Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Kapunk egy androidos, okos nem telefont.

plus ça change, plus c'est la même chose

(#2) Feverke


Feverke
tag

Erdekesen hangzik, mert akkor ez azt jelentene hogy kukazzak a 2/3dseket, meg a wii Ut is. Azert az egy eleg nagy pofon lenne sztem a fanoknak.

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#3) oriic válasza Feverke (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igazából a visszafelé kompatibilitás megszüntetése lenne a legnagyobb érvágás szerintem is, de várjuk meg szerintem mi lesz a vége, hátha meglepnek minket.

Live-Die-Respawn

(#4) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

A Nintendo-nak reg telefont kene gyartania, abban lenne biznisz.

[ Szerkesztve ]

(#5) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez szerintem nagyon gáz :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) Zigur


Zigur
senior tag

Ezek szerint a 3DS sikerét akarják folytatni, és félig meddig kiszállni az asztali szegmesnből.
Jobban belegondolva logikus, a 3DS-re rengetegen fejlesztenek, egy élő konzol, míg a Wii U-ra Nintendo címeken kívül már csak indie-k vannak. Kicsit sajnálom a dolgot, így 2 szereplőssé válik tényleg majd az asztali gépek piaca, főleg hogy az is inkább már csak 1.5, az XBone-ra már nem nagyon lesz exkluzív, csak a PS4-re.

(#7) derive


derive
senior tag

Szoval csinalnak egy gaming mobilt, raraknak egy custom droidot es ezt eladjak kezikonzol neven a hardcore Zelda fanoknak.... :W

[ Szerkesztve ]

(#8) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Wow, such innovation. Még egy NX pletyka hír, már vagy hat komcepciója van a gépnek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9) vhw válasza derive (#7) üzenetére


vhw
addikt

Kell majd a görcsnek, mikor ott lesz a Mini NES :D

Érdekes lesz látni melyikből kel el több... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#10) woros


woros
őstag

Ha lesz rá új oldalnézetes vagy 3D-s Mario, Donkey Kong, Yoshi, Mario Kart akkor nekem már jó. :)

(#11) Sonja


Sonja
veterán

Egyre jobban kezd tetszeni a koncepció. :) Talán még be is ruházok rá, ha... :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#12) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Az a durva hogy egy combos Tegra még így is fejlődést jelent az amúgy annyira nem koros WII U-hoz képest... Miközben egy ARM cucc 5-7 watt körüli fogyasztással.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#13) joey04 válasza noPublicFG (#1) üzenetére


joey04
titán

Máshol ezt írják:

Ugyanakkor azt is érdemes megemlíteni, hogy a korábban pletykákkal ellentétben nem Android fut majd a gépen, tehát a Google rendszere által képzett otromba szoftverréteg helyett a Nintendo operációs rendszere közvetlenül hozzáfér majd a hardverhez, ami mindig előnyös egy játékgép esetében.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) oriic válasza joey04 (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Soha nem is volt opció hogy droidos lesz az NX.

Live-Die-Respawn

(#15) noPublicFG válasza joey04 (#13) üzenetére


noPublicFG
senior tag

Úgy legyen! :) :C

plus ça change, plus c'est la même chose

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.