Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Várom a kritikákat, illetve az ujjongó userokat!

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#2) orionstar


orionstar
csendes tag

Gratulálok jó cikk! Tetszik, csak kicsit több képért fáj a szívem. :(

[ Szerkesztve ]

"...szeretem ha a világ jó néha kell már egy emberi szó..."

(#3) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

"Van még benne 3G, de ismerve az itthoni szolgáltatókat, semmi jóra ne számítsunk. Ez alatt lefedettség hiányt, sávszélesség hiányt, adatkorlátot, és horrorárat értsünk."

Ezt nem teljesen értem. :U

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#4) infectedmann


infectedmann
őstag

180.00 Ft lesz állítólag kártyafüggetlenül és valszeg a 16GB -os modell fog ennyibe kerülni.
Van benne GPS chip igen, de az apple nem is ígért autós navigációt, bár biztos, hogy a jövőben majd engedélyezve lesz, hogy 3rd party cégek fejlesszenek rá szoftvert.
A Bluetooth -t én sem értem miért korlátozzák és miért csak mono.
Amúgy nem kell annyira paranoiásnak lenni. A 3G -nek elég jó a lefedettsége, mondjuk az igaz, hogy adatkorlát az van, de hát ki fog pl. a mobilján 5GB -nál nagyobb adatforgalmat bonyolítani? :U
Ebbe a repedős témába meg ne menjünk bele mert van akinek reped van akinek nem, sőt olyan legenda is terjed(t), hogy találkoztat olyan bontatlan példánnyal ami repedezett, de persze bizonyíték semmi csak szóbeszéd. Van akinek repedezik, van akinek nem, de az biztos, hogy fehér 3gs szifont senki se vegyen mert eddig úgy néz ki, hogy ez a repedés a fehér szifonok betegsége.

Amúgy erre arra egész baráti áron lehet olaszból behozatott független szifont kapni :)
Én a közeljövőben is ezekre a hírdetésekre vadásznék mert biztos olcsóbban lehet majd beszerezni mint a Trémobiltól, főleg, hogy jó ideig biztos hiánycikk lesz itthon.

--Adás vége--

[ Szerkesztve ]

(#5) biker


biker
nagyúr

az utolsó betű után sem tudom, hogy ipod touch vagy iphone a cikk témája, csak tippem van, hogy bár 2,5x annyiszor ipodnak írod, de egy iphoneról lehet szó, mert az ipodban nincs gps :(

szóval akkor?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6) cizoe


cizoe
őstag

pwned :DDD

(#7) Uniden válasza biker (#5) üzenetére


Uniden
csendes tag

jobban megfigyeled az ipod touchrol irt csak szentelt egy bekezdést az uj iphonera is :)

am jó a cikk én is igy csináltam néhány napja :)

(#8) joey04 válasza Bocha (#3) üzenetére


joey04
titán

Elég meredek kijelentés, konkrétan nem is igaz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) burrogh


burrogh
csendes tag

Nagyon jó és hasznos cikk, gratulálok hozzá! Emellett el kell mondjam, hogy Steve Jobs termékei közül szerintem ez az ami igazán kilóg a sorból. Ennnyire imádott és egyben utált produktuma nem volt még. Én az utóbbihoz tartozom. A cikk tárgya az csak hagyján, na de az iPhone. Egy tökéletes (már persze amennyire lehetett volna, de biztos jobb mint a mostani) Touch kiadása jobb lett volna , mint az ami most folyik miszerint a kettő keveredik. Persze a a felhasználhatóság tökéletesítése miatt. Sokkal jobb és megkötöttségek nélküli eszközök is vannak.

[ Szerkesztve ]

"I'm gonna send him to outer space, To find another race..."

(#10) Blindmouse válasza Bocha (#3) üzenetére


Blindmouse
senior tag

a 3g itthon még annyira gyerekcipőben van, nem működik rendessen, drága, nincs lefedettség, gyenge a jel, kicsi a lefedettség
Az ipod touch feltöréséről szól, mégpedig a 2.0 szoftveréről. Ugyaníg lehet a sima iphonet is feltörni, de az még nem ajánlott, mert lehet nem fogadja el a sim-et vagy hasonló.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#11) azbest


azbest
félisten

elég zagyva az irás... nameg ha jól emlékszem valami amcsi adózási dolog miatt nem adhatják ingyen a frissítést... hasonlóképpen mikor a wifi kártyát lehetett fw update-tel gyorsabbra frissíteni.

Mellesleg nem tudom mennyi ideig lesz elérhető ez az írás, mivel elég erősen súrolja a warez kategóriát :U

[ Szerkesztve ]

(#12) Blindmouse válasza azbest (#11) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Ha nem érted, nem kell kiakadni, valószínűleg nem neked írtam (no offense).
De a warez-hoz ennek annyi köze van, mint amikor a gyári windózodra telepítesz valamit. Tessék megvenni a software update-t lementeni a lemezre, és azt módosítani.
Vagy nem tudom, énmég nem hallottam olyanról, hogy valaki nem azt csinálna a hardverével amit szeretne...

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#13) joey04 válasza Blindmouse (#10) üzenetére


joey04
titán

a 3g itthon még annyira gyerekcipőben van, nem működik rendessen, drága, nincs lefedettség, gyenge a jel, kicsi a lefedettség
ez továbbra sem igaz

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) joccadoki válasza joey04 (#13) üzenetére


joccadoki
senior tag

pláne ma

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.