Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

óóóó hát ezért is szeretem a November közepéket. :D
Ez pedig ütni fog bárki bármit mond :DD :DD

All→M8

(#2) atike


atike
nagyúr

Brutál jónak tűnik...

Külföldi fórumokon már megy a köpködése... "2 óra játékidő" meg hasonlók... Nem tudják mi a jó... :) :) :)

(#3) Viktor77 válasza atike (#2) üzenetére


Viktor77
titán

Miért, a 2 óra az jó? Már sok helyen olvastam ennyit, valóban lehet benne valami.

Erre nincs jobb szó, ez béna. Évről-évre rosszabb.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4) Blizz


Blizz
őstag

Kb mintha megnéznék egy filmet a moziba,csak nem 1000ft-ot fizetek a jegyért hanem 8-10ezret :) Semmi értelme.

No mistakes, just happy little accidents

(#5) ribizly válasza Blizz (#4) üzenetére


ribizly
veterán

Egyetértenék, de ahogy egy jó pár trailer-ből kiderült itt is a multiplayer vonalat akarják erősíteni, méghozzá nem is akárhogyan. Nem tudom mennyire vagyunk vevők egy autós játéknál a multiplayerre (mondjuk az NFS: Motor City-ből kiindulva nem nagyon), de én azt érzem, hogy ez az egyik alapköve ennek a résznek. A másik meg, hogy gondolom a főszál ennyi, de az eddigi részek alapján biztos lesz benne pár misszió is :D

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#6) atike válasza Viktor77 (#3) üzenetére


atike
nagyúr

"köpködése"... magyarul nagyon nem jó...

(#7) callmeakos válasza Viktor77 (#3) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Akkor ennyi erővel a BF3 at is lehet köpködni mert tudtommal annak sem több a Single kampány része.

Amúgy ahogy olvasom az első kritikákat a szokásos hibák jönnek elő:
-rövid játékmenet
-lineráris és gyenge történet
-buta AI-al megáldott ellenfelek
rossz grafika

Ugyanezek mennek évről évre az Underground2 és a Most Wanted óta. Szerintem egyszerűen azok a játékok túl jól sikerültek és mindenki azokhoz méri a játékot minden szempontból.
Nyilván túl magas a mérce és nem könnyű átugrani.
A rossz grafikát meg egyszerűen nem értem. Persze nem egy BF3 de mégis mit vár a nép? Lezuhanó repülőket, felrobbanó autókat és hasonlóakat? Ugyan már....

All→M8

(#8) SzlobiG válasza Viktor77 (#3) üzenetére


SzlobiG
félisten

Feltételezem a warez verziós kommenteket olvastál ami nem 100%-os verzió. Ha nem így van és tesztet olvastál akkor nem szóltam...

Nekem 4.5K-t megért már szedi az origin, de 10K-t biztosan nem adnék érte.

(#9) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Nocsak, lesz itt, ha nem csal a látásom Lamborghini Sesto Elemento is. :C Ez a gonosz EA mindig ilyen finomságokkal próbál hatni rám. :DDD

(#10) Blizz válasza ribizly (#5) üzenetére


Blizz
őstag

Szerintem ahhoz ott van az NFS World,nem értem miért kell itt is a mp-re koncentrálni..

No mistakes, just happy little accidents

(#11) Alexios válasza callmeakos (#7) üzenetére


Alexios
veterán

Azért a BF3-nak több mint 2 óra a játékideje, de 6-7 óránál tényleg nem több. Viszont az egy multira kihegyezett fps, a bf2-ben pl. nem is volt single rész, nem is tudom hogy jött ide a bf3. A rossz grafika amúgy érdekes, mert frostbite 2 engine van alatta, a bf3 meg talán a legszebb játék manapság.

(#12) callmeakos válasza Blizz (#10) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szerintem csak azért, mert a HP-ban felhypolt Autologot folytatni kell tovább. Én mondjuk ezért nem fogok most azonnal rohanni és megvenni mert engem csak a Single része érdekel. Az meg nem ér 8-10k. Majd 1-2 hónap múlva nézek valami használt cuccot amivel megy a Sin gle azt csá. Ha multizni akarok, akkor itt van a gépemen a World, van egy 43as meg egy 18-as szintű accom és elvagyok vele.

