Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Meg se mozdul a vérnyomásom a Kukisofttól. Adják az ingyen játék lootot a közvetités alatt, amit soha nem fogok feltelepiteni, aztán csókolom. :D

[ Szerkesztve ]

(#2) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Rossz a link, a cikkben a júliusi streamhez vezet a link. Itt van a ma esti stream: Ubisoft Forward: Official Livestream – September 2020

A pre-show már elkezdődött.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#3) oriic válasza Hopkins95 (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Cseréltem, my bad.

Live-Die-Respawn

(#4) Scholes9 válasza BoneDragon (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DD :C

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szánalmas, hogy lemásolták a Zelda-t.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) Silεncε válasza .LnB (#5) üzenetére


Silεncε
őstag

Nagyon durva, még a várat elfoglaló Ganont is berakták. Remélem divine beastek is lesznek...

(#7) myckey


myckey
veterán

Klassz ez az Immortals :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#8) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szörnyen néz ki a Prince of Persia remake. :(

Live-Die-Respawn

(#9) .LnB válasza Silεncε (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a legdurvább szerintem is. Ugyan úgy ott van középen. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) Hopkins95 válasza myckey (#7) üzenetére


Hopkins95
addikt

Mint egy gagyi Zelda másolat... :K

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#11) myckey válasza Hopkins95 (#10) üzenetére


myckey
veterán

Kinek mi, szerencsére nem vagyunk egyformák ;]

(#8) oriic

Minap néztem bele az eredetibe....
Nem valami acélos már, de ez sem :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#12) imi123 válasza myckey (#11) üzenetére


imi123
őstag

Ez a kiadó szerencséje.1 vevőjük már lesz. :)

Tévedni emberi dolog, de állati kellemetlen.

(#13) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ez a PoP remaster nagyon gyenge :( Remélem azért lesz valami értékelhető is.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#14) Hopkins95 válasza oriic (#8) üzenetére


Hopkins95
addikt

MODERNIZED CONTROLS Camera, controls, and combat have been completely rebuilt and updated for today’s standards. Choose between original or modernized mapping.

Ez itt a lényeg! Ez a legfőbb bajom az eredetivel. :K De a grafika tényleg gyenge, ezért nem szabadna 20 Eurónál többet elkérni.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#15) Z10N válasza BoneDragon (#1) üzenetére


Z10N
veterán

Lesz megint giveaway?

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#16) Maxxy10 válasza oriic (#8) üzenetére


Maxxy10
addikt

Szerintem is. Először azt hittem az a 2003as játékból van... :U

(#17) Deck válasza .LnB (#5) üzenetére


Deck
titán

Unalmas folyton ez a másolás téma. Nekem tetszett amit láttam de a Zeldánál pl nem. Na meg nincs Zelda se hasonló, semmire se csak Nintendo-ra.

PS5

(#18) imi123


imi123
őstag

Hát ez eddig valami borzalom.
Jönnek a nextgen videó karik és konzolok a grafikát meg elkezdték vissza fejleszteni.Ez viccnek is rossz.

Tévedni emberi dolog, de állati kellemetlen.

(#19) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Hogy néz ki az a PoP...Mit is vártam a nyomisofttól... :U
Remélem hamarosan nagyon pofára esik az egész cég, már jobban rühellem mint az EA-t, legalább azok próbálkoznak néha valami egyedivel...

(#20) Piistii


Piistii
tag

Amikor meglátom a mai játékokat . Elgondolkodok rajta hogy kell e nekem a 3080 vagy úgy általában egy gépfejlesztés : :W

(#21) BoneDragon válasza Piistii (#20) üzenetére


BoneDragon
veterán

Aki Ubi játékokat vesz az meg is érdemli. ;]
Évről évre ugyan azt a sz*rt adjál el.

(#22) ribizly válasza Maxxy10 (#16) üzenetére


ribizly
veterán

Katasztrófa! Hiába alpha build, ezzel nem szabadott volna kiállni. :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#23) kwzatz


kwzatz
őstag

Felnevettem, amikor megláttam a Prince of Persia producerét gépelni. A remake-et amúgy a két indiai stúdiójuk (Pune, Mumbai) csinálja. Szép álom volt amúgy.

