Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Már egy jó párszor megjártam. Megtanultam, ha valami problémám van, magamnak kell intézni, mert az igazságszolgáltatásra nem számíthatok. Egy vicc az egész.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2) bullseye


bullseye
addikt

Nézd a jó oldalát, újra el fogja követni, és akkor már ez is letöltendővé válik...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3) #56230144 válasza TazLeacher (#1) üzenetére


#56230144
törölt tag

Aztán még téged b*sznak meg...Szánalmas ez a rendszer.

(#4) TazLeacher válasza #56230144 (#3) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A "megbaszáson" már túl vagyok képletesen, vagyis már megjártam. Megérte? Meg. Bár akkor úgy gondoltam, hogy rácsesztem (bár akkor is azt mondtam, hogy ha visszacsinálnám se csinálnám másképp, maximum óvatosabb lennék ;] )

A következőnél megpróbáltam törvénytisztelő állampolgárhoz híven eljárni. Megtettem a feljelentést, jártam rendőrségre meg ilyenek. Megmondtam, hogy ki csinálta, elkapták. Mit kapott? Semmit. Azt mondták, hogy ne csinálj ilyet többet, oszt' csókolom. Valószínűleg, ha egy kalapáccsal ripityára törtem volna az ujjait, akkor többet tényleg nem csinál ilyet, és még én is jobban éreztem volna magam. Részemről ez után az eset után megfogadtam, hogy amíg nem komoly bűntényről van szó, én nem megyek még egyszer rendőrségre...minek? Raboljam a saját időmet, hogy utána a sz@rházi az utcán a pofámba röhögjön? Ha meg utána csinálok valamit, akkor jól megszívom, mert mindenhol nyoma van a feljelentésnek, egyből tudják, hogy mi a helyzet...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5) FatalEror válasza TazLeacher (#4) üzenetére


FatalEror
addikt

Érdekes.......Ha valaki lop.csal hazudik,az természetes,de ha valaki bántalmazza azt akit lop-csal hazudik,arra egyből rácuppannak. :U Elbaszott egy társadalom...Amúgy egyetértek a módszereddel,és díjazom is,más hogy úgy sem lehet rendre nevelni.

HardCore is my LifeStyle

(#6) HuMarc


HuMarc
addikt

És ha nem fizeti ki? Akkor nem kell letöltenie a netről a büntetést?

[ Szerkesztve ]

(#7) nightmare13 válasza HuMarc (#6) üzenetére


nightmare13
senior tag

Ezt a 15 hónapos fizetési időt úgy kapta, hogy a feljelentéssel együtt elindítottuk a polgári peres eljárást is, mert így annak a költsége nem terhel minket.

Ha nem fizet, akkor se lesz vele semmi. Max nekünk, károsultaknak kell végrehajtókat fogadnunk, ő ugyanúgy szabadlábon marad...

Egyetértek mindnekivel, vicc az egész. És erről még csak nem is a sokszor szidott rendőrök tehetnek, őnekik követniük kell az eljárásrendet...

Én is elintéztem volna személyesen, csak sajnos Szegedre nem nagyon tudok leugrani Zalaegerszegről...

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#8) beefjeez válasza TazLeacher (#4) üzenetére


beefjeez
senior tag

Dettó ugyanez történt, már 2 éve, egy ezer fős faluban, azt is tudtuk ki követte el, semmi, nem foglalkoztak vele. :U
De ha én, vagy akárki odamenne hozzá, "elrendeznénk" a kárt, akkor mi tuti rácsesznénk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.