SHiZUOKA Ja hogy EZ ?? Hát ezen én is meglepődtem h ez a kicsike is benne van az Aventador/Murcialego/Gallardo/Miura/Countach-ok mellett :D

(#11) adam014
Szerintem a 2óra erősen el van túlozva. A gyenge grafika meg szerintem a BF3 hoz való hasonlítás alapján történt ami nyilván reális mert nincs annyi robbanás/effekt ilyesmi. Amúgy ezek az új játékoknál egyre népszerűbb lesz a MP elsőbbsége az SP másodlagossága. Ebben az esetben mondjuk nem értem mért kell vesződni az MP-vel amikor az NFSnek van egy különálló MP játéka. Több időt is tölthettek volna az SPvel ha igazak azok az állítások miszerint kevés lesz az SP része

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#13) PR0JECTNR56 válasza callmeakos (#12) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Igen pontosan erre gondoltam. Gyönyörű darab és benne is lesz a játékban. A legutóbbi NFS-ben is a Reventon miatt játszottam, a többi igazából nem érdekelt. És az EA beadja a Sesto-t erre a részre, ami máris megdobogtatta a szívemet. Nincs mese, mennem kell azzal az autóval. Borzasztó elfogult vagyok a márkával szemben, rám nem szabad hallgatni. :DD Lamborghini<3 :D

[ Szerkesztve ]

(#14) szcsaba1994 válasza callmeakos (#7) üzenetére


szcsaba1994
tag

Ott a Split/Second.
Na, abba vannak lezuhanó repülők, felrobbanó kocsik :D A gépigénye mégis elég alacsony.
A rossz grafika leginkább a gépigénye miatt furcsa számomra, mert a BF3 szintjén van a gépigény..
Szerintem szimlán szar csapat a Black Box. a criterion tud jó kocsis játékokat csinálni, a BB nem. Ennyi az egész. Belefáradtak abba, hogy a HP2 óta ők viszik a játékot.

(#15) Naveno


Naveno
tag

ugyanolyan lesz, mint a többi idiótaság

(#16) mephi666 válasza PR0JECTNR56 (#9) üzenetére


mephi666
nagyúr

van a forza4-ben is :DDD ...és ott azért a kampányt végigvinni képtelenség 2óra alatt... az eseménylistáról nem is beszélve, mert a 3ban is van 130óra belement, mire sikerült, itt meg azért több a lehetőség

ez az nfs nálam szerintem kimarad: még arra sem vettem a fáradtságot, hogy a demót lehúzzam live-ról :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) callmeakos válasza szcsaba1994 (#14) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A Split/Second milyen jó is volt. Kár hogy nem létező autók voltak benne. Ebből a szempontból meg ott volt a Blur, de az egy hulladék volt....

AZ is érdekes amit mondasz. Azt mondod hogy a BB nem tud jó autós játékot csinálni. Érdekes, mert ők csinálták többek közt az Underground2 őt és a Most Wantedet. Amiről meg köztudott mi a helyzet azokkal. Körülbelül mindenki visszasírja őket.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#18) PR0JECTNR56 válasza mephi666 (#16) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Hát igen a Forza 4. Nagyszerű játék, kár, hogy csak PC-m van, de egyszer ha lesz konzolom, Forza 4/ GT 5 lesz orrvérzésig mert ha van valami, amit még a Lamborghini mellett ennyire szeretek, akkor azok a japán járgányok, minden mennyiségben. :D

(#19) anulu válasza SzlobiG (#8) üzenetére


anulu
félisten

a PC-s valóban nem teljes. a PC-s.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#20) anulu válasza atike (#2) üzenetére


anulu
félisten

szerintem meg tudom, és ez nagyon nem az. ha és amennyiben neked ennyi pénzt megér szűk 2 óra játék (nekem ennyi volt), akkor lelked rajta, nem állok az utadba

