Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Tök jó lenne...16:9 képaránnyal. Sajnos nem azzal jön, nagyon nyújtott és nagyon keskeny a mobil. Használhatatlan.

(#2) Lami66 válasza janeszgol (#1) üzenetére


Lami66
őstag

Az 540x1080 pixel 18:9-nek felel meg, ami egész konzervatív képarány mondjuk egy 20:9-es Samsunghoz képest.

(#3) ORCA58


ORCA58
addikt

Kicsivel nagyobb mint a Pocket, ami tökéletes működik. Nem tudom, hogy a proci ami talán Helio G85 milyen lesz a Pocket T310-as pricijához képest, de gyanítom hasonló teljesítményű lehet, ami a mindennapos használatra tökéletesen megfelelne.

(#4) janeszgol válasza Lami66 (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

De nem 4.5 colon.

(#5) janeszgol válasza ORCA58 (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

GPU-ban erősebb.

(#6) Graphics válasza ORCA58 (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát kiindulva a Mini 2-ből, amiben egy fapad A22 volt, nem gondolnám ,hogy majd ide G85 dobnak..

Felejtős, marad a fapadosság.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) novinyul válasza Graphics (#6) üzenetére


novinyul
veterán

Tényleg G85-t kap :) Mondjuk ideje volt váltani a harmat gyenge P22 után.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#8) TCSZ


TCSZ
senior tag

Az akksi mérete miatt nálam biztos felejtős. Meg gondolom a frissítések száma sem lesz egy Samsung szintű...

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#9) Fred23


Fred23
nagyúr

A Helio G85 nagyon jó, de az IP védettség szintje kevés, ahogy a kijelző felbontása is. Az akku meg határeset; egy napra talán elég lehet sokaknak.

Árra kíváncsi leszek, 65-nél többet biztosan nem ér a cucc, és már az is tényleg nagyon a vége.

(#10) bmt50


bmt50
senior tag

Mihez képest nagyon jó..
Nézőpontom:
S9-ről váltanék, kifejezetten kicsi, de minimum kezes mobilt keresnék.
Választék kevés, de a pénzem még kevesebb.
Néztem egy benchmark tesztet Helio G85 vs Exynos 9810, és ez az "öreg fos" S9 még mindig majdnem 2x erősebb, mint ez.
Tudom nem igazságos az összehasonlítás, és nemcsak etéren, de...továbbra is: kezes, de gyors olcsó mobilt keresnék, és ez a Kingkong Mini 3 nem lenne jó utód. Természetesen nekem.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#11) Lami66 válasza bmt50 (#10) üzenetére


Lami66
őstag

Mi a probléma az S9-el? Az még ma is nagyon jól használható telefon, remek kijelzővel, remek kamerával (főleg egy Kingkinghoz képest). Ennek a Kingnek egyetlen előnye lenne, az, hogy kisebb.

(#12) bmt50 válasza Lami66 (#11) üzenetére


bmt50
senior tag

Igazad van, de:
Akksi 66%-on, hátlap repedt. Kijelző beégett.
Az akksi és hátlapcsere hivatalos helyen 46+, kis szervízben ( valószínűleg eredetinek mondott utángyártott akksival és hátlappal) 22.
Ha rá is locsolom ezt a pénzt, az amoled még mindig be van égve, és jól jönne egy kisebb, ami nem olyan érzékeny a leejtésekre, mint ez.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.