Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ribizly


ribizly
veterán

Nagyon remélem, hogy a Hellblade 2-n. :K

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#2) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Én kemény leszek és betippelek egy hack'n'slash játékot :) és nyomokban természetfeletti elemeket fog tartalmazni

Life, Uh, Finds A Way

(#3) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Ugyan kevés rá az esély, főleg az idei DMC 5 miatt, de azért egy DmC - Devil May Cry 2-t megnéznék.. :) Kedvenc részem, NEKEM.

(#4) hardzsi2


hardzsi2
aktív tag

Mindegy min, csak legyen egy nagyon igényes, Win-exkluzív húzócím.

Ne siessenek vele, inkább várjunk rá még 2-3 évet, de legyen ütős. Ráférne az Xbox-ra.

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#5) oriic válasza hardzsi2 (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha idén bejelentik, akkor szerintem minimum 4-5 év míg lesz belőle valami.

Live-Die-Respawn

(#6) GodGamer5 válasza ribizly (#1) üzenetére


GodGamer5
addikt

Szerintem a Hellblade-ről nem kéne lehúzni több bőrt. Így volt kerek a történet.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#7) ribizly válasza GodGamer5 (#6) üzenetére


ribizly
veterán

Pontosabban ez a történet. A vége pont akkora lehetőséget adott további történetek elmesélésére, hogy ihaj. Persze az is igaz, hogy ez így volt kerek egész. De az utolsó jelenet komoly kaput nyitott ki. Persze én sem hiszem, hogy tudna még egyszer akkorát gurítani.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#8) hombre[EU] válasza oriic (#5) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Gondolod akkora projektet kapnak a Micro-tól? Szerintem valószínūbb,hogy xbox2 launch-ra készítenek egy "techdemót". 10+ órás kampány nextgen grafika

Life, Uh, Finds A Way

(#9) hardzsi2 válasza oriic (#5) üzenetére


hardzsi2
aktív tag

Ebben igazad van. A Hellblade nyári kiadása óta még egy darabig el lehettek foglalva az utómunkákkal (patch-ek stb.), illetve a Microsoft miatti új irodába költözéssel stb. Szóval kb. fél éve tervezhetik csak az új nagy játékukat (Musk után szabadon: Big F@kking Gém).
Miután tudjuk, hogy a RDR2 készítése 7-8 év volt, tehát még egy jóval kisebb ambíciókkal / méretekkel rendelkező AAA kategóriás játék is simán elvihet 4-5 évet...

Sajnos a játékvilágban a megfelelő színvonalú igényes tartalom összerakása igencsak időigényessé vált.

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#10) oriic válasza hombre[EU] (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ahhoz szerintem extra meló kellene. Ha igazak a pletykák, akkor új Xbox devkitek tavasszal-nyár elején mennek ki, ehhez kb. csoda kellene, hogy 2021-re legyen új játékuk az új konzol premierjére. (Szerintem legalábbis)

És azt se felejtsük el, hogy jelenleg sem pihennek, hiszen besegítenek ugyebár a Vaderes VR játékba is.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#11) hombre[EU] válasza oriic (#10) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Indie-ként elkészült a Hellblade 3 év alatt. Több pénzbōl,több emberrel... Ok nem launch,de early 21? Gondolom már kész volt a koncepció a felvásárlás elōtt és megy a meló

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#12) Šolaire


Šolaire
veterán

Enslaved 2. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#13) GodGamer5 válasza Šolaire (#12) üzenetére


GodGamer5
addikt

+1

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#14) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

ikszboksz exkluzív PoP! Hellblade stratégia!! Instant buy lesz. (Mobilra :D )

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.