Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wesder


Wesder
félisten

Na akkor cserélhetem majd a mostani MiBand4-et.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Most vettem keresztlányomnak egy mi band 4-et, még jó hogy csak 9 éves és nem akar órával fizetni... :D :D :D

(#3) ztoldy


ztoldy
senior tag

Ennek csak akkor van értelme, ha egyébként a MiBand5 Global kiadás sem lesz NFC-s. Egyébként szerintem nincs értelme most kiadni egy ilyen variánst az előző generációból. Vagy a bentragadt kínai készleteket dobják így piacra globálisan használható NFC-vel.

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#4) #24536576


#24536576
törölt tag

Az órás fizetésnél van bármilyen biztonsági feature? Telefonosnál fel kell oldani a telefont, óra esetén ez, hogy működik?

(#5) AliceWake válasza #24536576 (#4) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Garmint próbáltam Revolut kártyával, ott az órán azért kér egy PIN kódot.

Non omnis moriar.

(#6) Sys85 válasza #24536576 (#4) üzenetére


Sys85
veterán

Apple Watchon ez úgy működik,hogy ha felveszed az órát,akkor kér egy kódot,vagy fel kell oldani a telót és akkor felold az óra is.De csak mikor felveszed,utána egészen addig nem míg rajtad van,használhatod egyszerű érintéssel fizetésre,nem kér semmilyen kódot,csak dupla gombnyomásra elő kell hozni a fizetés opciót.
Gondolom itt is hasonlóan lesz megoldva.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#7) INGJOKE válasza AliceWake (#5) üzenetére


INGJOKE
veterán

Tényleg ha már garmin... a Fenix 6 széria nem lesz tesztelve? Mondjuk a 6/6 pro/6 X. :)

A solar pont nem érdekel mindenki azt tesztelte...

[ Szerkesztve ]

(#8) IIGeorge


IIGeorge
csendes tag

Így, hogy jön az 5-ös verzió, nem sok értelmét látom egy frissített 4-esnek.

(#9) AliceWake válasza INGJOKE (#7) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

De, lesz :K Rajta vagyunk.

Non omnis moriar.

(#10) Bembee12


Bembee12
aktív tag

Hogy ezt miért most adják ki, amikor mindjárt jön az 5?
Elvben a Global Miband 5 (York)-ban nem lesz NFC, de lesz SpO2, fordítva mint a kínai változatban, illetve itthon Alexa lesz és nem xiaomi saját megoldása. Jelenleg nem várható benne magyar nyelv :W , de könnyű kibontani a software-t és lefordítani (a kikerült leak firmwaret már le is fordítottam :DDD ) Eddig ennyi derült ki a Band 5 firmwarejéből.

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#11) zseko válasza Bembee12 (#10) üzenetére


zseko
veterán

Hát, ha megint nem lesz benne NFC akkor kenjék a hajukra, én meg veszek más gyártótól terméket.

HR24.hu

(#12) DrKapocs


DrKapocs
őstag

Ha ez normális módon működni fog, én benevezek egyre. Nagyon kíváncsi vagyok rá.

(#13) Cilindrik válasza Sys85 (#6) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Azt még hozzá tenném (apple watch) ha az órát felveszed és feloldod, telefon kapcsolat nélkül is működik, ha jól tudom 10 tranzakció erejéig, utána újra a "közelébe kell vinni a telefonnak". Volt már olyan hogy az óra rajtam volt a telót meg otthon hagytam és simán ment a fizetés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.