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21) atike válasza anulu (#20) üzenetére


atike
nagyúr

Bizonyos kulcsszavak elhangzottak... :)

Nem érné meg nekem sem. Tény. A Diablo III meg fogja érni. Azt meg is veszem, ezt nem. ;]

(#22) szcsaba1994 válasza callmeakos (#17) üzenetére


szcsaba1994
tag

A végére írtam is, hogy belefáradtak.
Az Undercover óta kimagaslóan pocsék játékokat csinálnak. (Undercover, Run, a World is eléggé elcseszett próbálkozás)
A MW egy jó játék.

(#23) mephi666 válasza PR0JECTNR56 (#18) üzenetére


mephi666
nagyúr

gt4+ps2 után én is először a gt5 miatt akartam ps3-at, de aztán box lett: gt4-forza3-forza4 mind összehasonlíthatatlanul jobb, mint az új nfs-ek... egyik sem "vérszimulátor", de nagyon bejönnek... komolyan élményt nyújt(ott) mindegyikkel játszani, mert pl. nem kell az idióta kecsaptól rettegni és a kocsik értékeinek van jelentősége... ami esetleg hiányzik: a régi nfs-ek hangulatos pályái... (normandia és a többi)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24) PR0JECTNR56 válasza mephi666 (#23) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Konzolon a Forza 4-et meg a GT4-et volt szerencsém kipróbálni, de mindkettő megvett kilóra 5 perc után. Azokban megvan a nagybetűs Élmény, amit az NFS szériából már rég hiányzik. Az Undercover nekem kész szenvedés volt, egyszerűen hihetetlen lapos, érdektelen lett, az irányításnak csúfolt rendszer pedig egy totális csőd volt. Ott is az autók kipróbálása motivált csak, meg ugye PC-re nagyon hiányoznak a nagy nevek a konzolos autós világból és így elég kicsi a választék ha valaki szupersportkocsikkal szeretne cirkálni. A legutóbbi Hot Pursuit mondjuk még el is ment egynek, de azt sem mondanám világmegváltásnak, egy szerencséjük van, hogy elegendő Lamborghini-t raktak bele. :D

[ Szerkesztve ]

(#25) anulu


anulu
félisten

igazándiból azt sajnálom, h a Porschékra kizárólagos license-e van az EA-nek :O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#26) nanorambo válasza atike (#2) üzenetére


nanorambo
őstag

Igen láttam a pontszámokat. Nagyon lehúzták. De ma már csak a cod ami 90 fölött kap ami azért elég vicces...

Én játszom az NFS:runnal és szerintem nagyon jó lett. Nem szeretem az autós játékokat (az nfseket sem) de ezt tuti kijátszom. 2óra játékidő... Tudom sokaknak baj, de nekem pont elég.

(#27) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Nem gondoltam volna, hogy valaha ezt fogom írni:
A Black Box egy nagy csodát művelt a szériával, a föld alól a csillagos egekbe emelték a játékot, legalábbis az én szememben. A trailer-t látva úgy gondolom, hogy ez minden idők egyik legjobb NFS játéka lehet, minden esélye megvan rá. Igaz, hogy vannak nagyon rossz tulajdonságai (pl. mászkálós és filmes beütések), de a látvány (FrostBite 2 Engine-nek köszönhetően) elképesztően gyönyörű, a tájak nagyon-nagyon változatosak. Ha ehhez még igazi, klasszikus sportkocsik is társulnak, akkor a Black Box újra felélesztette a sorozatot. Igaz, a Criterion részben már elérte ezt a Hot Pursuit-tal, de ez az új epizód messze túlszárnyalhatja a 2010-es változatot.
Ez az epizód töménytelen mennyiségben kínálja azokat a dolgokat amitől egykor az NFS NFS volt:
Változatos, gyönyörű tájak, drága és luxus sportkocsik. A feketeleves a dologban ,hogy bitang erős gép kell majd a játék problémamentes futtatásához magas grafikai részletesség mellett, azonban ezért a játékért megéri majd egy izmosabb VGA-t venni, legalábbis az én szemszögemből nézve. Bármennyire is legyen unalmas majd a játék - ha az lesz egyáltalán -, a változatos és gyönyörű tájak és autók kárpótolni fognak mindenért.
Legutoljára valamikor a 90-es évek végén dobogtatta meg ennyire a szívem az NFS név. :)
Ezért az epizódért hatalmas köszönet az EA-nek és a BB-nak! :R

