Hirdetés

2019. október 14., hétfő

Gyorskeresés

(#2) Hedgehanter

Hedgehanter
(őstag)

Kulon kellett volna a ket videot szedni hogy tuti legyen holnapra is egy.... :D

(#3) Antibazsi

Antibazsi
(aktív tag)

a bmw a legnagyobb szponzor? :U

Üdv, Balázs

(#4) Csabee.

Csabee.
(nagyúr)

Magyar lesz? Azt lehet tudni?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#5) Elijah Baley válasza Antibazsi (#3) üzenetére

Elijah Baley
(tag)

Véletlenek pedig nincsenek - ugyebár... ;]

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#6) Hawk1979

Hawk1979
(őstag)

GRID + GTR2 :DDD

(#7) bishoplogan válasza Csabee. (#4) üzenetére

bishoplogan
(senior tag)

Biztos hogy feliratosan jön ki.

(#8) Viktor77 válasza Csabee. (#4) üzenetére

Viktor77
(félisten)

Minek legyen magyar egy autóversenyes játék?

Some people move on, but not us ... not us

(#9) Tom5

Tom5
(addikt)

Eléggé GRID feeling, de várommár. :C

(#10) Csabee. válasza Viktor77 (#8) üzenetére

Csabee.
(nagyúr)

Nekem nem kell hogy magyar legyen! Csak kíváncsiságból kérdeztem meg , mert az utóbbi 1-2 rész már magyar felirattal jött ki!

(#11) Hawk1979 válasza Viktor77 (#8) üzenetére

Hawk1979
(őstag)

Az átvezető videókat,pláne ha van valami történet,jó magyarul olvasni....

(#12) Hedgehanter válasza Csabee. (#4) üzenetére

Hedgehanter
(őstag)

Aha itt van:

(#13) Viktor77 válasza Hedgehanter (#12) üzenetére

Viktor77
(félisten)

Nem szoktam ilyet, de ez: :C

(#14) eddie17

eddie17
(addikt)

Eddig tetszik, Spa amúgy is a kedvenc pályáim egyike. Kiváncsi leszek élesben menet közben :K

(#15) Ice!? válasza Hedgehanter (#12) üzenetére

Ice!?
(őstag)

:D :D

(#16) Csabee. válasza Hedgehanter (#12) üzenetére

Csabee.
(nagyúr)

Igazán vicces srác vagy! legalább picit tudnád használni a Paintet, és akkor nem lenne ott a kijelölés a szöveg mögött, talán még poénosabb lenne.. meg két oldalt ott hagytad a fehér sávot, így ez egy IGÉNYTELEN munka!

(#17) Markoka1993

Markoka1993
(tag)

Hát... Ez a doboz kép se valami nagy cucc... láttam én már ennél szebb borítót is :)

live gt: Markoka1993

(#18) raczger

raczger
(őstag)

Ezt a két videót egész jól eltaláltak, végre nem a paraszt unfair versenyzésről szól meg a csili-vili környezetről, hanem picit beszél az autóversenyzésről is, technikás kanyarokról... bár szerintem nem lesz szimulátor, de a trailerek alapján sokkal jobb mint a grid, ha már mindenki ahhoz akarja hasonlítani (bár még mindig nem értem mi alapján). Azért egy demot kiadhatnának, ha már tavasszal megígérték :)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#19) Viktor77 válasza raczger (#18) üzenetére

Viktor77
(félisten)

8 nappal a megjelenés elött?

(#20) Csabee. válasza raczger (#18) üzenetére

Csabee.
(nagyúr)

Már nem lesz demo.. felesleges :) Már bő 1 hét és boltokba találod.

(#21) Hedgehanter válasza Csabee. (#16) üzenetére

Hedgehanter
(őstag)

Ne haragudj nem kekeckedni akartam csak ez jott ki belolem... :D

(#22) KajakFéreg válasza Antibazsi (#3) üzenetére

KajakFéreg
(senior tag)

Ezek szerint.

