Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Nem sietik el.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) Kvelstadt válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jól áll a switch és lehet nem akarják hogy hiba csússzon be és elinditsák a szolgáltatást úgy hogy utánna meg nem győzik foltozni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Egyszerūen Nintendo 😉
Mit várunk tōlük hiszen egy rendes hardvert nem tudtak a Zelda alá rakni. Sok sikert nekik,de én nem bíznék benne,hogy valaha is beindul

Life, Uh, Finds A Way

(#4) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Ez milyen szolgáltatás lesz, hogy elő kell rá fizetni? Gondolom online multi és áruház van most is.

(#5) b. válasza hombre[EU] (#3) üzenetére


b.
félisten

Köszönjük Emese. Viszlát.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6) Wesder válasza hombre[EU] (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Istenem.... :(

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) Chp válasza hombre[EU] (#3) üzenetére


Chp
őstag

Emlékszem mikor elkezdtem fórumozni 2009 őszén és hasonló butaságokat írtam én is. Talán túl fiatal voltam hozzá. Nagyon vigyázz itt az ilyen megjegyzésekkel, baráti jótanács, nem bántani akarlak. Kicsinálnak, ha nem gondolkodsz mielőtt hozzászólást publikálsz. Hallgass rám!

(#8) oriic válasza Hunpriest (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ugyanaz kb mint Live meg PSN. Havi/éves díjért kapunk majd havonta NES/SNES játékokat, meg elvileg az online játék is ebbe fog tartozni.

Live-Die-Respawn

(#9) Chp válasza oriic (#8) üzenetére


Chp
őstag

A játékokat magunk választhatjuk ki? Tudni erről valamit esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#10) oriic válasza Chp (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván nem mi választjuk ki, de részleteket továbbra sem tudunk.

Live-Die-Respawn

(#11) Sirandrish válasza hombre[EU] (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezért megérte regisztrálni :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) Szakiii válasza Sirandrish (#11) üzenetére


Szakiii
addikt

Abban azert igaza van hogy nem toltal tul a hardvert de teny hogy ez kellett ha mar hordozhato a cucc :)

(#13) PandaMonium válasza Szakiii (#12) üzenetére


PandaMonium
őstag

Én személy szerint jobban örültem volna ha külön tartják a hordozható és az asztali konzol vonalat (mint a 3DS-Wii korszakban), és cserébe combosabb hardver kerül a Switchbe. Multiplatform címeket már most sem kellemes rajta játszani pl. az alap (40.000Ft-al kevesebbe kerülő) PS4-hez képest, feltéve, hogy egyáltalán megjelenik Switch-re az adott játék.

Az exkluzív kínálat viszont még szegényes, főleg ha valaki nyomta korábban Wii U-n a Mario Kart 8-at vagy a Zeldát, így mindenképpen kell mellé egy PC vagy egy másik konzol, ha az ember tényleg szeret játszani.

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#14) zoltszalay válasza PandaMonium (#13) üzenetére


zoltszalay
tag

Sokan írják, hogy multiplatform címeket ha van akkor switchre vesznek inkább, és így egyszerre van meg ugyanaz a játék handheldre és tvre, ami nem elhanyagolható szempont.

A grafika meg elég érdekes https://youtu.be/1SfwENYViy8

(#15) b. válasza PandaMonium (#13) üzenetére


b.
félisten

Nintendot soha nem a MP címek adták el. Szegényes az exkluzív kínálat?ezt nem hinném. konkrétan 9 hónap alatt erre jött e legtöbb a 3 konzolt figyelembe véve.A hordozhatósággal meg mindegyik játék exkluzív rajt...
Ezt a hardver vonalat engedjétek el, mert aki így közelíti meg annak felesleges megvásárolnia ezt a konzolt. NIntendonak kompromisszumot kellett kötnie a hordozhatóság és az üzemidő oltárán.Így is komolyabb címekben 2.5-3-5 óra között elmegy, ami nem rossz.Jelenleg ennyit tud a technológia 3 D játékokban akkumulátor és az ehhez kapcsolódó hardver terén, viszonylag megfizethető kategóriában.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#16) Hunpriest válasza oriic (#8) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Most nincs online játék Switchen? NES és SNES játékok lesznek csak, mert azért az elég :((( lenne.

