Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Hunpriest válasza RudY (#42) üzenetére


Hunpriest
senior tag

"PC-s baszkolódás helyett"

Konzolon is megy a baszkolódás egy ideje. Közel sem az a világ van már mint a classic Xbox idején, hogy bepattintod a lemezt és már játszol is. Nekem PC-n most zökkenőmentesebb a gaming, mint pl PS4-en. Nem bugokra gondolok, hanem körülményes lett ott is a játszás. Lemezről telepítés - ami indokolatlanul lassú - rendszeres update-ek - amik megint indokolatlanul lassan mennek, meg eleve az egész rendszer halál lassú (A store, a főmenü, stb) Van hogy PS4-en le akarok ülni játszani és eltelik 45 perc mire elindul a játék - na addigra el is megy a kedvem az egésztől... Szóval szerintem pont, hogy konzolon jelentek a korábban PC-n tapasztalt körülményes dolgok. Ráadásul a konzol még technikai kompromisszumokkal is jár (pl.: sub FullHD, ~30 FPS) - persze ezeket lehet ignorálni, főleg ha a játékélmény fasza. De én a multiplatform címeket, biztosan PC-re szerzem be.

(#52) Wesder válasza .LnB (#47) üzenetére


Wesder
félisten

Jò, de botlàbú magyarfocista szintű csapatoktòl mit vàrsz?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#53) Sefneni


Sefneni
őstag

Hát nekem az fránya Fable IV még mindig nagyon hiányzik.. :( Nagyon remélem, hogy az lesz a (z egyik?) nagy dobása az MS-nek a Scarlett promózásánál. :)

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#54) .LnB válasza l.skywalker (#49) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az csak egy render trailer volt. Akkor még az engine se volt meg amivel a játék készült. 2016 decemberében lett meg az engine: [link]
Ráadásul Hideo ugye 2015 év végén még alapított egy stúdiót is. :U :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#55) oriic válasza l.skywalker (#50) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Neem en neeem ;]

Live-Die-Respawn

(#56) l.skywalker válasza .LnB (#54) üzenetére


l.skywalker
félisten

.LnB - komolyabb gyereknek gondollak. Te most komolyan azt akarod nekem beadni, hogy 3 év alatt készült el a játék, amit előtte bemutattak belőle az csak egy "délibáb" volt? Szerinted a fejlesztés egésze nem kívánja meg azt, hogy mielőtte a nagyközönségnek bármit is bemutatunk, azelőtt is már legyen min dolgozni? Szerinted Kojima san a "csak" egy render trailer előtt nem dolgozta ki a belit, hogy te a kis szemeiddel láthass egy ilyen "render" trailert az E3-on? Én félig meddig fejlesztéssel foglalkozok. Két lehetséges irány van a munkámban. Vagy megkapom mit kell megcsinálni: akkor nekiállok mint a gép kódolni és amilyen gyorsan csak tudom kiadom a kész programot. Másik lehetőség: felkérnek, hogy találjam ki ezt és ezt hogyan lehetne megcsinálni. Ekkor 3x annyi ideig tervezek és ha megvagyok vele gyorsban lekódolom. Nem a "fizikai" munka a lényegi része szerintem ennek sem. Már volt látványterv, már volt sztori, már megvoltak az első kamerafelvételek. Mindennel haladtak előre, gondolom nem az E3-at megelőző 2 hétben csapták össze.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#57) .LnB válasza l.skywalker (#56) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

2015 év végéig a Kojima Productions Co., Ltd teljes mértékben a Konami alá tartozott. Ez által a KP által fejlesztett, kitalált, megcsinált minden szellemi termék joga is a Konami tulajdonát képezte. Minden ami Metal Gear-rel kapcsolatos, a Fox engine és minden. Konami akkoriban ugye még azt is megtiltotta Kojima-nak, hogy bárhol szerepeljen. 2015. December 16.-án Kojima újraindította a stúdiót, mint teljesen független cég. Ekkor állt be mögéjük a Sony. Aztán az E3-on bemutatták a játék trailer-ét. Ami még csak nem is Decima-val készült: [link] A Guerilla-val valamivel utána egyeztek meg.