(#23) KajakFéreg válasza Csabee. (#16) üzenetére

KajakFéreg
(senior tag)

Nemtudom mér kell ezen felkapni a vizet :U

(#24) Csabee. válasza Hedgehanter (#21) üzenetére

Csabee.
(nagyúr)

Nem haragszom :) peace

(#25) fagy53

fagy53
(nagyúr)

Le lehet nézni a váltóra? Szép! :D Kár, hogy ez a pályaversenyzés nem az én műfajom, Londonban meg kifejezetten csőlátásom lesz ekkora tempónál. ;]
Én azt a technikás versenyt szeretem, ahol 100km/ó környékén halálfélelem szállja meg az embert és ahol nem a lóerők győznek, hanem maga a vezető. :K Ez úgy néz ki nem ilyen lesz, a GRiD-et pedig nem szidni, éppen most vagyok nyakig benne, jobb híján... :D
Lesz a Shift-ben eső, hó, viharos szél, esetleg egyik pillanatról a másikra, vagy ilyen szempontból is a tenyerükön hordozzák a botcsinálta versenyző usert az istenek?

(#26) raczger válasza Viktor77 (#19) üzenetére

raczger
(őstag)

Magamfajta ember inkább kipróbálna egy játékot mielőtt megveszi, akkor így viszont marad a warez :) (meg aztán jobb ha csak mondjuk egy gigát kell letöltenem, hogy megnézhessem mit tud a játék, minthogy torrenten a dvd-s változatokkal vacakoljon az ember)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#27) Mikiller válasza Hawk1979 (#6) üzenetére

Mikiller
(aktív tag)

Ja, és billentyűzetre optimalizálva a vezetés :)

(#28) mave13 válasza fagy53 (#25) üzenetére

mave13
(őstag)

Én a GRID-ben olyan szinten nem láttam, hogy nem tudtam, merre megy a pálya... És nem a sebesség miatt. Egyszerűen annyira giccses a grafikája.
Meglesem ezt az NFS-t is, de asszem maradok az rFactor F1 modjainál.

Icewolf || kósza || 5000+

(#29) Chosen válasza mave13 (#28) üzenetére

Chosen
(addikt)

Van egy kis okosság a tisztánlátáshoz ;)

(#30) BiP válasza Hedgehanter (#2) üzenetére

BiP
(veterán)

Ne izgulj, lesz így is.
Amúgy tetszenek ezek a pályabemutatók, remélem benne maradnak a játékban is.

(#31) GabN73 válasza Hawk1979 (#6) üzenetére

GabN73
(addikt)

konzolon tuti csak gridre hajaz nem lesz nagy szimulációs élményed... :) egy pici lesz de nem teljesen gtr2 :)

I don't believe in that phony hero stuff.

(#32) LW

LW
(őstag)

Sziasztok!
Ingame videó hiányában az irányítást nem lehet elemezni, viszont a részletekből, csak azt sikerült leszűrnöm, hogy ez inkább gyerekjátéknak készül, mint szimulátornak. Remélem azért jól összehozzák. A Grid továbbra is legenda marad. :)

(#33) Hawk1979

Hawk1979
(őstag)

Félreértés ne essen,én a kinézetre gondoltam.Természetesen egy NFS soha nem fog a közelébe se kerülni egy SIMBIN játéknak a szimulációt tekintve....

(#34) infectedmann

infectedmann
(őstag)

Csak aztán nehogy az év bukása legyen :DDD
Ahogy beszerzhető le is fogom tesztelni egy Logitech G25 -el aztán meglátjuk volt -e valami alapja ennek az agyon hypeolásnak.

dragonballhungary.hu

(#35) Killing

Killing
(addikt)

Tetszetős. :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#36) Ősember

Ősember
(őstag)

az auto eleg durvan mozog 1:19-nel :U speciel egy ilyet en biztos nem tettem volna bele egy videoba....

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#37) twollah

twollah
(nagyúr)

Tores ahogy elnezem tovabbra sincs benne.

