Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Az emberek azért vesznek tabletet, mert van elbszni való pénzük. Ezt felesleges fejtegetni.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#2) BulletBill27 válasza Blindmouse (#1) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Elég sajátos látószöggel rendelkezel. :U
Én egy 9 éves pc-t használok, ideje lenne lecserélni. Mivel CSAK böngészek rajta (konzolon játszok) nincs szükségem egy másik pc-re, elég egy tablet is, ez meg megy a kukába. :)

(#3) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

En pl a fordítottja vagyok. En csak az iPad-et használom (Mini Retina 4g - 90.000) és notebookot nagyon keveset használok. Rengeteget játszok, olvasok, netezek, YouTube-olok akár Safariban is ( nem kell flash, a html5 mar elterjedt ) . Ki kell próbálni, milyen használni. Nem programozasra való, de minden másra szerintem tökéletes NEKEM ;) hazidolgozatot nem egyszer írtam mar vele és nem volt nyűg!

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#4) Xero válasza BulletBill27 (#2) üzenetére


Xero
nagyúr

Sokáig nekem sem volt, mert egy ws és egy laptop mellett feleslegesnek éreztem.
Aztán év végén eldöntöttem, hogy kell egy teszt célokkal. Továbbra sem láttam másra szükségét.

Azóta nagyon megkedveltem, mivel ez az egyetlen eszköz amin tényleg csak szórakozom (kivéve ha egy-két app és frontend tesztet végzek). Kényelmesen tudok híreket olvasni, böngészni. Az aksija is piszkosul hosszú életű.

Viszont elsődleges eszköznek nem szabad megvenni. Nálam is mindig ott van, de a táskában ott van mellette a laptop is.

szerk: Egyébként fő fejlesztő platformnak nem való, de korrekcióra web-re (Diet Coda), vagy Xcode project átnézésre, apró korrekcióra (Fast Code), esetleg SSH managementre (Server Auditor) teljesen jó.

[ Szerkesztve ]

(#5) BulletBill27 válasza Xero (#4) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Értem, amit mondasz. Nos, én valóban csak böngészek a ,,nagy gépen", nem csinálok rajta semmi mást, tényleg semmit. Sőt a telefonommal is ellennék, csak kényelmetlen a kicsi képernyője a huzamosabb netezéshez (nagy telefont nem akarok), ezért gondolkodom tableten. Nekem nem okozna gondot, vagy fennakadást az asztali gép nélküli élet. Persze, aki használja rendesen, (azon dolgozik, játszik, töltöget, stb.) nyilván problémás lenne pc nélkül élni. :)

(#6) Xero válasza BulletBill27 (#5) üzenetére


Xero
nagyúr

Akkor venni kell egy Airt és pont. Kár ezen gondolkozni. ;)

(#7) BulletBill27 válasza Xero (#6) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Értettem Főnök :DDD
Egyébként valóban az iPad Air-en gondolkodok, bár lehet, hogy Air 2 lesz belőle :B

(#8) alkatraz3000 válasza BulletBill27 (#7) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Most mar csak annak éri meg megvenni, aki nem tud nélküle létezni. Érdemes kivárni az újat.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#9) Dr. Oid


Dr. Oid
aktív tag

Megint itt vagyunk... Ezredszer is leirja valaki, hogy szerinte mit, hogyan, kinek igen, kinek nem, amivel meg nincs is semmi baj, de jon a sok okos, aki mar azt is megirja, hogy mindenki hulye, aki, meg az is, aki nem.
Emberek! Mindenki vegyen azt, ami akar, masnak semmi koze hozza, kesz. Elb@szni valo penzt emlegetni meg aztan vegkepp ertelmetlen.

Miert olyan nehez nem beleszolni masok izlesebe, elvarasaiba? :(((

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.