Persze a játék koncepciója már rég meg volt Kojima fejében. De egészen 2016-ig nem volt belőle semmi. Mivel ha lett volna, azt is a Konami birtokolná a mai napig. Kojima már 2012-ben említést tett egy tervéről, ami össze köti a játékosokat: [link] A fejében már megvolt akkor is az ötlet.

Szóval a játék érdemi fejlesztése csak is 2016-ban indulhatott az engine megszerzése után. Előtte maximum a koncepció, a látványtervek stb stb lehettek meg.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#58) l.skywalker válasza .LnB (#57) üzenetére


l.skywalker
félisten

Rendben. Ha te ettől boldog vagy, rendben. :R

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#59) .LnB válasza l.skywalker (#58) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én boldog vagyok, mert egy remek játékkal játszhatok. Amit ráadásul 3 év alatt készítettek el! (+az apró) ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#60) l.skywalker válasza .LnB (#59) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ezért szeretlek. Mert a lényegi részek motiválnak :D

És segíts már ki kérlek akkor. Attól vagy boldog, ha egy jó játékot kevesebb ideig csinálnak vagy ha több ideig? Vagy valami általány számítás van, hogy a sztori hossza/ a fejlesztés hossza megszorozva a fejlesztők számával adja ki a valósághű mértékét a boldogságodnak vagy ez csak utólag mérhető, mint a láz, előre nem definiálható? Végül is az utóbbi jobb lenne, mert arra még van megoldás :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#61) .LnB válasza l.skywalker (#60) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, azt csak azért írtam mert te is olyan kedveset írtál.
Ha te ettől boldog vagy
Direkt össze szedtem a cikkeket, ott vannak a dátumok, leírtam amit tudok. Gondoltam ez majd meggyőz. De nem, inkább megpróbálod eljátszani, hogy lekezelően rám hagyod a dolgot. Én nem kapom fel ezen a vizet. Úgy érzem mindent megtettem, hogy rendesen informáljalak a témában. Az csak egy kis odaszúrás cserébe.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#62) l.skywalker válasza .LnB (#61) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem voltam sem kedves, sem barátságtalan. Ugyanazokat a cikkeket látom én is és mindezek után (és itt jön képbe a gondolkodásbeli különbség, ami tapasztalataink szerint ezen a fórumon nem éppen a "megygőzhető" kategóriába esik), hogy te is elkülted őket én még mindig úgy gondolom, hogy bőven több mint 3 évet dolgozott rajta, csak épp amiatt van hivatalosan a 3 év, hogy a Konaminak eszébe se jusson tartania a markát.

De az elején írtam, nem mérvadó példa Kojima a viszontagságai miatt és a zsenialitása miatt. Mintha Leonardo Da Vinci-t tartanád oda a művészeti egyetem hallgatói elé, hogy tessék példát venni. Én is szeretnék 190cm-es izmos szakállas pasi lenni, de maximum izmos lehetek önerőből. Szóval verekedni sem akarok :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#63) Hopkins95 válasza l.skywalker (#37) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hát, ha erre kell alapozni, az eléggé gáz. :D Játszottam Sea of Thievesszel, valami nagyon unalmas és kietlen játék. Az Insomniacot meg nemrég vette meg a Sony, szóval... :DDD
Az Outer Worlds mondjuk legalább tényleg jó lett.

De komolyan, most egy Crackdown 3 után tényleg higyjem el, hogy ők még komoly játékokon dolgoznak? Amit azzal demóztak anno, hogy "The power of the cloud" aztán abből semmi nem lett? :U

(#47) .LnB +++1! Kivéve talán a Phil Spenceres részt, szerintem nem feltétlen ő tehet róla.

(#62) l.skywalker Egyébként miért, a Microsoft is megtehetné hogy támogat egy ilyen zsenit és az cserébe alkot egy hasonlót, nem? A Sony látta benne a lehetőséget és beruházott.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#64) Norb79


Norb79
őstag

Ha jönnek is gigamega exclu címek van azokat értelme elfüstölni az x1re vagy érdemesebb már réjtrészinggel megpimpelni és nyitócímet csinálni? Bennem ez az egy kérdés merült fel, és azt gondolom erre a genre már a lovak közé dobták a gyeplőt, tökmindegy, hogy kicsit vagy nagyon bukják a hw eladási részt, a szolgáltatásokból dől a pénz, majd a kövi genben más taktikával jönnek.

