Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Dead Space-t a népnek!

Live-Die-Respawn

(#2) oriic válasza oriic (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

15 perces preshow... :(

Live-Die-Respawn

(#3) homerhamm válasza oriic (#1) üzenetére


homerhamm
addikt

Új NORMÁLIS Need For Speedet a népnek!

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

GRID Legends....
Woooooooow :Y

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) Ellia


Ellia
addikt

Ez a Random valami bitang jónak nézz ki.

(#6) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Portaaaaaal .... wooooow :Y :Y :Y :Y

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7) Sefneni


Sefneni
őstag

Egy Sims 5 csontot azért bedobhatnának.. :D

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#8) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Dead Space gondolom remake lesz.

(#9) Sefneni


Sefneni
őstag

Valaki tudja mi a secret code? :B

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#10) oriic válasza Fitzgerald (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Full remake.

Amúgy ez így elég semmilyen EA Play volt. :D

Live-Die-Respawn

(#11) - = Zk = - válasza oriic (#10) üzenetére


- = Zk = -
félisten

áűááá, fszom :Wreméltem új

szerk
nekem a BF2042, a Grid Legends nagyon adta... megérte ezt a pár percet végignézni :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12) Ellia válasza oriic (#10) üzenetére


Ellia
addikt

De legalább a srác tudott ripacskodni.

(#13) oriic válasza Ellia (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Lost in Random-nál a kifakadása nagyon gáz volt. :D

Live-Die-Respawn

(#14) Guitar14


Guitar14
senior tag

Új Dead Space-t akartam, az ilyen grafikailak felspékelt remastered hidegen hagy de hát ez nekem így a kettő között. Nemet mondanék rá de a kedvenc IP-m, és így is még a hideg is kirázott. :D
Úgyhogy így új motorral még talán azt mondom legyen..kell.. :U

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#15) btf válasza Guitar14 (#14) üzenetére


btf
aktív tag

Hasonlóképpen vagyok én is vele, minden évben végigjátszom az első és második részt, szigorúan fejhallgatóval esténként haladva.

Szerintem is elég időtálló a grafikája, de így hogy Frostbite lesz alatta... tuti hogy vetek majd rá egy pillantást. :C

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#16) Scholes9 válasza Guitar14 (#14) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Remake, nem remastered, nagyon nem mindegy :) Szerintem jó lesz :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#17) Guitar14 válasza Scholes9 (#16) üzenetére


Guitar14
senior tag

Tudom, hogy remake. Csak az elején írtam, hogy ha remastered lesz (mint a tavalyi NFS HP) az hidegen hagyott volna de így, hogy teljesen remake a nulláról így érdekel-get. :D

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#18) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

El is felejtettem ezt az előadást. De úgy látom konkrétan semmi érdekesről nem maradtam le.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) Raysen623


Raysen623
addikt

Talán a Grid Legends jó lesz valamire, de csakis erős akció keretén belül. BF-et meg ezzel a videóval teljesen szétbarmolták nálam. Ennél több baromságot ritkán lehet egyetlen játékba beletuszkolni. Teljes trágya lett, egy szarhalom aminek semmi értelme de legalább nagyon gyorsan nagyon olcsó lesz majd annak, akinek még maradt pár idegszála és meg szeretne tőle szabadulni.

Az előadás színvonala meg meh. Nem is pocséklom a karaktereket.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#20) wjbhbdux válasza Raysen623 (#19) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A BF2042 3 részből fog állni, lesz az alap játék ami olyan mint eddig a megszokott játékmódokkal. Ezen kívül lesz a most bejelentett Portal, amiben szintén játszhatsz normál jellegű módokat csak összeválogathatod a különböző korszakokból meg pályákból amit akarsz, itt extrém példákat mutattak hogy mennyi mindenre van lehetőség.
És lesz egy Hazard Zone nevű nem konkrétan BR de olyasmi mód amit később lepleznek le.

Olyan ez mint a CoDban a multiplayer / zombi / warzone szinte külön játékok, azzal játszol amelyik tetszik.

/s

(#21) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Üdv, az igaz, hogy ha előfizetek az EA PLAY-re PC-n (5500Ft/év) akkor játszhatok az aktuális FIFA résszel?
Tehát: október 1-jén előfizetek az EA PLAY-re akkor az aznap megjelenő FIFA 22-vel játszhatok egy teljes évig?
Vagy ha a megjelenéskor nem játszható még a FIFA 22 EA PLAY-el mennyivel a megjelenés UTÁN lehet majd játszani?
Sőt engem az online játék sem nagyon érdekel ( bár most már jó az internetem korábban gagyi 40PING-es 5Mbit-es netem volt, tehát ha akartam volna sem nagyon tudtam játszani) bár lehet újra kipróbálnám.

(#22) Guitar14 válasza Cs1csó (#21) üzenetére


Guitar14
senior tag

Nem lesz játszható a megjelenés napján.
Általában később kerülnek be, EA dönti el mikor.
Pl. a legutóbbi NFS Hot Pursuit tavaly novemberbe jelent meg és most júniusba került be az EA play-be.

[ Szerkesztve ]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#23) wjbhbdux válasza Cs1csó (#21) üzenetére


wjbhbdux
veterán

2 féle előfizetés van, EA Play (ez van Originen, Steamen, és Xbox Game Pass mellé is jár ingyen) és a drágább EA Play Pro (ez csak Originen). A Pro tartalmazza a legújabb játékokat a megjelenéstől, a simába csak később kerülnek be, ez nem fix játékonként változhat hogy mennyi idő. A Fifa 21 most május elején került át.

/s

(#24) btf válasza Cs1csó (#21) üzenetére


btf
aktív tag

Ahogy a kolléga is írja, ha a legújabb megjelenéssel szeretnél játszani, akkor neked az EA Play Pro kell (ez csak PC-n van)

Havonta 15 eur, az éves díj pedig 99 eur.

Én azt szoktam csinálni hogy megvárom míg lesz 2-3 cím ami érdekel, aztán fizetek elő 1 hónapra.

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#25) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Köszönöm mindenkinek a választ!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.