Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Helyes, helyes! A legidősebb gyerek 7 éves és anyjuk Switch-et akar nekik - de legyen valami apának is :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2) Kasya


Kasya
nagyúr

A Hearthstone meg mindig ennyire nagy cim? Vagy csak inkabb konnyu portolni?

(#3) mike1334


mike1334
veterán

Szuper :) egyre inkább megérné beszerezni egy switchet, csak vagy a konzol vagy a játékok árát kellene csökkenteni. Persze tudom, nem Magyarország lakossága a fő célközönség, de azért picit lehetne lentebb vinni az árat szvsz. Illetve én személy szerint annak örülnék, ha egy "sima" kézikonzol verzió is megjelenne belőle, van xbox tvre, ez pont a mobolitása miatt tetszik.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#4) Béééla válasza Kasya (#2) üzenetére


Béééla
őstag

Gondolom egyszer ügyesen megírták Unityben és nem taknyoltak, Unity ki tud köpni Switch kompatibilis kimenetet, innentől csak kiskutyaszemekkel kell Nintendóra nézni és máris mehet Switchre a játék. Örülnék ha kicsit több igényes f2p cím megjelenne switchre. Durván el vannak árazva a játékok.
(no nem mintha a tuningolt pasziánszt tartanám 2018-ban a videojátékok csúcsának, de kezdetnek megteszi)

Bélabá

(#5) GodGamer5


GodGamer5
addikt

GTA 5 hd -n és full low-on biztos jól fog kinézni.... ;]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#6) Kisgépkezelő válasza GodGamer5 (#5) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

A két PSP-s rész állat volt a maga idejében. Hátha sikerül valamit üzletelni a Nintendonak, és nem egy GTA V portot kapunk, hanem mondjuk egy Switch exkluzív GTA Los Santos storiest, aztán rohanhat mindenki Switchet venni. Én a PSP-t is csak amiatt a két játék miatt vettem meg, igaz már csak akkor, amikor a használt példányoknak emészthető lett az ára.

(#7) mike1334 válasza GodGamer5 (#5) üzenetére


mike1334
veterán

Játszol is néha, vagy csak minden általad nem preferált konzol alá benyögsz valami szellemesnek szánt, ugyanakkor ritka ellenszenves kommentet? :U

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#8) zoltszalay


zoltszalay
tag

Hát azzal hogy nem cenzúrák a nyugaton xenoblade2t és minden módosítás nélkül jöhetett a gal gun 2 és a doom switchre már bebizonyították hogy felhagytak az óvatoskodó családbarát SWJ irányította konzol képpel, innentől kezdve bármi lehet.

A grafikailag egész jó egy handheldtöl https://youtu.be/1SfwENYViy8 (bár ez csak azt bizonyítja hogy a ps4es fifa15 még nem volt nextgen, míg a switches 18 már inkább az)

[ Szerkesztve ]

(#9) #52588800 válasza zoltszalay (#8) üzenetére


#52588800
törölt tag

A játékosok 10% -a 16 év alatti. Ugyan minek cenzúráznák.

(#10) zoltszalay


zoltszalay
tag

Egyébként amikor megvettem két dologtól tartottam az egyik hogy handheld mód oké, de hogy fognak kinézni a játékok a 108centis 4k tvmen -> nem is rosszul

A másik a Nintendo -wii-wiiu éra alatti cenzor hozzáállása amit megsínylett a manhunt2töl a tokyo mirage sessionig sok játék, de az is szintén javult.

[ Szerkesztve ]

(#11) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Csak nem rájöttek hogy fehér ember számára is értékelhető tartalom kéne az eladásokhoz, gülüszemű, mosdatlan hajú tenyérbemászó rajzfilmfigurták helyett?

(#12) GodGamer5 válasza mike1334 (#7) üzenetére


GodGamer5
addikt

Igen, játszok elég sokat, csak zavar, hogy egy “régi” nagy nevet szar grafikával átportolnak switch-re 18k-ért és mindenki ujong, hogy mekkora forradalom, meg rohanok megvenni...

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#13) Dr. Akula válasza GodGamer5 (#12) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Valószínűleg nincs 1080 SLI teljesítménye ennek a konzolnak (se), ezért nem fog 4K-ban parádézni. De még így is jobb mintha semmi se lenne.