(#65) Hopkins95 válasza Norb79 (#64) üzenetére


Hopkins95
addikt

A próféta beszéljen belőled! Bár én még mindig kételkedem benne, de úgy legyen! :K

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#66) l.skywalker válasza Hopkins95 (#63) üzenetére


l.skywalker
félisten

Alapvetően nem ebben a kontextusban került be Kojima a beszélgetésbe, de ha már itt tartunk, ő nem egy mezei streamer, aki oda megy ahol a legtöbbet kínálják. Szerintem ő tudatosan választotta a Sony-t és ő volt az is aki ragaszkodott a PC-s megjelenéshez is. Én szeretem az Xbox-ot, mert 360 óta ott van mindenem, nem szenvedek hiányt, de tudom, hogy a PS4 a generációból de már a PS3 is sok olyan alkotást adott, amit ki kell próbálnom, amivel majd játszanom kell. Én inkább vagyok játékos, mint kritikus és ezt mindig is fontosabbnak fogom tartani.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#67) Heroes fan válasza l.skywalker (#27) üzenetére


Heroes fan
őstag

Minden kijön pc-re azért.

(#68) l.skywalker válasza Heroes fan (#67) üzenetére


l.skywalker
félisten

De nekem nincs PC-m akkor mit csináljak?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#69) RudY válasza Heroes fan (#67) üzenetére


RudY
addikt

Nekem van 2, de játékra alkalmatlan.

(#70) Wesder válasza l.skywalker (#68) üzenetére


Wesder
félisten

Vegyèl egyet. Simàn visszahozza az àràt, mert PC-n minden is ingyen van.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#71) l.skywalker válasza Wesder (#70) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ja tényleg, de jó ötlet. Veszek egy PC-t mondjuk 350ezerért, hogy fussanak rajta az új játékok. Utána pedig örülök, hogy marad pénzem játékra, vagy megvárom míg feltörik a védelmet és virágboltban átveszem.

Vaaagy, vettem egy X-et 130-ért és a maradék 200ezerből veszek játékokat Argentínában.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#72) Hopkins95 válasza Heroes fan (#67) üzenetére


Hopkins95
addikt

És aki nem akar PC-n játszani, mert sokat szív vele esetleg? Meg hát a konzol olcsóbb is. Én nagy PC fan vagyok, de egyre jobban meg tudom érteni, ha valaki inkább Xboxon játszik ugyanazokkal a játékokkal PC helyett.

Nem az a baj a Microsofttal, hogy PC-re is kijönnek a játékok, hanem hogy a PC hardver vagy Xbox One X előnyeit nincs olyan igazi álleejtős játék, ami megmutassa. Gondolok itt olyan címekre, mint régen pl. a Crysis volt.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#73) AMD Power válasza Hopkins95 (#72) üzenetére


AMD Power
titán

En 22 ev PC-s ev utan valtottam 2 eve Xboxra. Eletem egyik legjobb dontese volt....

(#74) Alcsi69 válasza Hopkins95 (#72) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Én igaz hogy PS-re fogok váltani gépről és nem Xbox-ra, de mind a kettőt teljesen megértem.
Múlt héten ki akartam próbálni a The Outer Worlds játékot gépen, mivel Xbox Game Pass-ban benne van. Feltelepítettem, elindítottam, ment vagy 2 percig aztán kifagyott. Utána 1 napon keresztül szenvedtem azzal hogy megoldjam hogy működjön rendesen (R7 2700 + 2060). Természetesen addig annyira elment a kedvem az egésztől hogy azóta már le is töröltem a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#75) Bogyi007 válasza Hopkins95 (#63) üzenetére


Bogyi007
veterán

Most üssem le a labdát azzal, hogy a Sony oldalon egyetlen normális SimCade autós játék sincs egy sőt mostmár két generáció alatt sem vagy mutass egy SIKERES hasonló szériát mint a Gears of war és igen a Halo is etalon azért az elmúlt bő 15 évben az FPS piacon...

