Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Ezt be is szerzem majd.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) Wesder válasza janeszgol (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Èrdemes :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) XuChi


XuChi
addikt

Lemezen meg fog jelenni Xbox-on ? Sehol nem találok info-t róla :((

One X-en csak jobb lesz mint a ps4 verzio!

PC-n egy bug miatt elszált 3 óra gameplay-em, nem akartam újrakezdeni. De Boxon adnék neki még egy esélyt :R

[ Szerkesztve ]

(#4) Wesder válasza XuChi (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Digitálisan nem jó?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) XuChi válasza Wesder (#4) üzenetére


XuChi
addikt

Digitálisan kell a francnak :((( Én a polcomon akarom tudni a játékokat, nem csak egy listában a monitoromon.

(#7) NandorHUN válasza XuChi (#3) üzenetére


NandorHUN
addikt

??
Nem egyszerűbb feltenni FAR -t ?

Egyébként meg van mentéskonvertáló program, ha felteszed a FAR-t , akkor "elszáll" a mentésed igen, de ha visszakonvertálod a mentést, akkor tudod megint használni. Igy akár olyan mentéssel is megy a játék, ami rögtön az E endinghez visz.

Egyébként Box-on biztos nem fog olyan jól kinézni a game, mint PC-n.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#8) RudY válasza NandorHUN (#7) üzenetére


RudY
addikt

Mármint milyen pc-n, ahol full max felbontással hajtható?

(#9) XuChi válasza NandorHUN (#7) üzenetére


XuChi
addikt

Ennek a játéknak tök mindegy min fut. Legyen 60FPS azt kész. Annyit meg már csak kiszenved magából a One X is, egy ilyen grafika mellett. Nah de ha nem is lesz "fizikalikopi" akkor meg doszt nem is érdekel az egész!

(#10) NandorHUN válasza RudY (#8) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nálam GTX 1080-al és egy 7 éves i7-2600K-val simán ment a QHD 60fps Re-Shade moddal.
Igaz biztos ami biztos feltettem a FAR-t is, de nálam elötte se crashelt.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#11) Wesder válasza RudY (#8) üzenetére


Wesder
félisten

Hát ja... Olcsóbb az X mint egy 1060-as kártya, de azèrt legyen már PC grafika.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) nemlehet válasza Wesder (#11) üzenetére


nemlehet
őstag

Ha már arról szólt az egész One X reklám, hogy ez mekkora erőgép meg hánycsillió terraflops :D Akkor legyen már.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#13) Wesder válasza nemlehet (#12) üzenetére


Wesder
félisten

6TF konzolhoz kèpest sok, PC-n átlagos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) NandorHUN válasza Wesder (#11) üzenetére


NandorHUN
addikt

Mondjuk 1060 ára csak a bányaszat miatt ilyen magas jelenleg.
Én anno 145 (vagy 155?) -ért vettem másfél éve az 1080-amat. Azóta ugyanez a konstrukció ~190-200 ezer lenne.

Szóval jelenleg X csak ezért "éri" meg, jó időben lett elindítva a konzol.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#15) Wesder válasza NandorHUN (#14) üzenetére


Wesder
félisten

Az mindegy, mièrt annyi a kártya, amennyi. Ok 1080 150k + RAM + proci + ház + HDD/SSD + alaplap + hűtès, ès mindjárt 350k a gèp hogy normálisan játszhass.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) NandorHUN válasza Wesder (#15) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ok, mondjuk spec. én azért PC-n játszok mert nekem sokkal olcsóbb. Egyetem miatt amúgy is kell gép - bár sztem egy normális háztatásba bárkinek kell rendes PC -, ha ezt belekalkuláljuk akkor egy + vételre normális VGA jobban megéri máris, mint egy konzol.
PC-ből se kell a legújabb csilivili CPU-t meg DDR4-es ramokat megvenni, mint ítam én is 7 éves CPU mellé vettem meg a GTX 1080-at.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#17) XuChi válasza NandorHUN (#16) üzenetére


XuChi
addikt

Egyáltalán nincs szükség egy háztartásba asztali PC-re. Laptop és mellé konzol ennyi. Ha speciális igények vannak mint nálam, az már nem átlagos háztartás!

[ Szerkesztve ]

(#18) NandorHUN válasza XuChi (#17) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ja, csak mondjuk egy laptop sokkal kényelmetlen, kisebb, lassabb és a kijelzője is sokkal szarabb (általában TN).
Nekem is van laptopom, de ha nem muszály nem használom.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#19) XuChi válasza NandorHUN (#18) üzenetére


XuChi
addikt

De átlag felhasználásra egy laptop a mai családoknak teljesen elég. Minecraft, Email, Facebook, stb stb. Egy asztali géppel az életbe nem vonulsz be az ágyadba netezni, filmezni, egyebek. Nekem is asztali gépem van, nem is egy, de ha tehetem, inkább a laptopommal vonulok be a hálószobába és az ágyban kényelmesen fogyasztok tartalmat, meg chat-elek a haverokkal. Nálunk a családban 3 emberre jut 7 laptop. Ezen felül van nekem 2 asztalim. 1 játékra, meg adatmentésre. 1 meg tartalomfogyasztásra.

Szerintem a laptop sokkal kényelmesebb és célszerűbb egy ÁTLAGOS felhasználásra egy családnak, mint az asztali gép. De ma már jellemzően ahány családtag, annyi notebook+tablet+telefon :)

(#20) janeszgol válasza Wesder (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Az új játékok közül idén csak egy fér bele és szerintem ez lesz az. Meg veszek három használt játékot (FC4, Mafia 3 és Witcher 3) és idén letudva a dolog.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.