(#17) Kvelstadt válasza Hunpriest (#16) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Dehogy nincs. Mario kartot mostanában csak úgy játszom.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#18) oriic válasza Hunpriest (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van, csak fizetős lesz ha elindul a szolgáltatás:

"Online play is free for Nintendo Account holders until our paid online service launches in 2018. "

Live-Die-Respawn

(#19) Hunpriest válasza oriic (#18) üzenetére


Hunpriest
senior tag

És akkor ennek most örülünk kéne, hogy fizetős lesz vagy mit várnak? Nyilván a (S)NES játékokért éri majd meg...

(#20) Kvelstadt válasza Hunpriest (#19) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha lesz még mellé cloud save meg jobb akciók azoknak akik befizetnek akkor jó is lehet.
Mert azt beláthatjuk hogy konzolon ez a divat és pont nem a nintendo fogja engedni a multit ingyen.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#21) oriic válasza Hunpriest (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Orulunk,nem orulunk, ha valaki multizni akar majd ki kell fizetnie a dijat.

Live-Die-Respawn

(#22) PandaMonium válasza b. (#15) üzenetére


PandaMonium
őstag

Igen, csak az emberek jelentős része nem használja ki a hordozhatóságot, cserébe szívnak a gyenge hardverrel. Simán meg lehetett volna csinálni amit mondtam, hogy külön tartják az asztali konzol és a handheld vonalat és közös architektúrát és APIt használnak, hogy könnyebb legyen mindkét konzolra megjelentetni.

Ha pedig már megragadtad a játék vonalat: Lehet, hogy erre jött az elmúlt 9 hónapban a legtöbb exkluzív, de összességében még mindig kevés van rá. Csak, hogy értsd mire gondolok, Switch-en a nevesebb játékok listája MK8, Splatoon 2, Zelda, Mario + Rabbids, Super Mario Odyssey, esetleg az Arms és ennyi, kifújt a konzol. Az meg, hogy a hordozhatóság miatt minden exkluzív rajta, ne viccelődjünk. Azért mert tudsz rajta pár órát játszani a vonaton még nem lesz Switch exkluzív pl. a Stardew Valley, ami elfut egy mezei Thinkpaden aminek az akksija nem 2-3 órát bír, hanem 6-7-et.

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#23) b. válasza PandaMonium (#22) üzenetére


b.
félisten

ezt nem tudom honnan veszed.. AZ itt lévő fórumozók 80 % a hordozhatóságot imádja a a gépben az exkluzív játékok mellett. ÉN is hol lehuppanok a nappaliba ott tolom, este felviszem az ágyba , vagy éppen 10 percig a konyha asztalnál. Dokkolóban alig van a gépen. Mutathatnál erről egy infót, mert légből kapott statisztikákkal én is alá tudom támasztani a mondandómat de ajánlom nézz be azért a topikjába a gépnek.
9 hónapja van piacon a gép. itt egy lista [link]rendezd sorba megjelenési dátum szerint, majd nézd meg hogy a Ps4 első 9 hónapjában hány AAA kategóriás( nem sudoku és társai )jelentek meg rá exkluzív címként. ) 2013 nov 15- Augusztus 15 ig pontosan 2 darab jött ki rá ami említésre méltó, Killzone Shadow Fall és az Infamous. szinte az összes nagy név 2015 ben kopogott be, ehhez képest a switch letette a legnagyobb neveit az első fél évben a gép megjelenése után.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#24) PandaMonium válasza b. (#23) üzenetére


PandaMonium
őstag

Szándékosan nem akarod érteni amit mondok. Hagyták volna meg külön a hordozható és az asztali vonalat, úgy akinek kell az a hordozhatót veszi, akinek meg nem az az asztalit. A játékokról pedig akkor elmondom még egyszer, hogy nem azzal van a baj amilyen tempóban jönnek, hanem, hogy kevés van még belőlük.