(#24) BoneDragon


BoneDragon
veterán

(#25) Maxxy10 válasza kwzatz (#23) üzenetére


Maxxy10
addikt

:C azon én is..
Kár érte

(#26) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A Riders Repulic nagyon tetszett, a WD egynek jó lesz, a többi viccnek is rossz volt.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#27) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Most az van hogy unatkozik a rakat Ubisoft stúdió akik a régen évente jött Assassins Creedekhez csinálták a textúrákat stb és saját játékokat nyomatnak?

/s

(#28) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Átpörgettem. Csak szerintem a világ legunalmasabb játékos cége az Ubisoft?

Megyen!

(#29) yozsee11


yozsee11
aktív tag

Micsoda eredeti ötletek...Riders Repulic: gyúrjuk egybe a Trialst meg a Steepet a Crew 2 térképére...

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#30) Domaximus válasza CptAdamica (#28) üzenetére


Domaximus
tag

Nem csak szerinted. Ezek újat és egyedit összehozni nem tudnak. Kész. De még amiket csinálnak, azt is szarul... nevetséges 2021-ben az a PoP remake... a karakterek arca, az animationök. Mintha 2006ban lennél... tessék megnézni pl. egy RE2 remaket... Ezt még remasternek se nevezném annyira okádék az egész :( mondom ezt úgy, hogy amúgy a trilógiát nagyon adtam...

Ubisoft nagyrészt csak rókabőr folytatásokból él... és minek erőltessék meg magukat ha, így is veszik a játékait, mint a cukrot...

A másik ami kész vicc, h ők akarnak AAAA játékokat csinálni. Náluk a triplaA játék is messze van a tényleges AAA-tól :D

(#31) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Egymás után jönnek a bénábbnál bénább online "show"-k amiket szanaszét szed az internet. Valamelyik cég nem akarja már végre tudomásul venni, hogy mit szeretne a közönség és csinálni egy vállalható event-et? Mondjuk ehhez kapásból hasznos lenne értelmes tartalom is, ami most itt sem volt meg.

[ Szerkesztve ]

(#32) RubbishBin


RubbishBin
senior tag

Szerintem ez a PoP is csúsztatva lesz, mint a Crysis. Úgy néz ki, mint valami rossz paródia.

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#33) Hopkins95 válasza RubbishBin (#32) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ahogy elnézem a visszajelzéseket a Youtube videó alatt, szerintem erősen borítékolható. :K

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#34) abéla


abéla
senior tag

Ez a Watch Dogs téma is hát biztos tuti befutó lesz; főleg az egyre inkább "népszerűbb" BLM fényében (+ugye BF5-nél is, hogy bejött a népnek az EA erőltetett pc kommunikációja), persze még lehet belőle egy gaming Black Panther-analógia, legalábbis ubiék, ha van eszük, erre menekülnek ebből a bengaságból.
...vagy legalább Minsk/Moszkvában menne ez a hipszterrevolúsön, vagymi ez a katyvasz :U

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#35) wjbhbdux válasza abéla (#34) üzenetére


wjbhbdux
veterán

2. rész kimaradt?

Jártál az elmúlt évtizedekben Londonban?

nem, ez nem BLM tüntetés, csak egy bolt előtti sor a kijárási tilalom után.

/s

(#36) XuChi


XuChi
addikt

Immortals-nak adok majd egy esélyt. POP miatt elképesztően mérges vagyok! Mi ez a retek ? Az eredeti trilógia a világ egyik legjobbja, és képesek voltak belőle egy ilyen hányást összefosni ??? Rohadjon rájuk a kód!

WD L: Kuka. Nem is írok többet.

Riders: A biciklizés miatt érdekelni fog, de majd csak ingyen, mint a Steep-et :D

Scot Pilgrim: Komolyan ez lesz a legjobb játékuk!!! Végre valami jó is a sok szutyadék mellett.

