Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kikikirly


kikikirly
senior tag

Nekem csak egy kérdésem van: PhysX lészen-e?.X D
Egyre jobb játékok jönnek Switchre. :)

[ Szerkesztve ]

(#2) BabMester


BabMester
senior tag

Megint egy 2014-es játék Switchre teljes áron.. ez a baj ezzel a konzollal, hogy az új generációhoz (vagy az elmult 2év játékaihoz) már kevés a vas, ezért be kell érni a régi játékokkal aktuális prémium áron. Hosszú távra elég rossz befektetés egy Switch.

[ Szerkesztve ]

(#3) Edge válasza BabMester (#2) üzenetére


Edge
veterán

Miért, pl Doom eternal is meg fog rá jelenni, nameg melyik másik konzollal tudod megtenni hogy handheld módban játszod ezeket a címeket, egyikkel sem.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#4) Medocsabi válasza BabMester (#2) üzenetére


Medocsabi
addikt

Viszont amire kitalálták, amiatt viszik. Ezek a multi címek csak amolyan pluszt adnak hozzá. Szerintem :)

(#5) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Az a fura, hogy a Sony a Vitát nem folytatta, pedig a koncepció azonos.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#6) kilua válasza laceszgamer (#5) üzenetére


kilua
senior tag

A TV mód miatt a switch teljesen más "koncepció"

[ Szerkesztve ]

(#7) Wesder válasza BabMester (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Switch-et elsősorban a Nintendo címek miatt veszik. Én a Crash és Spyro miatt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) Th3Ac3 válasza BabMester (#2) üzenetére


Th3Ac3
aktív tag

Még mindig sokkal jobb a helyzet mintha úgy jártak volna mint WiiU esetében. Kijött pár belsős játék, de külső fejlesztőktől szinte semmi. Utazás közben meg egészen más élmény játszani, akkor is ha már végigvitted előtte gépen/ másik konzolon.

(#9) Scholes9 válasza BabMester (#2) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Switch egymagában kevés. Kell mellé vagy egy PS vagy egy Xbox, esetleg mindkettő, ahogy nálam is van. Ez így a jó. Viszont a Switch is kell az exkluzív címekhez.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#10) GodGamer5 válasza Scholes9 (#9) üzenetére


GodGamer5
addikt

+1

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#11) kilua válasza Scholes9 (#9) üzenetére


kilua
senior tag

Én is így gondoltam, van egy közepes PCm, mellé vettem switchet, aztán pár éve szinte csak switchen játszok...

(#12) Scholes9 válasza kilua (#11) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem lassan 2 éve van meg a Switchem, de a PS és az Xbox sokkal többet van használva. Switchen csak az exkluzív címek mennek, minden más a másik 2 konzolon.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.