Van Ps4 Pro-m de nem véletlenül van Xbox konzolom is - igen főként a Gears és Forzák miatt.....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#76) l.skywalker válasza Bogyi007 (#75) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szerintem a két konzol mindenét összeadva jól megférnek egymás mellett és az is érthető ha valaki csak az egyik mellett dönt. Az a rossz, ha valaki ki sem próbál egy hardvert, egy konzolt de megvan róla a határozott véleménye, amivel ha nem ért egyet valaki, akkor az a hülye. És ez nem te vagy, csak általánosságban mondom.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77) Hopkins95 válasza Bogyi007 (#75) üzenetére


Hopkins95
addikt

Igen, akartam is írni az előző hozzászólásomnál, hogy Microsoftnak nincs látványos játéka ami megvilloggatná a hardver tudását, kivéve pl. Gears vagy a Forza! :R

Egyébként igen, aki autóversenyezni akar annak inkább az Xbox az ajánlott. Bár vannak third party autós jatekok is, de a Forzához képest valahogy nem az igaziak(pl. Dirt Rallyt próbáltam és nem jött be).

(#74) Alcsi69 Mondjuk a dologhoz hozzátartozik az, hogy a Microsoft Store nem az igazi pl. ha a Steamhez hasonlítom, de megertem ha nem akarsz a különböző launcherekkel meg error hibákkal szenvedni (Rockstar launcher, rád nézek most). :K Mi több, utóbbi időben driverrs anomáliák is vannak, ami csak még Egyébként ha lejönnék a PC-ről, én is egy Playstation mellett tenném le a voksom. :)

(#73) AMD Power Igazából már én is elgondolkodtam rajta, de az extra funkciók mint a 21:9 ill. natív egér-billentyűzet támogatás a PC mellett tartanak. :) Meg ha 4k videót kell vágni,akkor szintén jól jön egy erős PC.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#78) Wesder válasza Hopkins95 (#77) üzenetére


Wesder
félisten

Az a baj hogy a Dirt Rally teljesen màs kategória. The Crew meg NFS az, ami egy csoportbsn van a Horizonnal, de elmaradnsk tôle. Konkrètan annak a kèt jàtèknak azt az egy jobb tulajdonsàgàt kène àtvennie a Horizonnak ès onnantôl kezdve felesleges is bàrni. Az egyik a tuning az NFS-bôl, a màsik a nagy vilàg a The Crew-ból.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#79) rottenbull válasza .LnB (#47) üzenetére


rottenbull
senior tag

A Phil gyerek komoly penzt termel. A gamepass szarnyal. Nem csak nepszeru al brand, amivel egyre tobben szimpatizalnak, de kivaloan startolo alap a jovobeli terveikhez. Mire bedurrantjak az xcloud-ot rendesen, olyan taboruk lesz, amivel nehez dolga lehet barmelyik masik jelentkezonek. Foleg, hogy a gamepass az xcloud-on is ugyanugy muxik majd.
Es ez a lenyeg, nem a tobbeknek gyerekes grafika feltucat bemutatott jatekon egy delutani matine showmusorban.
Raadasul a Sony-val strategiailag fontos megallapodast kotottek, az is az MS cloud rendszeret fogja hasznalni streamingre. De lehet a Valve is. Olyan sok lehetoseg nincsen. Kb 3-4 szolgaltato versenykepes es ebbol a legerosebb az MS.
Nekik ez szamit. Hogy a bevetel ki legyen maximalizalva, es Phil tesz rola, hogy a reszlegere juto puzzle darabka hibatlanul bepattanjon a helyere.

(#80) Alcsi69 válasza Hopkins95 (#77) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Igen, azt gondoltam hogy valószínűleg a Store-nak is van beleszólása abba hogy hogyan működik egy-egy játék. :(
Egyébként ezt a sok launchert se bírom, mindig félek hogy elfelejtem valamelyikhez a jelszavamat.
A gépem megmarad, egyedül a 2060-at cserélem le egy új RX 580-ra, hogy a 2 monitort + a tv-t tudjam róla működtetni illetve ahogy mondtad, jól jön Resolve-ban egy értelmesebb kártya. :D

(#81) l.skywalker válasza Alcsi69 (#80) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én ezt használom szerintem már lassan több, mint 5 éve: https://safe-in-cloud.com/en/ jelszavak kezelésére. Tudom, majd jönnek a kommentek, hogy mi van ha ezt törik fel... még mindig jobb mint excel-be írni vagy a határidő naplóba.

