grafikát szóval erre sem fogok panaszkodni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3) Šolaire válasza Kvelstadt (#2) üzenetére


Šolaire
veterán

Egyetértek.

“Praise The Sun” \[T]/

(#4) tailor74


tailor74
őstag

Köszi a tesztet! Mivel nekem még hátra van a DS3 befejezése is, ezért ráérek a vásárláson gondolkodni.. :)
majd valami akcióban jó vétel lehet.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#5) pantsuboy


pantsuboy
csendes tag

Szerintem aki végig nyomta a Soul szériát annak tökéletes vétel a Nioh még várja a DS3 következő kiegjét és a from softvare következő termékét. Csalódni nem fog benne. A harcrendszer személyes véleményem alapján jobb mint a Soulsban. Ezt az egyet nem vitathatjuk el tőle.

Év poénja: Azért vettem ezt a monitort mert az Indexen azt írtàk jó

(#6) Kvelstadt válasza pantsuboy (#5) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nagyon jó a harcrendszer de nem úgy hogy ezek jobbat csináltak mint a from. Ők maguk mondták hogy a souls játékok ihlették őket.
Meg szerintem a souls már nem változtathatott azonos cím alatt.
Lerakták az alspokat s most ezt a fejlesztők elkezdik továbgondolni és csiszolni mint ahogy a nioh-nál is látjuk.
Valszeg jobb és örüljünk neki majd minden ilyen címnél respect a from software-nek amiért megalapozták ezt a stílust.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7) pantsuboy válasza Kvelstadt (#6) üzenetére


pantsuboy
csendes tag

Az biztos. Összességében most így beleölt 20 óra után azt mondom hogy a DS3 vagy a Bloodborne jobban bejött de ha csak konkrét részeket veszünk ki (harcrendszer, item és craft rendszer pl) ott meglátszik hogy a NIOH már további lépcsőfokokat tett oda ahova kellet. Remélem ezzel beindul egy jó stílus irányzat, csak attól félek hogy ide is be akar jönni majd az is akinek köze nincs a stílúshoz :(

Év poénja: Azért vettem ezt a monitort mert az Indexen azt írtàk jó

(#8) kolopele


kolopele
nagyúr

Nem tudom az Uncharted meg a God Of War mellett lesz e még játékom erre a konzolra mostanában. Ez biztos nem, de egy sem amiben csak utalást is látok a Dark Souls - ra.

(#9) Šolaire válasza kolopele (#8) üzenetére


Šolaire
veterán

Mi a gondod a Souls-al? Nehéz? ;]

“Praise The Sun” \[T]/

(#10) kolopele válasza Šolaire (#9) üzenetére


kolopele
nagyúr

Dehogy :) Kegyetlen egy játék, még trainerrel is marha nehéz, nem szokásom bevetni csalást játékoknál de ennél kénytelen voltam, és mindezek ellenére örök energia flaskával, csúcsra járatott karakterrel is kinyuvasztanak mert vagy nincs idő inni, vagy jön 1db halálos csapás, szóval hagytam a fenébe az egész 3. részt, mert annak meg semmi értelme hogy az örök energiát bekapcsolja az ember, hiszen akkor sosem sebződik úgy meg érdektelen. Inkább hagytam a francba.

(#11) Vadernagyúr válasza kolopele (#10) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Én is valahogy igy vagyok.. :DD

PSN: joskovagyok199

(#12) kolopele válasza Vadernagyúr (#11) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nem földi halandónak való az a játék :D Aki szórakozni szeret egy játékkal mint én is, az nem fog vele sokáig kínlódni. Egy kis Battlefield 1 lövöldének, parának meg egy kis Resident 7, no meg némi káromkodás közepette egy kis Mafia 3 a remek optimalizáltsága miatt :DD Azt mondják a Dark Souls 2. része még szörnyűbb, te jó ég :W

(#13) Vadernagyúr válasza kolopele (#12) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Resident 7 életem játéka,nagyon komoly :DD

PSN: joskovagyok199

(#14) kolopele válasza Vadernagyúr (#13) üzenetére


kolopele
nagyúr

Néha majd kiugrottam a székből játék közben, de nekem még mindig a 4. rész az etalon. Azt négyszer vittem ki egymás után, ennél most ott tartok, hogy Ethan-t kiszabadítottam Mia - val, és készülök lassan a végső ütközetre. Itt azonban nem érzek késztetést még egy végigjátszásra, ellenben a DLC - ket azért várom hozzá.

(#15) Ronam válasza kolopele (#10) üzenetére


Ronam
addikt

Pedig csak ra kell erezni az ugrasokra, es a vedesekre, ha ez megvan annyira nem nehez a jatek (1-2 bosst leszamitva :D).

[ Szerkesztve ]

(#16) kolopele válasza Ronam (#15) üzenetére


kolopele
nagyúr

Igazság szerint semmi kedvem állandóan újrakezdeni a messzi távolból amikor elhalálozok. Ha ez normálisan lett volna megoldva, még tetszene is, de így nem. Semmi mást nem kellett volna tennie a készítőknek csak tenni bele normál meg easy fokozatokat, attól még bárki nyomhatta volna a jelenlegi hardcore - on.