(#37) gyimger válasza XuChi (#36) üzenetére


gyimger
őstag

Sokadszor látom ezt az "eredeti trilógia" kifejezést. Ez a PoP 1, 2, 3D játékokat fedi 1999-cel bezárólag? :) A 3D-hez volt demóm, de XP-n már nem futott...

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#38) wjbhbdux válasza gyimger (#37) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Ubisoft csak 2001-ben vásárolta fel a PoP jogokat, szóval az utána következő játékokra értik.

Mondjuk ennél én jobban örültem volna egy oldalnézetes első rész remakenek.

/s

(#39) gyimger válasza wjbhbdux (#38) üzenetére


gyimger
őstag

Nem vagyok egy nagy platform-játékos, de az nekem is tetszene. Úgy emlékszem, az eredetiek mocskosul nehezek voltak.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#40) Norb79 válasza Hunpriest (#31) üzenetére


Norb79
őstag

Az internet népe a név nélküli fikázásban éli ki magát. Bárki bárhol bármit csinálna egy ilyen online show-n, azonnal megjelenne redditen meg mindenhol hogy minden is szar. Egyszerűen össznépi verseny a lehurrogás, ki tud jobban, keményebben beszólni. Kicsit se feltűnő, hogy mindenki leverte a lécet, a sony, az ms, az ubi, bárki próbálkozik bármivel azonnal kisebb nagyobb online csoportok alakulnak, hogy jól megmondják mi és miért szar.
Már csak a fikázás a trendy, ha bárkinek bármi tetszik azonnal elvakult fanboinak állítják be és ott helyben megkövezik.

(#41) Create.


Create.
addikt

Az immortals függetlenül attól, hogy zelda copy szerintem elég korrekt játéknak néz ki, azt biztos behúzom majd. Viszont a pop az elég meh, szerintem az eredetinek jobb a hangulata azzal a grafikával. Hiányzik az a mesés feeling belőle vagy nem is tudom, hogy tudnám megfogalmazni jobban. Így nagyon el lesz cseszve az egyik kedvenc játékom, remélem változtatnak rajta, mert ez ilyen állapotban nekem nem kell ingyen se.

[ Szerkesztve ]

(#42) myckey válasza Create. (#41) üzenetére


myckey
veterán

Nekem soha nem volt szerencsém hozzá ( Zelda ), de mindig is tetszett !
Ez hasonlónak ígérkezik, vagy valami olyasmi ( nem értek Zeldahoz )......ezt legalább meg tudom sasolni, ráadásul a korszak amiben játszódik, nagyon is közel áll hozzám, kifejezetten kedvelem. Simán jó :K

PoP számomra is csalódás, többet vártam :(((

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#43) Create. válasza myckey (#42) üzenetére


Create.
addikt

Zeldával én se játszottam, azt tudom, hogy kb ugyanilyen, mint az immortals lesz. De nincs ezzel gond szerintem, a zelda miatt nintendot nem vennék. Nekem is tetszik az art style is, meg úgy minden benne, jó game lesz ez szerintem, pc-re hiánypótló.

(#44) abéla válasza wjbhbdux (#35) üzenetére


abéla
senior tag

Itt a "BLM jelenség" említése során nem feltétlenűl a prezentált rassz -és ezen rassz egy adott igen szűk hányadának egy adott térben/élethelyzetben/kontextusban nyilván valamilyen formában/mértékben létező- problémáira, sokkal inkább az ezt övező önjelölt szerencsétlen, még sjw-nek is kevés, ebben a katyvaszban életcélt és ál-lázadási indokot megtaláló nyomik feltörésének/felülprezentáltságának jelenségére utaltam.
Na ez az új WD feeling(legalább is amit eddig láttunk belőle) nagyon is erre hajaz(mármint hogy bújj ezen nyomik bőrébe, juhéjj), de persze lehet sikeres pont ettől, ha a fenti, idővel -főleg ha a választás lefutott és vagy így vagy úgy de- egyre inkább frusztrált réteget meg tudják szólítani.
E mellett persze, a jóléti társadalom minden előnyét élvező, középosztálybéli, nyilván semmiféle előitélettel nem találkozó, de identitásválság/keresésben leledző feka tinik/érzelmileg fejleltlen fiatal felnőttek is ideális célcsoport(tá válhatnak); erre a Black Panther példa.

