Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BiP


BiP
nagyúr

Nem is vészes. Bár ez a minimum config arra lesz jó, hogy éppen elindul, de már élvezhető sebességet/minőséget nem fog produkálni.
De a 2 magos proci gondolom nem véletlen. Anno a Prostreet nekem 1magoson akadt, 2magoson szépen ment (csak procit cseréltem, minden más maradt),

[ Szerkesztve ]

(#2) Stiky


Stiky
senior tag

Úgy látom fog kapni egy próbát az x3100-as IGP-n... :DDD

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#3) South Velen válasza BiP (#1) üzenetére


South Velen
addikt

Ehhez képest meg az Undercover meg pont az 1 magos procit szerette jobban valami oknál fogva, ha jól emlékszem... volt egyáltalán ilyen játék, hogy undercover? ;]

[ Szerkesztve ]

(#4) DeltaPower


DeltaPower
őstag

nehezen hihető hogy ezen a konfigon minimum grafon eléri a 25 fpst. legfeljebb talán a menüben.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#5) Enton


Enton
addikt

Nem vészes, de a látotak alapján max 800*600 ban FUULL LOW-on lesz játszható.
Internet required?????
Hajjjaj lesznek gondok lesznek biza.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#6) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Hát szerintem alapvetően nincs magas gépigénye, mert a régebbi videókban képeken sokkal szebb volt a játék, az újabbakban meg hát semmi különös kinézet, messze áll attól amit akartak volna, ha egyáltalán akarták. Mindjárt jön a játék és gondolták most már olyan videót adunk ki ami igazi és nem kamu. A gépigényeknek meg nem szabad hinni, soha nem tükrözik a valóságot, talán van egy két kivétel.

[ Szerkesztve ]

(#7) mephi666


mephi666
nagyúr

csak ne egy cpu-limites vacak legyen, mint az undorkover :( menjen szépen a 3800+ x2-n a 9600gt-vel és akkor örömbódottá' :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) Fla$hly


Fla$hly
aktív tag

Sztem nem lesz vészesebb gépigénye mint a pro streetnek, a környezet, a pályák szinte ugyanolyanok, max az autók lettek sokkal realisztikusabbak. De én leginkább az irányításra leszek kiváncsi, meghogy eléri e télleg a szimulátor szintet, amit sztem nem sikerült megvalósítaniuk, dehát 2 hét és kiderül :)

Aláírás

(#9) nrgia


nrgia
őstag

Ilyenkor úgy tudok örűlni a boxomnak... :))

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#10) BiP válasza Enton (#5) üzenetére


BiP
nagyúr

Online multiplayerhez. Amúgy gondolom nem.

(#11) fagy53


fagy53
nagyúr

Mióta 1024x768-ban, 3800+ egymagossal, 73GT 256MB GDDR2-vel igaz, ez kicsit húzva és 1GB RAM-mal élvezhetően játszottam kormánnyal single-ben a GRiD-et, én már semmin nem lepődöm meg ebben a témában! :D

(#12) Ice!?


Ice!?
őstag

Úgy tűnik, hogy egész élvezhető grafikán fogok tudni játszani vele.

(#13) fekeandras válasza Stiky (#2) üzenetére


fekeandras
őstag

Digitális képregény? :D

(#14) misx válasza fagy53 (#11) üzenetére


misx
senior tag

A GRID a DIRT-tel szemben jobban volt optimalizálva. Nekem is a P4-esen mediumon szépen ment.
Amúgy nem durva igény, mostanában egyre gyakrabban a Core2 a minimum, P4 meg mehet az öreg vadászmezőkre. :DD

(#15) Integrale


Integrale
veterán

nekem a pro street ment szépen, undercover meg amikor indítottam volna hibaüzenet!
Ugyan ez a Dirt-el, és a Cod 5-el!

Vajon mért?

"Bad reklám is reklám too"

(#16) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Hűha..., valószínűleg egyik platformon sem lesz vele gondom..., bár mondjuk azért vicces lenne ha Ps-en beszaggatna a drága :D

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#17) Slade92 válasza Elijah Baley (#16) üzenetére


Slade92
aktív tag

Ettől mért szaggatna mikor sokkal durvább grafikájú játékokat szaggatás nélkül viszi :K

(#18) Stiky válasza fekeandras (#13) üzenetére


Stiky
senior tag

Nem vagyok maximalista :D

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#19) Adams007


Adams007
tag

Tényleg nem vészes a gépigénye, bár az utóbbi videókban a grafika sem volt túlzottan kiemelkedő :)

(#20) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Nah úgy látom a Notebookomon is max grafikán elfog futni :DD de inkább Xboxon fogom nyomni.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#21) Fortissimus


Fortissimus
őstag

nem veszes ez a mai idokben...

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#22) (Darkwood) válasza Fortissimus (#21) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Dehogynem! Nálam nem fog menni! :N :D

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#23) Fortissimus válasza (Darkwood) (#22) üzenetére


Fortissimus
őstag

akkor csereljunk gepet :)
szoren-szort ofkorsz

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#24) (Darkwood) válasza Fortissimus (#23) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Én úgy értettem, hogy nem fogok vele játszani! :)

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#25) South Velen


South Velen
addikt

Vajon egy 3870 elég lesz FullHD-ben?

(#26) (Darkwood) válasza South Velen (#25) üzenetére


(Darkwood)
őstag

A 3870 a Crysis alatt 1920x1200-as felbontásban high beállításnál, OxAA élsimításnál kap 19-20 fps-t, akkor a Shift mondjuk 1920x1080-ban simán játszható lesz! Szerintem... :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#27) Fortissimus válasza (Darkwood) (#24) üzenetére


Fortissimus
őstag

kar ;]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#28) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Szerintetek ki fogja használni a 2-nél több magot a Game :F

(#29) (Darkwood) válasza zsolt1129 (#28) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Meglepődnék, ha kihasználná! :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#30) South Velen válasza (Darkwood) (#26) üzenetére


South Velen
addikt

Köszi, én is így gondoltam. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.