Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Gratulálok a türelmedhez és a cikkhez :)

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#2) Sident96


Sident96
tag

Valaki tud ilyen játékot mondani pc-re? Ilyen manga szerű rpg-t. MMO-t ismerek, de játékot nem, csak a Sudeki-t de az nem tetszik. És persze az összes Final Fantasy-t ismerem, de azokat szeretem is.

(#3) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

És még egy ok, hogy vegyek egy PS3-at.

Most, hogy itt lesz a 4, talán mélyrepülésbe mennek az árak. :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#4) pkornel


pkornel
aktív tag

Én nem értek egyet a tesztel ez simán 9 pontos játék mint ahogyan általában értékelték! :C

(#5) oriic válasza pkornel (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyénfüggő, neki ennyit ér. :)

Live-Die-Respawn

(#6) Mister_X válasza oriic (#5) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ez egy kicsit visszacsapó dolog is - mármint az egyéni pontozás. Lehet, hogy dévnek nagyok voltak az elvárásai, de szerintem nem lett ennyire hétpontos a játék. Még GameRankingson is 86.46%-on áll, szerintem is egy laza kilencesnek kellene lennie az értékelésnek, főleg azt szem előtt tartva, hogy nyugaton hiány van a stílusból, főleg PS3-on. Nekem a harcrendszer például nagyon bejött.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7) oriic válasza Mister_X (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Maga mit keres itt, mé nem Kratost nyúzza? :DDD

Live-Die-Respawn

(#8) Mister_X válasza oriic (#7) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Miféle Kratos? Ja, hogy GoW HD... most töltődik lefele.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9) ldave válasza Mister_X (#6) üzenetére


ldave
félisten

Sokat gondolkoztam a 7 és 8 pont között, de a sok apró bosszantó hiba, amit említettem is a tesztben lefele hajlította a pontot. És persze hogy nagyok voltak az elvárásaim, mégiscsak az utóbbi idők legnagyobb költségvetésű jRPG játékáról beszélünk és a közeljövőt nézve nem is nagyon jön hasonló játék egyhamar. Most lehet azt mondani, hogy ezek a klasszikus jRPG stílus velejárói, de 2013-ben szerintem ez már nem elég, még akkor se ha Japánban 2011-ben jelent meg :)

Amúgy meg 7 pont az én olvasatomban egy jó játék, melynek vannak játékélményt befolyásoló hibái , az 5 pont jelenti a középszintet ha 10-es skálát használunk. Legalábbis én ez alapján pontoztam jelen esetben és a jövőben is így fogok, ha írok ide tesztet.

A Slime draws near! Command?

(#10) zsotesz81 válasza Sident96 (#2) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Grandia 2 van pc-re, az szerintem nagyon jó.

(#11) sing1ep1ayer válasza pkornel (#4) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Nem tudom... :U Én speciel nem ismerem a Ni no Kunit, de már pusztán a cikkbe beszúrt képmentéseket elnézve sem adnék rá 6-nál többet. A játékmenetnek és a sztorinak marha jónak kell lennie, hogy ellensúlyozza ezt a grafikát, ami erősen a 10 évvel ezelőtti, gyermekek részére készült oktatójátékokra emlékeztet.

(#12) Synthwave válasza sing1ep1ayer (#11) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

gameplay > graphics

Anytime.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13) Pikari


Pikari
őstag

szép kis hype nőtt a játék köré, tőlem is kérdezték már, hogy ismerem -e a játékot.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#14) ldave válasza Synthwave (#12) üzenetére


ldave
félisten

Nem mindenkinek :)
Amúgy meg szerintem az egyik legszebb játék a jelen generációban, 10 éve elképzelhetetlen volna ilyen.

A Slime draws near! Command?

(#15) Mister_X válasza ldave (#14) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Nem mindenkinek"

Akkor az játsszon 3DMarkokkal. :N

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#16) oriic válasza sing1ep1ayer (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ebben a stílusban hogy akarsz jobb grarfikát? Ez nem a Crysis 4.

(#15) Mister_X

PS3-on? Telefonon? :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#17) sing1ep1ayer válasza oriic (#16) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Azért egy bizonyos szintet meg lehetne ütni. Ahogy [oWn]f4te is írta: gameplay > graphics, de azért nálam van egy elvárt minimum. Ami a legnagyobb problémám így a képek alapján, hogy a videó részek abszolút más stílusban vannak megrajzolva, mint maga a játék és ezek közül egyikhez sem passzol a kezelőfelület sem, szóval totál keszekusza az egész. Úgyhogy lehet oltani, hogy jó ez ahogy van, meg hogy nem Crysis, de én akkor is azt mondom hogy igénytelen; nem fordítottak rá kellő figyelmet. Ha legalább az összhang meglenne... :( Én így 2013-ban akár a Neverhooddal is képes vagyok eljátszani, ami ettől mesze elmarad grafikailag - de legalább egységes.

(#18) oriic válasza sing1ep1ayer (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tipikus JRPG stílusú a grafikája szerintem.

Live-Die-Respawn

(#19) alapz@j


alapz@j
tag

Sokat segített volna a teszten, ha a szerző nem csak pár órát játszik a köbö 50 órára tervezett játékkal. Akkor a történet sem lenne olyan sablonos és olyan tárgyi tévedések sem kerülnének bele, mint pl. a jószív a gonosz NPC-nek - ilyen felállás ugyanis pont nincs a játékban vagy az elvesztett irányítás, lévén minden kiadott utasítás cancel-ezhető.

[ Szerkesztve ]

(#20) boost


boost
addikt

Van egy eladó, bontatlan, még fóliás Wizard Edition játékom. A hardveraprón megtaláljátok, akit érdekel.

(#21) Synthwave válasza boost (#20) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Lokál adok-veszek topikokon és az aprón kíül tilos fórumban hirdetni.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#22) Jakuu válasza sing1ep1ayer (#11) üzenetére


Jakuu
őstag

Ha csak a kepeket neznenk akkor az eleve csillagos otos lenne a jatek, mert maga nemeben egyedulallo kepi vilaggal rendelkezik. Egy mesenek ilyennek kellene lennie.
Nem veletlen, hogy az egyik legjobban kultivalt anime studio keszitette az animaciokat, ami a mestermu kategoria. A Ghibli studio megint kitett magaert.

(#23) ldave válasza Jakuu (#22) üzenetére


ldave
félisten

Így van, ez szerintem mindig is a legszebb játékok között lesz, generációtól függetlenül. Csak sajna nekem a játékmenet csalódás volt. De ezt le is írtam a tesztben :)

A Slime draws near! Command?

(#24) Elims válasza Synthwave (#21) üzenetére


Elims
veterán

Most mi lesz,lelövik? :-)))

SzGergely: 15e-t adok érte. (még nem vettem meg a store-ban 1500Ft-ért.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.