(#14) mike1334 válasza GodGamer5 (#12) üzenetére


mike1334
veterán

De miért zavar? Meg kell venni? Ugyanezt látom Tőled xbox hírek alatt. Azért fura, hogy ennyire szíveden viseled mások pénztárcáját is :P Nem ez a Switch lényege..egy ps4et, xbox one-t soha nem fogod előkapni a buszon, hogy a GTA V-öt nyomd. Aztán lehet másnak meg lenne erre igénye, mindenki nagykisfiú és nagykislány, eldönti megér-e neki ennyit vagy sem.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#15) Sirandrish válasza GodGamer5 (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

PS3as szintet tuti tudná hozni, és azzal sem volt a világon semmi gond. És mindezt hordozhatóként...mi a baj vele?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) BOOMHUN


BOOMHUN
csendes újonc

Valószinüleg (ha jön egyáltalán) pontosan azzal a grafikával lesz amivel eredetileg is megjelent annó ps3, x360ra. Érdekesmód akkor még jó volt az embereknek.

(#17) BOOMHUN válasza BOOMHUN (#16) üzenetére


BOOMHUN
csendes újonc

Megelőztek

[ Szerkesztve ]

(#18) Sirandrish válasza BOOMHUN (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó az ma is mindenkinek, akinek nem csak grafikából áll a játék..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) zoltszalay válasza Dr. Akula (#11) üzenetére


zoltszalay
tag

"low quality trolling"

Pont hogy 2017ben a legeladottabb konzol a Nintendo switch, bizonyítva hogy tömeggyilok nélkül is lehet játékot csinálni .
... mindezt úgy, hogy Japánban és usában folyamatosan hiány van rendelés esetén több hetes a várakozási idő, most meg a külsős kiadók nem győznek portolni rá.

Ja meg ps4en is 6+ milliós ff15, 2+ milliós persona5 eladás bizonyítja hogy van igény jrpgkre akár teszik neked akár nem.

[ Szerkesztve ]

(#20) Dr. Akula válasza zoltszalay (#19) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Én konkrétan 1 értékelhető címet nem találtam hozzá, ezért nem is vettem ilyet. Pedig gondolkodtam egy kézikonzolon, de csak a hardvert nézegetni nem kell.

"Ja meg ps4en is 6+ milliós ff15, 2+ milliós persona5 eladás bizonyítja hogy van igény jrpgkre."
Lehet, de nem Európában. Én meg nem szamurájnak születtem.

[ Szerkesztve ]

(#21) zoltszalay válasza Dr. Akula (#20) üzenetére


zoltszalay
tag

Ízlések és ficamok különbözőek, jó játékot a horizonhoz

https://youtu.be/aVPXKdSEGNQ

XD

(az FF15ből 1 millió japán és Ázsia, többi nyugat, a persona5ből fél millió japán, a többi nyugat)

[ Szerkesztve ]

(#22) GodGamer5 válasza Sirandrish (#15) üzenetére


GodGamer5
addikt

Azon kívül, hogy 30fps-t max papíron tartotta. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#23) Sirandrish válasza GodGamer5 (#22) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én még Online is toltam. Nem volt tökéletes, de az Early Access világában, bőven játszható és élvezhető volt.
Switchen meg szerintem meglenne a 30FPS stabilan..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) zoltszalay


zoltszalay
tag

Akit a grafika érdekel hogy a switch hol helyezkedik el, multiplatform játékok összehasonlító videóit érdemes nézegetni

Pl
https://youtu.be/7-7mW9daU5E
https://youtu.be/LFkWUya0kWo

Lényeg hogy negatívum a kicsit gyengébb grafika -nem vészes- pozitívum a hordozhatóság. Akit abszolút nem érdekel a hordozhatóság és a Nintendo játékai annak PS4 a többieknek switch.

[ Szerkesztve ]

(#25) Šolaire


Šolaire
veterán

Dark Souls remaster :K megérdemelné mert remek játék. Remélem jön a többi platformra is ha tényleg kiadják.

“Praise The Sun” \[T]/

(#26) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A pletykált Nintendo Direct bizony január 11-én lesz.

[link]

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.