What I cannot create, I do not understand

(#25) Sirandrish válasza PandaMonium (#24) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt a részét értem hogy neked nem kell a hibrid gép, de azt a részét te érted hogy az egész konzol a nevétől megkezdve, erre lett kitalálva? Érted te azt hogy ez a gépnek a lényege? Hogy bárhol, bármikor, és bárkivel játszhass?
A Switchet előrendeltem, tehát már az első nap megvolt...soha egyszer sem vittem magammal még sehova, és nem is tervezem...mégsem elégedetlenkedek. Elég lett volna az asztali verzió mondjuk 40K-val olcsóbban? Naná...de ez nem az a gép. A PSnél sem reklamálsz hogy neked fele annyi ram is elég...

Az meg hogy a gép első fél évében (oké...háromnegyed év) 6-7 olyan NEM REMASTER cím látott napvilágot ami mind a játékosok, mind a szaksajtó szemében szuper alkotások....
Melyik másik gép mondhatja el magáról? PS4en az első fél évben mivel játszottak az emberek?? Infamous meg Order? Oszt ennyi volt a gép...

Nekem mindkettő van, mindkettőt imádom, de a Switch véleményed olyan mintha én bemennék az Audi szalonba és azért reklamálnék mert nincs 1.4es motorral az új A8as, pedig nekem az is elég lenne, vagy éppen nem kell bele annyi luxus, de legyen olcsóbb...

Értem a problémádat...de attól a gép nem lesz sz*r, csak nem neked van kitalálva.

Bár a játékfelhozatalt tényleg nem értem...gyakorlatilag erősebb a kínálata mint bármi másnak volt ...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26) PandaMonium válasza Sirandrish (#25) üzenetére


PandaMonium
őstag

Nem reklamáltam és nem panaszkodtam - elmondtam a véleményem. Ha nem tetszik azt sajnálom, de ezért még fölösleges habzó szájjal három oldalas, kioktató hangvételű esszét fogalmazni.

A játék téma onnan indult, hogy kevés van Switch-re, ezért az én véleményem alapján jelenleg nem alkalmas önálló konzolnak, kell mellé egy másik is, vagy egy PC ha az ember többet játszik. PS4-re az első pillanattól jöttek a multiplatform címek, és nagyon nem két játék volt a kínálat, mint ahogy a kisarkított példádban írod. Pontosan tisztában vagyok vele, hogy Nintendo-nál mindig az exkluzív címek vitték a boltot és nem a multiplatform, ezért írtam, hogy azokból pedig egyelőre kevés van ahhoz, hogy megérje az árát számomra.

Na, most hogy ilyen szuper szubjektíven fogalmaztam meg a mondandómat (harmadjára is), remélem nem rontja el a napod, hogy az interneten vannak olyanok akiknek nem egyezik a véleményük a sajátoddal. Bunkók vagyunk, tudom, meg kicsit büdösek is, de azért valahogy majd túléled.

What I cannot create, I do not understand

(#27) Sirandrish válasza PandaMonium (#26) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem picit félreértelmezted a mondandóm, vagy legalábbis a hangvételét rosszul lőtted be.
Nem volt kioktatás, még akkor sem ha úgy érezted.

A napom meg nekem nem a forumtémáktól lesz jobb vagy rosszabb...bármennyire is hihetetlen.

Nah mindegy...amíg te és a hozzád hasonlók fröcsögnek a gépre, én megyek és játszom egy jót rajta :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28) Kvelstadt válasza PandaMonium (#26) üzenetére


Kvelstadt
veterán

No offe se de azért nézd meg mennyire tartalmasak azok a játékok. Nem hasonlítgatom más platform játékaihoz de én elégedett vagyok emiatt.
A zeldába több mint 200óra ment és nem hogy nem untam meg de fájó szívvel hagytam abba mikor vége lett.
A mario is nagyon jó és tartalmas lett.
A xenobladdel még nem játszottam de abba is biztos van anyag.
A mario kart és a splatoon két eltérő multis játék mint amit megszokhattunk a többi platformon s bár nekem még csak a karthoz volt szeremcsém de azt imádom.
Persze ehhez az is kell hogy érdekeljenek ezek a címek, s ha ez nincs meg akkor valahol megértelek.
De pl nekem csak 3 játékom van és nekem is furcsa volt de nem érzem azt hogy húdekevés mert az év legjobb élményeit switchen kaptam úgy, hogy most ősz végén vettem meg a konzolt.
Azzal meg egyet értek hogy mádodlagos konzolnak való annak viszont nagyon jó szerintem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.