[ Szerkesztve ]

(#17) Ronam válasza kolopele (#16) üzenetére


Ronam
addikt

Az már akkor nem Dark Souls lenne ;).

(#18) kolopele válasza Ronam (#17) üzenetére


kolopele
nagyúr

Lehet, éppen ezért rétegjáték, ahogy szerintem a cikkben szereplő is az lesz, játsszon vele az aki ezt tudja élvezni, nekem ez már túlzás. Én jobban szeretek kikapcsolódni mondjuk egy Gears of warral vagy mondjuk az új God of warral, de amit nagyon várok most az az új Zelda.

(#19) Kvelstadt válasza pantsuboy (#7) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azt innen megmondom hogy hangulatba nem is fogja felülmúlni a from játékokat nálam pedig szeretem a samuráj témát is nagyon. Viszont amit újit a from játékokhoz képest az meg tetszik.
De most előbb játszom aztal ami van mert a sok akcióba csak vettem a játékokat de időm nrm volt mindet tolni.
Aztán majd lehet ez lesz a kövi amit ps4re veszek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#20) Kvelstadt válasza kolopele (#10) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A potion mindig jól jön de előre jutni bosst legyőzni skillből kell nem potionra bizva magunkat.
Skillből amit sok halál árán tanulink meg, hol felidegesít hol majdnem megtör de sosem adjuk fel.
Nem tartom magam hüdenagy játékosnak de amit a souls játékok elvárnak azt már nem tartom kegyetlennek de valszeg csak hozzászoktam hogy az alap hogy meghalok. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#21) Vadernagyúr válasza kolopele (#14) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Én már easy módban kijátszottam,most konzolon majd megyek feljebbi szintre :)

PSN: joskovagyok199

(#22) Šolaire válasza kolopele (#10) üzenetére


Šolaire
veterán

Nem poti kell hozzá. Ha jól fejlesztesz meg jó cuccaid fegyóid vannak átmész rajta mint kés a vajon. Hosszú a betanulási ideje ezeknek a játékoknak.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#23) kolopele válasza Šolaire (#22) üzenetére


kolopele
nagyúr

A játék csak egy kikapcsolódás, szórakozás, még csak nem is kihívás, ez a szó számomra egészen mást takar. A játék csak egy SZÓRAKOZÁS kell hogy legyen, nem pedig kínlódás.
Vadernagyúr: Nekem bőven elég az easy fokozat, nem hiányzik egy újabb kínlódás, így is órákba telt mire a hajót végig bogarásztam.

[ Szerkesztve ]

(#24) Kvelstadt válasza kolopele (#23) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Lófa.t! Ez játék és vedd komolyan! :D
Egyébként igazad van de akkor nevezzük ezt másnak. Csak azért mert konzolon van mint a ténylegesen szórakoztató játékok még nem kell besorolni oda. Főleg hogy ha azt vesszük amit leírtál akkor nem is nagyon lehet.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#25) kolopele válasza Kvelstadt (#24) üzenetére


kolopele
nagyúr

Rendben, komolyan veszem! :) Meg is csinálom úgy is a Residentet hogy Zoe - t mentem meg, csak ahhoz még egyszer le kell gyűrnöm azt a többszemű szörnyet................Egyébként meg konzol vagy PC nekem egyre megy, szórakozásra bármelyik alkalmas (leszámítva a Souls sorozatot meg ami általában a from software kezei közül kijön :D ) Szerintem a családjukban a harakiri általános kedvtelés de az orosz rulettet sem zárnám ki :DDD

(#26) szarvasbogár


szarvasbogár
aktív tag

Jó cikk! Viszont a bossok gyengeségével nem értek egyet és az összpontszámmal sem:) minimum 85 de inkább 90 közeli.

(#27) MageRG válasza kolopele (#16) üzenetére


MageRG
addikt

"Semmi mást nem kellett volna tennie a készítőknek csak tenni bele normál meg easy fokozatokat..."
Dark Souls 3 needs an easy mode ;)

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#28) Šolaire válasza MageRG (#27) üzenetére


Šolaire
veterán

Nagyon jó :C
Ez is jól kifejezi az ilyen játékok lényegét.
[link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#29) kolopele válasza MageRG (#27) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nem rossz. Egyébként én meg elakadtam a mocsárban, semerre nem tudok menni, ha nem halok meg akkor meg ez van :D

(#30) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Nagyszerű játék, "öröm" benne meghalni. Ezt csak az érti, aki játszik is vele :)

Nem szimpla Dark Souls klón, több dologban is előtte jár, viszont pont annyira kegyetlen is. Fáradtan nem szabad nekiülni játszani, az tuti. :D

Ez az értékelés, azaz a 80 pont nagyon kevés, minimum 90%-ot kellett volna rá adni.

[ Szerkesztve ]

(#31) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

96 perces speedrun 6 halállal. o.O

Live-Die-Respawn

(#32) Šolaire válasza oriic (#31) üzenetére


Šolaire
veterán

Durva cucc :)

“Praise The Sun” \[T]/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.