Azóta ebben van kb. 7ezer jelszavam, van hozzá Chrome kiegészítő is, mobil alkalmazás is. Mindig jól jön

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#82) Heroes fan válasza l.skywalker (#71) üzenetére


Heroes fan
őstag

Az is kevés mert egy 2060 is 151 ezer a super, és nem vettél hozzá semmit még, monitort meg nem is beszélve. De pc-n meg vannak jó exlúzívok amik nem jönnek másra.

(#83) Wesder válasza Heroes fan (#82) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor 500-ból veszek egy X-et 130-ért a maradékból te jó isten mennyi mindent még...
Scarlet/PS5 180-200-ból olyat fog tudni hogy bokàd lef0$∅d.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#84) Alcsi69 válasza l.skywalker (#81) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Köszi, meglesem. :R

(#85) wjbhbdux válasza Wesder (#83) üzenetére


wjbhbdux
veterán

majd szólj ha ki lehet kapcsolni a motion blürt a ps5 játékokban, addig ingyen se kéne.

/s

(#86) Wesder válasza wjbhbdux (#85) üzenetére


Wesder
félisten

Majd olyat kérdezz meg, aki PS5-öt vesz. Én SunsetOD2-ig nem fogok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#87) Hopkins95 válasza wjbhbdux (#85) üzenetére


Hopkins95
addikt

+1 motion blur, vignette, chromatic abberation, depth of field, film grain, bloom, TAA, FOV állítás. :K Az Outer Worlds nevű játékban pl. nagy különbséget tesz ezek ki- vagy bekapcsolása.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#88) AMD Power válasza Wesder (#83) üzenetére


AMD Power
titán

Ahogy en tettem. Xbox + 4K Tv melle + hangprojektor. Az elmeny onmagaert beszel. :R

[ Szerkesztve ]

(#89) maximilian4 válasza Wesder (#78) üzenetére


maximilian4
addikt

Nekem nem hiányzik a Forzából sem az NFS-ben tapasztalt ratyi sufni tuning és a nitro, sem a jelenleginél nagyobb világ.
Egyébként meg felesleges veszekedni hogy ps vagy xbox. Egy középkategóriás gaming pc árából megveszem mind a 2 platformot és 4-5 évre le van tudva a háttér a játékokhoz. Nem kell fejleszteni, nem kell telepítgetni, beállításokkal vacakolni.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#90) Wesder válasza maximilian4 (#89) üzenetére


Wesder
félisten

Természetesen. Most így gen vége felé a 2 gép újonnan kb 200k jàtékpénz, de így is évekig elvan vele az ember míg pótolja a kiesett jàtékokat.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#91) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#35) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Cuphead.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#92) Heroes fan válasza Wesder (#90) üzenetére


Heroes fan
őstag

Csak a pc örök konzolt meg váltogatni kell amikor kifutnak.

(#93) l.skywalker válasza Heroes fan (#92) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az elmúlt három évben volt olyan amit cserélned kellett a PC-ben? 🤣😂

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#94) Wesder válasza l.skywalker (#93) üzenetére


Wesder
félisten

Nem volt neki, mert a PC örök.:K
Vett egyet 2013-ban és azóta is azzal tol mindent max grafikàn.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#95) l.skywalker válasza Wesder (#94) üzenetére


l.skywalker
félisten

Olyan PC nekem is kéne. Gondolom drivert sem kellett azóta nagyon frissíteni 😂🤣

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#96) Wesder válasza l.skywalker (#95) üzenetére


Wesder
félisten

Mit nem értesz azon hogy a PC örök?:P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#97) Carlos Padre válasza l.skywalker (#95) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Drivert sem kell gyakrabban cserélni, mint amennyi os update van boxon ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#98) maximilian4 válasza Heroes fan (#92) üzenetére


maximilian4
addikt

Az igen. Az életben egyszer kell megvenni egy fullos pc-t és örökre megy rajta minden is, igaz?! :O

Maxi

(#99) l.skywalker válasza Carlos Padre (#97) üzenetére


l.skywalker
félisten

Instant ON

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#100) RudY válasza l.skywalker (#93) üzenetére


RudY
addikt

A pinyóban megvan még egy P4-es konfigom, voodoo 3dfx kártyával. Évek óta nem kellett benne semmit cserélni, és tényleg örök darab, soha nem fog lebomlani. :DDD ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.