Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Enton


Enton
addikt

Mindenképpen meglessem.
Nem hiszem hogy sokkal jobb lenne mint a teljes de egy próbát megér. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2) BiP


BiP
nagyúr

Az első demóhoz nem adnak ki egy ilyen Porsche patch-et? Hogy ne kelljen még egyszer 1gigát leszedni.

(#3) menalcas


menalcas
őstag

Inkább adták volna ki magát a kocsit +ba játékhoz mint az előző patchben :O

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#4) dunc


dunc
nagyúr

Egy különleges demo,ép úgy különlegesen szar mint a teljes,úgye a teljes esetébe a warezra fogják a pálya elötti fagyást....nos ez nem warez,de épúgy fagy,mint a teljes..... :F

[ Szerkesztve ]

(#5) menalcas válasza dunc (#4) üzenetére


menalcas
őstag

Milyen pálya előtti fagyásról beszélsz :F

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#6) Enton válasza dunc (#4) üzenetére


Enton
addikt

Jogos! Ugyanúgy fagy mint a teljes. Wint 7 alat. Xp alatt nem próbálom most ki. Habár Xp alatt a teljes még a töltésig sem jutott fagyás nélkül.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#7) dunc válasza menalcas (#5) üzenetére


dunc
nagyúr

Semmiről biztos csak álmodtam.

(#6) Enton :Ne aggodj xp-n is fagyi van.....

[ Szerkesztve ]

(#8) Enton válasza dunc (#7) üzenetére


Enton
addikt

Akkor már meg se nézem.
De érdekes hogy frissen índított rendszerrel elég sokat lehet játszani, vajon mitől lehet baj neki hogy már megy a gép egy órája?

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#9) blazsey2


blazsey2
senior tag

Nálam Win 7 alatt tökéletesen megy a demó,és a teljes játék is.

PSN ID:blazseydr

(#10) menalcas válasza dunc (#7) üzenetére


menalcas
őstag

Tényleg én még egy borulást vagy fagyást sem tapasztaltam a teljes game alatt, XP-t használok.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#11) D1Rect


D1Rect
félisten

Érdekesnek tűnik nekem ez a SHIFT, állítólag sokkal jobb mint az eddigiek, de volt a kiszúrás a radeon tulajokkal, meg az állítólagos fagyás...
Felemás érzésem van.

(#12) hommeros


hommeros
őstag

Nekem ez a nyakatekert felemás casual + szimulátor dolog nem jött be. De szerettem az undergroundot. :(

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#13) LackoMester


LackoMester
addikt

megint a mellébeszélés az EA-tól,inkább az ATI kártyákon elöforduló hibákat orvosolnák... :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.