Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7


7
addikt

Az esetet megelőzően is úgy gondoltam saját tapasztalatok alapján és mások példáján tanulva, hogy a közösség egy ilyen tagjának lenni egyáltalán nem leányálom, több a negatív, mint pozitív oldala.

A felelősség még elmegy, az ember ezt hajlamos felvállalni azért a közösségért, amit szeret.
Viszont az, ahogyan a közösség egyes tagjai reagálnak bizonyos szankciókra, az, hogy néha akkor is törölni/torolni kell, ha magánemberként nem szívesen teszi, de a szabályok kötik, az, ha téved és azt be kell ismerni, az, hogy nyaggatják, az, hogy még erősebb prekoncepciókkal kell szembenézni a tagok egy jelentős részéről, nagyon elgondolkodtatóvá teszi azt, hogy valaki ilyen szerepet vállaljon.

Ha előzetesen nem is, időközben biztos megfordul mindenkinek a fejében, hogy akarja-e ezt, jó döntéseket tud-e hozni, érdemes-e csinálni. Kimerítő, kemény feladat, ha az ember jól akarja csinálni.

Te az eddigi tapasztalatok alatt összességében jól tetted, amit elvállaltál, s a szüneted alatt bizony lehetett néhanapján érezni a hiányodat. Jó, hogy újra itt vagy, s jó, hogy ugyanúgy lelkesnek tűnsz. Remélem, nem hagy alább, s még viseled egy jó darabig ezt a titulust (vagy akár nagyobbat is). ;)

(#2) csapos2


csapos2
addikt

Mondhatom, hogy tupiduppi? ;-)

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#3) 7 válasza csapos2 (#2) üzenetére


7
addikt

Max. törli ;]

(#4) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

:C

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#5) Lenry


Lenry
félisten

víííí... :C

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) Wolverine


Wolverine
félisten

Tegnap tűnt fel, de nem akartam rákérdezni; gondoltam, lesz róla "official" infó is :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7) kavicssli


kavicssli
addikt

:R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#8) marsu


marsu
addikt

Welcome to the jungle ...

:R

Press any key to continue ...

(#9) Bordoi


Bordoi
őstag

Csak úgy tedd a dolgod, mint eddig .
A többség megelégedésére . :R

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#10) kavicssli


kavicssli
addikt

- minden nagybetűs egyetértett-e a visszaengedéssel? visszatértem, és csak ez számít. a modok döntése egységes. ez fontos, különben nem működne a moderáció.
ez a mondat kicsit furán hangzik...mintha lenne valami mondanivalója! :U :B

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#11) ngabor2 válasza kavicssli (#10) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem kell minden mögé valami mást gondolni. amit leírtam, azt úgy gondoltam, ahogy leírtam.

(#12) kavicssli válasza ngabor2 (#11) üzenetére


kavicssli
addikt

:B :R Ha te mondod főnök! :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#13) venember83


venember83
nagyúr

Azért olyan sok újdonság nem volt az írásban, de kevésbé informáltaknak jó beszámoló.

(#14) lorcsi


lorcsi
veterán

:C :R

(#15) ngabor2 válasza venember83 (#13) üzenetére


ngabor2
nagyúr

aki követte az eseményeket, az kb. 80%-áról tudott (a publikus résznek).

(#16) Sianis


Sianis
addikt

Hajrá Ng mester! :C

Sianis

(#17) brownus válasza Lenry (#5) üzenetére


brownus
veterán

..............ííííííííííííí, íííííííííííííí, ..........

na, honnan idéztem?:D

és örülünk NG:)

[ Szerkesztve ]

(#18) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Én ezen állításomat tartom: [link]
De a részemről jogtalannak érzett lefokozás után, visszaállt a dolog :) .

- http://pazsitz.hu -

(#19) Lenry válasza brownus (#17) üzenetére


Lenry
félisten

én a Portalból... :DDD

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20) Vladi


Vladi
nagyúr

Isten hozott ng2 mod. :R
Meg egy nagy fekete autó. :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#21) Tim82


Tim82
nagyúr

:R :C

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#22) nike_


nike_
addikt

Véégre :C :D

kép neve: dongrande1 :D

(#23) Thrawn válasza nike_ (#22) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem, a kép neve "A Jóságos Főgonosz" :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#24) Lenry válasza Thrawn (#23) üzenetére


Lenry
félisten

csúnya szakállas Jóságos Főgonosz :U

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#25) ngabor2 válasza Thrawn (#23) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem, a kép neve dongrande1, a megjegyzése A Jóságos Főgonosz :D

(#26) brownus válasza Lenry (#19) üzenetére


brownus
veterán

én meg a félelem és reszketés LV-ból;d

(#27) marsu válasza ngabor2 (#25) üzenetére


marsu
addikt

Megtaláltalak ...

... mostmár tudom, hogy a kék rénszarvasok élete mennyire nehéz!

Csak erős idegzetűeknek!

Press any key to continue ...

(#28) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Ez a kép, a szakáll levágása előtt, vagy "mostanában" készült? Csak mert látom, hogy szép nagy :D

:)

(#29) 7 válasza Hujikolp (#28) üzenetére


7
addikt

Neked is erősen torz az ízlésed... méghogy szép. Nagynak nagy, az tény... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30) Hujikolp válasza 7 (#29) üzenetére


Hujikolp
őstag

A nagyságára próbáltam utalni ;] :P

(#31) ngabor2 válasza Hujikolp (#28) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ez a kép május 31-én készült lillafüreden, amikor a kisvasúttal jöttünk lefele. tehát alig 2 hetes, azóta se lett rövidebb arcszőrzetem. hogy bozontos... az egy dolog, nem egyenes szálú, az meg szétáll. de legalább hőszigetel, télen fűt, nyáron hűt, különösen, ha bevizezem :D tiszta praktikus.

(#32) kovy79


kovy79
őstag

1 hónap után gondoltam, ezért megéri újra belépni: gratula és örülök az újbóli rangodhoz! ;)

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#33) lakisoft


lakisoft
veterán

:C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.