Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Nem sovány 1TB mellé az a 8MB cache?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) Komplikato


Komplikato
veterán

Hááát, WD-nél már az Eco szériás 1-2TB HDD is 64MB-os. SeaGate meg most kezdte el szórni a 4GB SLC SSD-vel egybeépült vinyókat, de azok is 32/64MB-os cachel jöttek. Szerintem elírás.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#3) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

"USB 2.0 külső Blu-ray olvasó" húdenekiestek a fejlesztésnek, szinte szédülök ettől a sebességtől... Talán ha BDXL író lenne USB 3.0-ás+eSATA csatival slim kivitelben, akkor mondanám, hogy igen, haladunk. Ez kb 2007-ben lenne hír...

A gyors SSD-k viszont tényleg jól jönnek+használható áruk van végre. Az árazás nekem nemegészen világos, szval melyik is kerül 230$-ba?

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#4) vgergo válasza Komplikato (#2) üzenetére


vgergo
aktív tag

Ha elírás, akkor 128Mb akart lenni?

(#5) helkis válasza Komplikato (#2) üzenetére


helkis
addikt

ez noti hdd, nem 3,5"..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#6) Dassler válasza t72killer (#3) üzenetére


Dassler
őstag

F40 - 130$
F80 - 230 $
F160 - 450$

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#7) Male válasza helkis (#5) üzenetére


Male
nagyúr

Jah... Samsung gyakorlat szerint notivinyónál:
5400 rpm -> 8MB
7200rpm -> 16MB
...de most ahogy átpillantottam ,a Seagate is így csinálja.

(#8) Angel1981


Angel1981
veterán

Ez a Corsair F sorozat nagyon bejön!

(#9) Duree


Duree
veterán

Sajnos az SSD meghajtók ára még mindíg nagyon magas a hétköznapi felhasználó még csak a tesztekben látja,Talán lehetne csökkenteni az árát

duree54

(#10) 1269 válasza Duree (#9) üzenetére


1269
tag

Én csak akkor veszek ssd-t, ha 40e huf alatt lesz a 128 gigás, minőségi, sok év garanciás.
(lehet sokat kell még aludni :)) )

(#11) t72killer válasza Duree (#9) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Én ezekután utánajárok, vannak-e 15-16"-os notik 2 winyóhellyel. A 40gigás példány egész jó árban van, simán ráfér egy win7 rendszer progikkal, tárhelynek meg vannak már terás notiwinyók is (asztaliban meg hamarosan 3 teránál leszünk)

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#12) zsirfecske válasza t72killer (#11) üzenetére


zsirfecske
addikt

tb-os 2,5-es hdd nem fog belemenni notiba, legalábbis a megfizethető fajta biztosan nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.