Ja amúgy engem az ilyen kritikusok és azok értékelései mind totál hidegen hagynak. Én egy egyszerű autókázást akarok szép tájakon a játéktól és úgy tűnik, hogy az van benne bőven. :)

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#28) keIdor válasza mephi666 (#23) üzenetére


keIdor
titán

Forza 3-4 sokkal jobb lett szerintem, mint a GT5, ne fájjon érte a szíved, semmiről nem maradtál le.
NFS Single gameplay meg valóban max 2 órás. :U

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29) Alexios válasza nanorambo (#26) üzenetére


Alexios
veterán

de akkor gondolom te nem fizettél érte. nem tudom elképzelni ki az akinek 10ezer forintért elég 2 óra játékidő, az semmi.

(#30) szcsaba1994 válasza huskydog17 (#27) üzenetére


szcsaba1994
tag

Veled elérte az EA, amit a marketingkampánnyal akart :DD

(#31) huskydog17 válasza szcsaba1994 (#30) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Tévedsz! A marketingnek én sose hiszek és nem amiatt tetszik a játék!
Mindössze a HP2 óta (2002) ez az NFS epizód hasonlít leginkább az eredeti vonalhoz a 2010 HP mellett. Minden olyan epizódot örömmel fogadok, ami az eredeti vonalat követi. Sokakkal ellentétben én utálom az Underground vonalat, már túl sok volt belőlük. Ilyen egyszerű az egész.

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#32) callmeakos válasza szcsaba1994 (#30) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

ezt most úgy mondod mint ha ez baj lenne.....
Mért baj az ha a marketingkampánnyal valakit meggyőznek???
Sosem értettem az efféle gondolkodásmenetet.......

All→M8

(#33) szcsaba1994 válasza callmeakos (#32) üzenetére


szcsaba1994
tag

Nem baj.
Csak kijelentette, hogy pontosan ez a célja.

(#34) anulu válasza huskydog17 (#27) üzenetére


anulu
félisten

no offense: játszottál is vele, vagy a trailerek alapján mondod ezt?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#35) Drizzt válasza SzlobiG (#8) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ezt mire alapozod? Mi hiányzik belőle?

I am having fun staying poor.

(#36) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Engem még most sem fogott meg,de majd ha kipróbálom lehet más lesz a hozzáállásom.

06-3o/9759I39

(#37) Mappa


Mappa
addikt

Rohadt gyenge... 2011-ben 300-al bevenni egy kanyart? ja hogy ez NFS ;]

nem kötelező megadni

(#38) fasirTTT


fasirTTT
őstag

hú genya, ez ilyen jól néz ki ? :D

(#39) callmeakos válasza Mappa (#37) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hol jártál te? Forzaföldön???

;] ;] ;] ;]

All→M8

(#40) huskydog17 válasza anulu (#34) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Hogy játszottam volna vele, amikor még sem jelent a játék? :) Amúgy igen, a trailerek alapján én már tudom, hogy ezzel majd valamikor biztosan fogok játszani, mert nagyon tetszik.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#41) SzlobiG válasza huskydog17 (#40) üzenetére


SzlobiG
félisten

Úgy mint én pl, vettem kulcsot majd vpn-el aktiváltam.:U

(#42) Mappa válasza callmeakos (#39) üzenetére


Mappa
addikt

öhöm öhöm :B ;]

nem kötelező megadni

(#43) Logen88


Logen88
aktív tag

Jónak tűnik! :)) Majd letesztelem, ha lesz rá időm! :DDD

The Last of Us is a masterpiece.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.