BLM-hez kis adalék:
Ami a gond, hogy megint nem a létező valós problémákról szól ez az egész ** (pl valóban meglévő rendőri erőszak/túlkapások, annak megfelelő előszűrése/belső kontroll fokozása/hatékonyabbá tétele; vagy pl a rendőri munka bizonyos körülmények végetti túlzott kockázata és az ezzel járó fokozott stressz-reakciók is ide tartozhatnak, na meg hogy mik azok a tényezők, jellemzők amik fokozzák eme kockázatokat; nyilván erről nem szabad/lehet nyiltan beszélni, nna ez a gond) ** sokkal inkább egy info-kontroll vezérelte politikai/media-hack érzése van az embernek (mondjuk nem csak) ezzel kapcsolatban.

Na ha ezzel a fentiekben leírtakkal tele lesz a "gémerek" (erre utaltam a BF5 példával) puttonya is, akkor ez a WD így nem feltétlenül lesz a sikeresség szinonímája.

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#45) abéla válasza Norb79 (#40) üzenetére


abéla
senior tag

Szerintem meg csak "a meztelen a király" jelenségnek lehetünk tanui =
többek között a trendváltás (a kb10 éves játékmenetekek megújítása / fizika / történet-orientáltság/tartalom-és-formai egyensúly) szügségességének elódázása, az eddigi "bevált" technikák népszerűtlen mivolta (microtranakciók, skin és tartalom rókabőr-effektus, a kreált játékok/franchiseok egyre inkább a fogyasztói mainstream oltárán történő feláldozása, játékmenet butítás, kockázatok minimális vállalása, újítások kigyomlálása, achivment-orientált játékmenet a valódi élmény helyett stb.) amiből elege van sok mindenkinek és ez ami itt/ilyenkor szűretlenűl felszínre kerül.
Na meg egyfajta szellemi túltermelési válság is kúszik a háttérben -mármint fogyasztói oldalon.

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#46) k-adi


k-adi
nagyúr

hát ez nagyon gyenge show volt :(

szegény PoP mit művelnek vele atyaég.. :U :U :U

(#47) kwzatz válasza Norb79 (#40) üzenetére


kwzatz
őstag

Ebben igazad van. Aztán valahogy a végén mindig van rengeteg jó játék, amire idő sincs. :D (sok jelenik meg mondjuk nagy bemutatók nélkül, főleg indie vonalon)
Az MS és Sony bemutatóknál nekem volt több játék is, amit érdekesnek találtam, Ubitól mondjuk évek (évtizedek?) óta nem nagyon érdekel semmi. Akikre érdemes figyelni, mert elég nagyot mennek, az a Devolver és a THQ mostanában.

(#48) savior


savior
őstag

Nem értem a Prince of Persiát miért kritizálják sokan. Szépen felújitották ahhoz képest hogy 15 éves. És ez még csak alpha gameplay volt.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#49) Hopkins95 válasza savior (#48) üzenetére


Hopkins95
addikt

Az a baj vele, hogy rendkívül szerencsétlen az időzítés, mert épp most a next-gen konzolok hajnalán mutatták be ilyen grafikával, amikor még inkább megugranak az elvárások, ráadásul megy a hype az RTX meg minden ilyen anyámkínja körül. Ha pár hónappal korábban jön, szerintem azért némileg másképp fogadja a közönség.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#50) kwzatz válasza savior (#48) üzenetére


kwzatz
őstag

"És ez még csak alpha gameplay volt."
4 és fél hónap múlva jelenik meg a játék. Szerintem túl sok változást nem kellene várni. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.