Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Egy kicsit érdekes a grafika... :U

(#2) alejandri


alejandri
tag

Én úgy fogalmaznék, hogy egyenesen pocsék a grafika… :(

(#3) BiP válasza Fancy-boy (#1) üzenetére


BiP
nagyúr

Inkább tippeltem volna Wii-nek a látvány alapján, mint PSP-nek.
Ami fura, hogy bár elvileg jön PSP-re, semmilyen képet, videót nem találtam, ami egyértelműen abból lett volna.

(#4) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Egy ilyen géphez ez tökéletes. Egész kellemesnek tűnik. Jól törik az autó is.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#5) sakeee82 válasza BiP (#3) üzenetére


sakeee82
aktív tag

"Inkább tippeltem volna Wii-nek a látvány alapján, mint PSP-nek."
Gondolom ezzel nem azt akarod mondani, hogy a PSP jobb grafiára képes?

(#6) BiP válasza sakeee82 (#5) üzenetére


BiP
nagyúr

A látvány jellege alapján gondoltam. Színhasználat, viszonylag kevés textúra, stb. Összhatásra.
Amúgy ha jól tudom (cáfoljatok meg, ha tévedek), nagyjából ugyanolyan kraftja van a 2 gépnek. PSP a PS2-t alulról súrolja, és a Wii is valahol ott lehet.

(#7) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Mokás egy vidi..., de micsoda grafika ám - húúú.., - ez nem valami render"? :W :DD :C

[ Szerkesztve ]

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#8) Cathfaern válasza BiP (#6) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A Wii erősebb a Gamecubenál, ami erősebb volt a Ps2-nél. A PSP meg ahogy írod a Ps2 alatt van egy hangyányival. Az lehet megtévesztő, hogy Wii-re elég sok olyan játék jön ki, ahol nem a realizmusra törekednek, vagy szándékosan egyszerű grafikát használnak, így nem olyan látványos a gép ereje.

(#9) sakeee82 válasza BiP (#6) üzenetére


sakeee82
aktív tag

Azért az durva lenne, ha a 2 gép egy szinten lenne.
Azért ha a Super Mario Galaxy-t oda rakod a legbivalyabb psp- játék mellé, szemmel látható lesz a különbség.

Psp - 333Mhz cpu
Wii . IBM Broadway 729Mhz Cpu

Kb itt eldőlt a 2 gép közötti különbség, bár nem is kell összhasonlítani őket, hisz nem egy ligában indulnak(handheld és asztali konzol)

(#10) twollah


twollah
nagyúr

Je, van benne tores!

(#11) BiP válasza Cathfaern (#8) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem tudtam, hogy ennyire erős a Wii (konkrét számoknak nem néztem hirtelen utána), meglepett, amit mondtok, hogy ilyen nagy a különbség.
Mondjuk az a psp malmára hajtja a vizet, hogy kisebb felbontásban megy, így látványosabb dolgokat lehet megcsinálni, mint nagyképernyőn, ill. maga a Wii koncepció, amit említesz, hogy a látvány másodlagos (a hangulat a lényeg), de hát tényleg nem egy liga a 2.

A videóval kapcsolatban meg a hangulata miatt asszociáltam Wii-re, a PSP játékok képi világa eléggé szokott hajazni a nagygépes verzióra, míg Wii-nél jobban el szoktak rugaszkodni.

[ Szerkesztve ]

(#12) oXyg3n válasza BiP (#11) üzenetére


oXyg3n
tag

Szerintem is, hogyha a grafika nem is lesz egy God of War-os viszont a játékélmény jó lesz akkor nem sokan fogják nézni, hogy milyen a látvány! Én pl. a Patapon-t is jobban élvezem psp-n mint bármelyik nagyobb nevet!

(#13) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Hát ez nagyon csúf. De sebaj, az EA-től megszokhattuk, hogy leszarják a PSP-t, és kiadnak simán egy igénytelen játékot, mert "úgyis megveszik a hülyéi".... Szerintem ebből is ez lesz. Inkább ne legyen igazam...

(#14) Karr


Karr
tag

Ne védjétek, ez übergagyi, összedobott játék. Azért is kellett alá a sok idegesítő bevágás, hogy valamennyire eltakarja a lényeget. Egyébként az NFS sorozat színvonala a Most Wanted óta folyamatosan csökken, bár persze ezzel lehet vitatkozni. Mindig beharangozzák az új címeket, hogy azok majd... és sorra kiderül, hogy rosszabbak mint az előzőek.

(#15) opr


opr
veterán

Jé, újra kiadják a carmageddon 1-et úgy, hogy még a német kollegák se tiltakozzanak?
kb. ez ugrott be a videó alapján :U
szerk.: bár így belegondolva az sokkal szebb volt...

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#16) Gergo88 válasza Karr (#14) üzenetére


Gergo88
tag

Annyi különbséggel hogy most új stúdió fejleszti, amelyik sokkal ígéretesebb mint az előző. Persze ez nem valószínű hogy a PSP-s verzióra különösebben hatással van, de nem baj nekem úgysincs, tőlem aztán lehet ratyi. ;]

Basu gasu bakuhatsu busu basu gaido.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.