Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tituka


Tituka
senior tag

egyre jobbnak tűnik.. :C

várom a megjelenést

Skizofrén vagyok, és én is...

(#2) alien_


alien_
őstag

EA -nak azt sem hiszem el, amit kérdez.. Nézzen ki a játék bárhogy, írjanak róla bármit, én akkor is úgy állok hozzá, hogy ez is csak egy szokásos casual tucatsz@r lesz.
Vagy egy kellemes csalódás.

Swarm is coming.

(#3) Prof01


Prof01
veterán

Jó kis trailer. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#4) Enton


Enton
addikt

Várjuk várjuk. Mostmár nem is sokáig szerencsére. Egy hétvégét rááldozok, az biztos. Mindegyik részt rögtön kinyomtam eddig is. Még ha egyáltalán nem tetszett akkor is. :D

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#5) fagy53


fagy53
nagyúr

Néha én is vezetek így, de akkor már minden mindegy... :DDD

(#6) ProEvoFan válasza alien_ (#2) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

elvileg több választás nincs:)

(#7) tuskooo válasza alien_ (#2) üzenetére


tuskooo
addikt

Hát, ugyanúgy nulla fizika és realitás mint eddig...teljesen ugyanolyan szar lesz, mint az előző 1-2.

(#8) stratova


stratova
veterán

Nem rossz majd megnézem vki gépén akinél elindul (egy ideje nem követem a HW fejlődést vagy lemaradással, már annak is örülnék ha normálisan futna a TDU most, hogy ilyen baráti az ára). Itt ugyan elég fiatal a srác de a videó szerintem rendben van, egy ilyen összevágása is elmenne TV spotnak.

[ Szerkesztve ]

(#9) (Darkwood) válasza tuskooo (#7) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Félő, hogy pontosan úgy lesz, ahogy mondod! Sajnos... :(

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#10) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Hölgyek, Urak.., na de kérem szépen, hol itt a pozitív gondolkodás? - szerény személyem azért több reményt fűz a játékhoz..., vagy Ti úgy vagytok vele, hogy inkább csalódtok kellemesen...???

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#11) Adams007


Adams007
tag

Remélem jobb lesz, mint az előző részek, nemsokára kiderül :D

(#12) Enton válasza Elijah Baley (#10) üzenetére


Enton
addikt

Pozitív gondolkodás van/volt/lesz. De ha megnézzünk egy adott embert aki az eddig utolsó 3-4 részben teljesen csalódott, akkor hiába a pozitív gondolkodásmód. :(
Kevés az már ide.
Reménykedni mindig lehet de, hogy mi lesz belőle két hét múlva kiderül.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#13) lovag05 válasza tuskooo (#7) üzenetére


lovag05
aktív tag

Erről van szó. ˇˇ

So many demons, so little time...

(#14) alien_ válasza Elijah Baley (#10) üzenetére


alien_
őstag

Személy szerint mindig is a realista gondolkodásmódot preferáltam az optimistával szemben :)

Swarm is coming.

(#15) tuskooo válasza Elijah Baley (#10) üzenetére


tuskooo
addikt

Nézd meg a trailereket...egyetlen reményünk már csak az lehet kb., hogyha ezek valójában nem ingame jelenetek.

(#16) Ice!? válasza Elijah Baley (#10) üzenetére


Ice!?
őstag

Szerintem sok helyen nem kell hirdetnie a játékot az ae-nak /nem mintha sajnálták volna az időt és a pénzt reklámra, de ha e helyett a játékra fordították volna az idejüket, lehet hogy össze dobtak volna egy ütősebb játékot../, így is sokan megveszik a neve miatt /ami egyre kevesebbet ér../, gondolva, hogy ez talán nem lesz olyan szar', mint az utóbbi részek, "mert hát a remény hal meg utoljára."

(#17) Duree


Duree
veterán

Talán az NFS végre visszatalál a gyökerekhez

duree54

(#18) lovag05 válasza Duree (#17) üzenetére


lovag05
aktív tag

Hát! Akkor rossz helyen kapisgálnak, ezeknek a részeknek, ugyanis semmi közük, a "gyökerekhez"...

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#19) sanadreas


sanadreas
csendes tag

ja ráadásul szinte ugyan olyan mint a GRID ez se lesz egy nagy durranás

(#20) Kevinmaster


Kevinmaster
tag

Marketingbe nagyon profik, azt meg kell hagyni. Az embernek összefut a nyál a szájában.... aztán eszébe jut az utolsó két-három rész, és köp is gyorsan egyet :D :DD

(#21) sanadreas


sanadreas
csendes tag

de már nem is nagy meglepetés hogy mást utánoznak. Mondták hogy visszatérnek a gyökerekhez hát a gyökerek azok az undergroundnál kezdödik mert onnan voltak jó NFS-ek de most megint összecsapnak egy nfst

(#22) lovag05 válasza sanadreas (#21) üzenetére


lovag05
aktív tag

Számomra a csúcs, a Porsche Unleashed volt, nem akart többnek látszani, mint amivé lett. Látszik, hogy nem nagyon játszottál a sorozat eredeti részeivel, bár, az Underground nem volt rossz, elég lett volna belőle egy rész, a többi nagyon erőltetett lett, szvsz.

So many demons, so little time...

(#23) Enton válasza sanadreas (#21) üzenetére


Enton
addikt

Hát jah Az igazi részek pont nem az Undorgroundok voltak. hanem kb a NFS2-től a NFS porshe-ig bezárólag.
A többi az csak szerény próbálkozás. ;)

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#24) sanadreas


sanadreas
csendes tag

nem ugy értem én játszottam szinte mindegyik nfs-el de ebben az egész gyökerekhez valo visszatérés nem fog menni igazábol az nfs az underground után lett nagyon feldobott játék. a másik hogy egy év alatt azért nem lehet jo játékot csinálni ha már jot akarnak csinálni akkor már nem egy év hanem több év kéne

(#25) Ősember


Ősember
őstag

remelem nem csak engem zavar, hogy akciojatekkent akarjak eladni.... eddig latottak tetszettek, de ez a reklamfilm megint raebresztett, hogy valoszinu megint csak jol raszednek es ennek is total fos lesz az iranyitasa :) ne legyen igazam...

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#26) tuskooo válasza Ősember (#25) üzenetére


tuskooo
addikt

Hát, az borzalom, ahogy minden videóban kétszeres sebességgel mennek el a többiek mellett, meg ilyen sebességgel be is veszik a kanyarokat, aztán ha ütközés van, akkor úgy repülnek el a kocsik, mintha papírból lennének.

(#27) Ősember válasza tuskooo (#26) üzenetére


Ősember
őstag

sajnos nekem is szemet szurt ez a "te vagy a kiraly, mindenki mas csak disznek van"... nem ertem miert kell mindenaron az utkozesekkel reklamozni egy versenyjatekot? mintha direkt motivalni szeretnek az embereket, hogy ezt a jatekot vizony vegig kell derbizni es a multiplayernel se probald maskepp :U

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#28) ChromeX


ChromeX
addikt

nekem eszméletlenül zavaro a cockpit elmosodása nagy sebeségnél? most hogy is van ez miért mosodik el? mintha az a kocsin belül lenne vagy a dirver az autótól függetlenül is több százzal száguldunk ez most hogy is van ez most ez? :U nem tudom össze rakni sehogy :DDD

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.