(#38) Fortissimus válasza twollah (#37) üzenetére

Fortissimus
(őstag)

volt benne egy kitort jobb hatso lampa :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#39) Alpi válasza Hawk1979 (#6) üzenetére

Alpi
(tag)

Pontosan, ahogy mondod! :D

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#40) tuskooo válasza Ősember (#36) üzenetére

tuskooo
(addikt)

Hát sajnos továbbra is mellőzi a fizikát kb :(

(#41) Csabee. válasza tuskooo (#40) üzenetére

Csabee.
(nagyúr)

Nah ezt én sem értem hogy az NFS-be az autók mért nem törnek :(

(#42) infectedmann válasza Csabee. (#41) üzenetére

infectedmann
(őstag)

Lusta büdös banda :)
Kb. ezért :D Pedig a Pro Street -ben már elég szépen törtek a kocsik aztán most megint vissza a törhetetlen autókhoz.
Remélem az AI autók itt is kilökhetetlenek lesznek és minket meg új fognak lökdösni mint ha papírból lenne az autó. Egy ilyen faszságot veszek észre és már megy is a game a kukába.

dragonballhungary.hu

(#43) pricsi93

pricsi93
(csendes tag)

Hello egy olyan gondom lenne ha tudnátok egíteni hogy pl: a Carbonnál egy olyat ír ki az indítás előtt hogy egy speed vagy nfsexe fálj hibás így nem is indítja el, pedig fel is van crackelve :S Mi lehet a baja? előre is köszi !!!!

(#44) Adams007

Adams007
(tag)

Hát már tényleg elég sok videót kiadtak. A játék is jöhetne, kíváncsi vagyok, milyen lett :)

(#45) infectedmann válasza pricsi93 (#43) üzenetére

infectedmann
(őstag)

Ez nem az a topic. Olvasd el szépen hova is tartozik, mi a címe, utána próbáld meg újra és lehetőleg tedd off topicba.

dragonballhungary.hu

(#46) Paul119

Paul119
(addikt)

Ettől a sok videótól kezdem úgy érezni hogy nem lesz valami nagy eresztés a gridhez képest.. de ne legyen igazam

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#47) atesz1974

atesz1974
(tag)

Szimulátor kéne mi gyerekek....,? És itt még nem is annyira sok a max biciklizni tudó szimulátorrajongó, mint más oldalakon...

Majd kaptok szimulátort az arcotokba 20 éves kor felett, ha már lesz a seggetek alatt egyáltalán valami autónak nevezhető emberszállító doboz, mint pl a tuningkipufogós Buzuki Snitt, és az átlag még erről is csak álmodozhat....

Jómagam egy Focus ST-t terelgetek a mindennapokban, és ezután igenis jólesik egy kis árkád fíling, miért is?
Hazajövök a városi dugón keresztül, a mindennapokban, vagy hétvégén megyek a Balaton felé, mindenhol utolérnek a "jól szopok ezért jogsim is van" női vezetők, vagy a már említett..."autóm az igazából nincs, de én majd ezzel is megmutatom akár a sztrádán is" típusú menő csávók... :((

Ezután, hogy szeretem, amikor a fórumokban hiányolja a sok pelenkapusztító, hogy nem elég szimulátoros azNFS... :W

[ Szerkesztve ]

Józsi bácsi! Nem székletből sormintát végig az ajtóra, hanem székletmintával a sor végére az ajtóhoz....! "Vok, tom, szal, mek" stílusú nyelvújítók kíméljenek...!

(#48) tuskooo válasza atesz1974 (#47) üzenetére

tuskooo
(addikt)

Nem szimulátort akarunk, csak simán ne legyen már ilyen szar :U

(#49) Paarthurnax válasza atesz1974 (#47) üzenetére

Paarthurnax
(senior tag)

Nyugi atesz... :D azért vannak itt az idősebb korosztályból is akik inkább egy realisztikusabb autóversenyt szeretnének. Az utóbbi NFS-ek már nevetségesen komolytalanok voltak, én egy olyan szintnek örülnék mint a Gran Turismo 5, de abból meg azt hiányolom, hogy csak zárt pályán lehet menni. Miért nem hozzák vissza az első NFS élményét amikor közutakon, hegyeken, rendőrök elöl menekülve versenyeztünk? :DDD

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#50) Gergo88

Gergo88
(tag)

rossz topic, összekevertem a füleket firefoxban... :D

[ Szerkesztve ]

Basu gasu bakuhatsu busu basu gaido.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.